Helldivers 2 стала найуспішнішим релізом Sony на PC

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Rederst
Member
Звідки: Земля

Повідомлення

Пропоную обговорити Helldivers 2 стала найуспішнішим релізом Sony на PC

Української немає.
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Rederst: 09.02.2024 13:18 Пропоную обговорити Helldivers 2 стала найуспішнішим релізом Sony на PC

Української немає.
Є китайська спрощена, так що видихай
Ostin
Member

Повідомлення

За два роки нічого не змінилось: руснява є всюди, як і раніше; української майже ніде немає. Отака зрадонька)
Rederst
Member
Звідки: Земля

Повідомлення

Це вказує на відношення до українців. А ось російська є.
Ostin
Member

Повідомлення

Rederst
А чому ти вирішив, що до українців мало бути особливе відношення? Тільки через війну? Ринок збуту не має відношення до українського ринку. Вся гірка правда "онлі бізнес".
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Rederst: 09.02.2024 13:34 Це вказує на відношення до українців. А ось російська є.
Отже хто захоче - пограє без будь-яких труднощів
Ektalion
Member
Аватар користувача
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

Ostin: 09.02.2024 13:34 За два роки нічого не змінилось: руснява є всюди, як і раніше; української майже ніде немає. Отака зрадонька)
Rederst: 09.02.2024 13:34 Це вказує на відношення до українців. А ось російська є.
Sony заборонила активувати свої ігри на платформі Steam для користувачів з РФ та Білорусі
Тримаю у курсі.
Ostin
Member

Повідомлення

Ektalion
То тепер соня буде перекладати ігри українською чи кацапетською?
Ілі ета другоє?
Як варіант, не локалізувати взагалі) Онлі інгліш.
maxn
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Rederst
А за румынов почему не переживаете?
Скандинавского языка тоже ни одного не представлено.
Це вказує на відношення до українців.
А может на чей-то маленький мозг?
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Всім так хочеться локалізацію, а у нас в країні є контора яка може це робити швидко і якісно?
Якщо всі розробники з видавцями захочуть локалізувати свої продукти українською, хто це буде робити?
maxn
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Vpupkin
Это так не работает, если будет хоть сколько ни будь осмысленный запрос подтверждённый деньгами то ни за издателями ни за локализаторами вопрос не станет. Рыночек всегда всё решает.
Spiryt
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Ostin: 09.02.2024 13:51 Ektalion
То тепер соня буде перекладати ігри українською чи кацапетською?
Ілі ета другоє?
Як варіант, не локалізувати взагалі) Онлі інгліш.
Русиш понимает большая часть пост совка,так что в ближайшее время никто от него не откажется.
Еще б не мешало адекватный рынок сформировать, что б была украинская локализация. А то покупть игры по фулпрайсу никто не хочет, подавай ААА-игры за 300грн и еще й с полной локализацией, ну смешно же
Draqoon
Member
Аватар користувача
Звідки: КиyB

Повідомлення

Неочікувано, думав буде провал
Nikolay Yeryomenko
Member

Повідомлення

Лучше бы God of War Ragnarok на PC выпустили.
mkx1234
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Просто разное кол-во потребителей ру и уа контента...
Diablique
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

Попробовал, побегал немного, ожидал чего-то другого, по сути беги и стреляй и отстреливайся убегай, скучно стало на 2 часу, выглядит дешевенько, не знаю чего ожидал, вышел, манибэк. А в основном это дро**льня. Хочу попробовать Remnant 2 в коопе.
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Draqoon: 09.02.2024 14:12Неочікувано, думав буде провал
Погоджуюся.
Сам я любитель фантастики і спочатку навіть зацікавився грою, але в трейлері ця гра виглядає максимально вторичною - бігають якісь "мандалорці", стріляють собі жуків з Starship Troopers, а на постері зобразили щось а ля Destiny.
Але, видно, ввімкнувся якийсь palworld-ефект :D
Тому нехай собі люди тішаться, а я скіпну)

P.S. А локалізація в такій грі, скоріш за все, взагалі не сильно то і потрібна :dontknow:
s1R1us
Junior
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Diablique: 09.02.2024 16:19 Попробовал, побегал немного, ожидал чего-то другого, по сути беги и стреляй и отстреливайся убегай, скучно стало на 2 часу, выглядит дешевенько, не знаю чего ожидал, вышел, манибэк. А в основном это дро**льня. Хочу попробовать Remnant 2 в коопе.
Рекомендую Remnant 2 спочатку пройти соло, на середній складності. Дасть розуміння взагалі про гру, який стиль обрати - та і банально, будуть гостріші відчуття. Боси, як на мене, заточені під соло проходження. В коопі, буде багато ситуацій, коли ви будете насипати по босу, спостерігаючи як він бігає за вашим товаришем :gigi:
alexvvv
Member
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Rederst: 09.02.2024 13:18 Пропоную обговорити Helldivers 2 стала найуспішнішим релізом Sony на PC

Української немає.
Так і в турецької немає, а там населення в два рази більше ніж у нас
Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

alexvvv: 09.02.2024 16:51Так і в турецької немає, а там населення в два рази більше ніж у нас
Вы не поняли, зрада должна работать только по отношению к украинцам.
Відповісти