Нові чутки про майбутнє покоління відеокарт Intel Arc Battlemage

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Rederst
Member
Звідки: Земля

Повідомлення

Пропоную обговорити Нові чутки про майбутнє покоління відеокарт Intel Arc Battlemage

Поки щось не конкурентне з високими цінами карти від Інтела.
masik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

А я б купив просто для цікавості.
Rederst
Member
Звідки: Земля

Повідомлення

masik: 28.01.2024 15:08 А я б купив просто для цікавості.
На мою думку для цікавості ентузіасти вже протестували усе сімейство які випустили. Нічого там такого надзвичайного не виявили. Ще й проблеми дитячі ще не проліковані.

Доречі усі ці нанометри вже фейкові, там їх рахують як хочуть різні виробники.
Creature4O
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Rederst: 28.01.2024 15:07 Пропоную обговорити Нові чутки про майбутнє покоління відеокарт Intel Arc Battlemage

Поки щось не конкурентне з високими цінами карти від Інтела.
Дуже цікаво, хто з виробників пропонує альтернативу ARC 770 16Gb за ~350$ та ще й так щоб у нас це можна було придбати по такій ціні.
WhiteNigger
Member
Звідки: Атырау

Повідомлення

Creature4O: 28.01.2024 15:27Дуже цікаво, хто з виробників пропонує альтернативу ARC 770 16Gb за ~350$ та ще й так щоб у нас це можна було придбати по такій ціні.
6700XT, дядя. А арки эт так, в 3дмарк играть
brozzy
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Толку з тіх гігабайтів, якщо вона буде зливати умовній RTX 4060, ще до того як DLSS увімкнуть, та і карта не для 4К)
Але нехай все одно роблять, ми почекаємо і навіть подякуємо, тим хто прийме участь у платному бета-тесті за свій кошт. :beer:
Востаннє редагувалось 28.01.2024 16:08 користувачем brozzy, всього редагувалось 1 раз.
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

раніше просили у AMD стусана для Intel в сфері процесорів
тепер ми просимо у Intel те саме, але в сфері відеокарт
Востаннє редагувалось 28.01.2024 16:05 користувачем KimRomik, всього редагувалось 2 разів.
FastBullet
Member

Повідомлення

WhiteNigger: 28.01.2024 15:42
Creature4O: 28.01.2024 15:27Дуже цікаво, хто з виробників пропонує альтернативу ARC 770 16Gb за ~350$ та ще й так щоб у нас це можна було придбати по такій ціні.
6700XT, дядя. А арки эт так, в 3дмарк играть
та й ще буде 7600ХТ, хоча як на мене тої продуктивносты вже замало
Creature4O
Member
Аватар користувача

Повідомлення

FastBullet: 28.01.2024 16:04
WhiteNigger: 28.01.2024 15:42
6700XT, дядя. А арки эт так, в 3дмарк играть
та й ще буде 7600ХТ, хоча як на мене тої продуктивносты вже замало
От якщо і коли 7600хт з'явиться на наших полицях, от тодій й будемо дивитись. Хоча я певен що за 350уо ми її побачимо не скоро, якщо взагаллі буде така ціна.

WhiteNigger
Особисто мене продуктивність в іграх не цікавить взагаллі, про те 6700хт у FHD має не значний відрив у продуктивності, а у 2к взагаллі програє 770. До того ж у 6700хт 12Гб пам'яті і 192біт шина при 30% меншій сирій продуктивності чіпа, що має значення в робочих задачах.
MaKCuMyC
Member
Аватар користувача
Звідки: Сєвєродонецьк

Повідомлення

Головні чутки: чи буде воно взагалі?
Paladin
Member
Аватар користувача
Звідки: Podillya

Повідомлення

Все було б чудово, якби інтоль не забивала на дрова.
А так, правильно писали поки, що це картки для бенчів і пари трійки забавок, у які подобається грати програмерам дров.
Проте у деяких проф. завданнях (заточених під штеуд) так картки потужні.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Paladin: 28.01.2024 19:36 Все було б чудово, якби інтоль не забивала на дрова.
А так, правильно писали поки, що це картки для бенчів і пари трійки забавок, у які подобається грати програмерам дров.
Проте у деяких проф. завданнях (заточених під штеуд) так картки потужні.
Якщо багато рендерите відео - то непоганий бюджетний варіант. Правда той бюджет вилізе боком у вигляді платіжок за світло :D
Просто під столом :lol:
Rederst
Member
Звідки: Земля

Повідомлення

daesz: 28.01.2024 19:39
Paladin: 28.01.2024 19:36 Все було б чудово, якби інтоль не забивала на дрова.
А так, правильно писали поки, що це картки для бенчів і пари трійки забавок, у які подобається грати програмерам дров.
Проте у деяких проф. завданнях (заточених під штеуд) так картки потужні.
Якщо багато рендерите відео - то непоганий бюджетний варіант. Правда той бюджет вилізе боком у вигляді платіжок за світло :D
Просто під столом :lol:
Поки там з рендером і кодуванням усе кепсько.
nikolaiii
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Нажаль і батлмаг не дасть топа, на який тут весь форум очікує. Що там з аналогом CUDA? Чи чути щось? Допоки Інтел у дискретках немає суттєвої долі, мабуть ніхто не стане писати софт під той аналог.
l-m
Member

Повідомлення

Creature4O: 28.01.2024 17:58 6700хт у FHD має не значний відрив у продуктивності, а у 2к взагаллі програє 770.
Неправда. В середньому 6700ХТ на 22.5% шидше за 770 у 2к - https://tpucdn.com/review/sapphire-rade ... 0-1440.png
the lamer
Member

Повідомлення

Імхо, найцікавіше в останній пропозиції. І, швидше за все, найімовірніше.
firefox_geUVEEgCcH.png
1nsane
Member
Звідки: Ларнака, Кипр

Повідомлення

the lamer: 28.01.2024 21:32 Імхо, найцікавіше в останній пропозиції. І, швидше за все, найімовірніше.
firefox_geUVEEgCcH.png
Настолько ожидаемо, что даже грустно.
Одно дело постоянно ожидать зашвара от Интела и токсичить в каментах, другое - реально получать этот зашквар в итоге...
FastBullet
Member

Повідомлення

Creature4O: 28.01.2024 17:58
FastBullet: 28.01.2024 16:04

та й ще буде 7600ХТ, хоча як на мене тої продуктивносты вже замало
От якщо і коли 7600хт з'явиться на наших полицях, от тодій й будемо дивитись. Хоча я певен що за 350уо ми її побачимо не скоро, якщо взагаллі буде така ціна.

WhiteNigger
Особисто мене продуктивність в іграх не цікавить взагаллі, про те 6700хт у FHD має не значний відрив у продуктивності, а у 2к взагаллі програє 770. До того ж у 6700хт 12Гб пам'яті і 192біт шина при 30% меншій сирій продуктивності чіпа, що має значення в робочих задачах.
За 350 у.о. вона якто кажуть і "даром" не потрібна, не кажучи вже за оверпайс)
Dancer
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

OFFTOP

це підар на хвилинку, який їбе твою Одесу
Відповісти