Продажі Hogwarts Legacy досягли 24 мільйонів копій

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Fen1xz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Предлагаю обсудить Продажі Hogwarts Legacy досягли 24 мільйонів копій
Продажи бьют все прогнозы и рекорды, за год контента 0. Игроки со дня релиза просили добавить квиддич - фиг вам. Держите квест с плойки. Кушайте не обляпайтесь. Посмотрим что они там на годовщину выкатят.
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Fen1xz: 28.01.2024 10:15 за год контента 0.
Дайте нам платних DLC та побільше! :D
Пройшов-забув
Fen1xz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Геральт: 28.01.2024 10:22
Fen1xz: 28.01.2024 10:15 за год контента 0.
Дайте нам платних DLC та побільше! :D
Пройшов-забув
Чего сразу платных, мир там достаточно большой, но квестов и активностей при этом не сильно и много. Не считая одинаковых головоломок делать после прохождения сюжетки нечего. Можно было квестов добавлять, разных побочных цепочек и другого фан контента.
Grava
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Fen1xz: 28.01.2024 11:49 делать после прохождения сюжетки нечего
А що ще потрібно? Пройшов та забув :-/
everme
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Она её сделали на манер мобильных игр. Чем-то дешевым пованивает на протяжении всей игры, безликость бросается в глаза во всех аспектах. А ведь можно было сделать легендарную, но им это видимо не интересно, деньги и кайф
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Fen1xz: 28.01.2024 11:49 Чего сразу платных, мир там достаточно большой, но квестов и активностей при этом не сильно и много. Не считая одинаковых головоломок делать после прохождения сюжетки нечего. Можно было квестов добавлять, разных побочных цепочек и другого фан контента.
За безглуздими квестами та фан-контентом (привіт точкам медитації), то в Аватар. В сабжі в мене 64год і то цілком норм, враховуючи що не все знайдено/зачищено, а саме проходження було досить бадьорим.
Fen1xz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Геральт: 28.01.2024 12:34
Fen1xz: 28.01.2024 11:49 Чего сразу платных, мир там достаточно большой, но квестов и активностей при этом не сильно и много. Не считая одинаковых головоломок делать после прохождения сюжетки нечего. Можно было квестов добавлять, разных побочных цепочек и другого фан контента.
За безглуздими квестами та фан-контентом (привіт точкам медитації), то в Аватар. В сабжі в мене 64год і то цілком норм, враховуючи що не все знайдено/зачищено, а саме проходження було досить бадьорим.
64 часа ? Что там можно было столько делать. Я за 36 часов закрыл все что можно было найти на карте и удалил игру.
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Fen1xz: 28.01.2024 12:47
Геральт: 28.01.2024 12:34
За безглуздими квестами та фан-контентом (привіт точкам медитації), то в Аватар. В сабжі в мене 64год і то цілком норм, враховуючи що не все знайдено/зачищено, а саме проходження було досить бадьорим.
64 часа ? Что там можно было столько делать. Я за 36 часов закрыл все что можно было найти на карте и удалил игру.
У мене 97 годин і при цьому 41 з 45 досягнень. Основний квест займає 25 годин, тому за 36 ви знайшли далеко не все на карті ;)
Fartovyi93
Junior

Повідомлення

На удивление годная игра , немного душило однообразие , но бегать по хогвартсу и спамить ровелио :super:
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

GreenMile: 28.01.2024 13:07
Fen1xz: 28.01.2024 12:47
64 часа ? Что там можно было столько делать. Я за 36 часов закрыл все что можно было найти на карте и удалил игру.
У мене 97 годин і при цьому 41 з 45 досягнень. Основний квест займає 25 годин, тому за 36 ви знайшли далеко не все на карті ;)
Може він спідранер :gigi:
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

гарним іграм хороших продажів :beer:
але заради поки що єдиної гри на мертвій платформі подвоювати озу не планую
TLoU обновами запхнули в 16гб рам та 8гб врам, думав і Поттером так буде, але ні :mad:
UPD. Ага. схоже, все таки запхнули
Klon
CG graphikos fan
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

ця гра - інтерактивна прогулянка по Хогварцу та його округу, для фанатів\знайомим з серією - це однозначний плюс.
Робота дизайнерів мего чудова, такої проробки оточення\архітектури , да з прив'язкою під книжки - давно не було.
Зміна сезонів теж добре зроблена

Сюжет дійсно ніякий, но разок пробігтись вистачить.
Жінка пройшла - дуже довольна. Хоча я намагався її заставити пограти в 2 частину (ПК) - яка супер крута по атмосфері, но їй не зайшло.

думаю, що скоро випустять 2 частина - де потягнуть сюжет, тк оточення вже зроблено.
Круто бі біло , якби реалізували покурсне навчання - дрібними приходимо і далі... далі... (типу симсов\фейбл)
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Fen1xz: 28.01.2024 12:47 64 часа ? Что там можно было столько делать. Я за 36 часов закрыл все что можно было найти на карте и удалил игру.
Ну якщо пролітати ігри, то там жодний розробник не догодить.
36год на потера, 40год (чи скільки там)на BG3
Міраж мабуть за 10год :)
balao
Member
Аватар користувача

Повідомлення

играл, прошёл (пиратку, так как денуво а я брезгую)
игра дествительно прошёл и забыл, но
сам замок сделан вообще отлично, игру можно было выпускать как чисто симулятор беготни по хогвартсу и было бы уже не плохо) мейн квесты вполне хороши, боевая система прикольная, было весело кидаться всеми этими круцио
а остальной мир пустой, исследовать его нет никакого желания, всё равно самой большой наградой будет очередной внешний вид а все пещеры похожи друг на друга, второстепенные квесты это в основном принеси-подай или пропал человек пошёл в лес пойди найди
не смотря на пустоту и одинаковость игра всё равно хорошая) вернула меня в то время в школьные каникулы на тв смотрел первые фильмы по гарри поттеру, за это большое спасибо
Fen1xz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

GreenMile: 28.01.2024 13:07
Fen1xz: 28.01.2024 12:47
64 часа ? Что там можно было столько делать. Я за 36 часов закрыл все что можно было найти на карте и удалил игру.
У мене 97 годин і при цьому 41 з 45 досягнень. Основний квест займає 25 годин, тому за 36 ви знайшли далеко не все на карті ;)
По дневнику или как там тот журнал называется - всё выполнено было.
_FYA_EXel
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Шо не игра, то продажи овер9000 :laugh: Маркетолохи продолжают отжигать.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Klon: 28.01.2024 14:18 ця гра - інтерактивна прогулянка по Хогварцу та його округу, для фанатів\знайомим з серією - це однозначний плюс.
Робота дизайнерів мего чудова, такої проробки оточення\архітектури , да з прив'язкою під книжки - давно не було.
Зміна сезонів теж добре зроблена

Сюжет дійсно ніякий, но разок пробігтись вистачить.
Жінка пройшла - дуже довольна. Хоча я намагався її заставити пограти в 2 частину (ПК) - яка супер крута по атмосфері, но їй не зайшло.

думаю, що скоро випустять 2 частина - де потягнуть сюжет, тк оточення вже зроблено.
Круто бі біло , якби реалізували покурсне навчання - дрібними приходимо і далі... далі... (типу симсов\фейбл)
Погоджусь з коментарем. Нормальна гра, суто для фанатів "поттеріани", себе таким не рахую, але гра сподобалась. Геймплейно також весела, що трохи не сподобалось - це елементри метроїдванії (збирання цих всіх статуеток щоб відкрити вищий лвл локпікера, а потім бігай і згадуй де пропустив замкнутий сундук), ще несподобалось що "навчання" як такого і немає, не ходиш на уроки і тд. Проходження зайняло +- 80 годин (сюжет + закрити карту), записки не читав, в КП77 проходження з картою + всіма записками зайняло +-100 годин. Не дуже розумію невдоволені коментарі в темі :rolleyes:
Podyrio
Member
Аватар користувача
Звідки: Ukraine

Повідомлення

Fen1xz: 28.01.2024 12:4764 часа ? Что там можно было столько делать. Я за 36 часов закрыл все что можно было найти на карте и удалил игру.
За 40 годин пройшов гру на 100%.
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Fen1xz: 28.01.2024 16:56
GreenMile: 28.01.2024 13:07 У мене 97 годин і при цьому 41 з 45 досягнень. Основний квест займає 25 годин, тому за 36 ви знайшли далеко не все на карті ;)
По дневнику или как там тот журнал называется - всё выполнено было.
В тому журналі купа розділів, на 100% ви могли пройти основний квест і якщо зібрали достатню кількість сторінок, яких там з великим запасом. В стімі досягнення за всі сайд-квести має 6,5% гравців, про мерлін трайл я вже промовчу, а воно в журналі також враховується, тому я сумніваюсь, що ви все це могли пройти всього за 36 годин :dontknow:
спойлер
Screenshot 2024-01-28 224516.png
Відправлено через 28 секунд:
Podyrio: 28.01.2024 21:10
Fen1xz: 28.01.2024 12:4764 часа ? Что там можно было столько делать. Я за 36 часов закрыл все что можно было найти на карте и удалил игру.
За 40 годин пройшов гру на 100%.
Покажіть досягнення ;)
divinity
Member

Повідомлення

_FYA_EXel: 28.01.2024 17:21 Шо не игра, то продажи овер9000 :laugh: Маркетолохи продолжают отжигать.
я взагалі не знаю про що гра, не цікавлюсь таким, якби не овери, напевне, не знав, що така гра взагалі існує. Тут думаю не сама гра, а те що вона жерла що дурна, зіграла шутку, що багато оверів її ставили.

А якщо відкинути вимоги, напевно, вона для фанатів Гаррі Поттера... коротше, на любителя, це не скайрім, який підходить всім.
Відповісти