MSI вже планує наступні покоління портативної ігрової системи Claw

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Polaris
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Предлагаю обсудить MSI вже планує наступні покоління портативної ігрової системи Claw

Сподіваюсь щоб був экран 4к 240hz, та щоб була легенька я думаю. Можно облегчите поставивши аккумулятор на 4000 mah
MaKCuMyC
Member
Аватар користувача
Звідки: Сєвєродонецьк

Повідомлення

Polaris: 16.01.2024 10:22 Сподіваюсь щоб був экран 4к 240hz, та щоб була легенька я думаю. Можно облегчите поставивши аккумулятор на 4000 mah
А ти вмієш в майстерний тролінг B-).
Hack-Stock
Member
Звідки: Днепр

Повідомлення

Polaris: 16.01.2024 10:22 Предлагаю обсудить MSI вже планує наступні покоління портативної ігрової системи Claw

Сподіваюсь щоб був экран 4к 240hz, та щоб була легенька я думаю. Можно облегчите поставивши аккумулятор на 4000 mah
и за $99 ;)
Vitalio
Member
Аватар користувача
Звідки: Ивано-Франковск

Повідомлення

Polaris: 16.01.2024 10:22 Сподіваюсь щоб був экран 4к 240hz
та з "фірмовими" квантовими точками msi
_clawfinger_
Member
Звідки: З берегів Дніпра

Повідомлення

Розробку MSI Claw вендор почав ще кілька років тому, при цьому її реліз міг відбутися раніше, якби не затримки виходу процесорів Intel Meteor Lake. Загалом MSI розраховує, що життєвий цикл портативної ігрової системи складе близько двох-трьох років. На думку компанії, зміна поколінь у цих часових рамках дозволить не відстати від зростаючих вимог відеоігор.
Коротше кажучи, сміття.
Думають стригти на консолях, як на мобілках. Очевидно розуміють, що скоро звичайний пк для іграшок, буде розкішшю, навіть для середньостатистичного геймера, незалежно від країни, а України й поготів.
Belich
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Розробку MSI Claw вендор почав ще кілька років тому
Ага, звісно, це дуже добре видно по дизайну, який з мінімальними змінами з Asus Rog Ally злизаний та змінений колір, що вони цей девайс декілька років пропрацьовували не тільки зовні а й всередині)))

Це скоріше якась спроба швиденько на хайптрейн портативок заскочити і водночас аби довго не робити нове то списали у одного конкурента, але водночас щоб це не вигляділа як повна копія такого ж по конструкції девайсу то дрібні зміни додали і APU взагалі він іншого виробника запхали. Доречі, чи є тести цієї консолі, що там з продуктивністю і найголовніше - що по температурам?
phobosse
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Belich: 16.01.2024 13:38Це скоріше якась спроба швиденько на хайптрейн портативок заскочити
можливо до цього Інтел причетний. занесли MSI чумудани, щоб ті зробили портативку. бо на АМД вже є, а Інтел стоїть десь в стороні.
Polaris
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Hack-Stock: 16.01.2024 11:38
Polaris: 16.01.2024 10:22 Предлагаю обсудить MSI вже планує наступні покоління портативної ігрової системи Claw

Сподіваюсь щоб був экран 4к 240hz, та щоб була легенька я думаю. Можно облегчите поставивши аккумулятор на 4000 mah
и за $99 ;)
999 :laugh:
tornadox
Junior

Повідомлення

phobosse: 16.01.2024 14:25
Belich: 16.01.2024 13:38Це скоріше якась спроба швиденько на хайптрейн портативок заскочити
можливо до цього Інтел причетний. занесли MSI чумудани, щоб ті зробили портативку. бо на АМД вже є, а Інтел стоїть десь в стороні.
Це і логічно, зараз мобільні чіпи AMD як гарячі пиріжки: в консолі, в стімдек, в рог аллі і леново легіони, треба в чергу ставати. А Інтел дає добру скидку і нема проблем з поставками. Жаль з арм не все так просто, в іншому випадку нвідія вже би була на прилавках.
Відповісти