Стали відомі ціни GeForce RTX 4070 Super у виконанні AIB-партнерів Nvidia

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
docentlx
Member

Повідомлення

Той випадок, коли лише з пів-року як взяв звичайну 4070ti (((, а вони бац і версію "супер" випускають, а то що тобі продали - в мусорку вже, знімаємо з виробництва. незабутні відчуття (( кляті маркетолухи.....
TypStar
Member
Аватар користувача

Повідомлення

docentlx: 15.01.2024 11:18 Той випадок, коли лише з пів-року як взяв звичайну 4070ti (((, а вони бац і версію "супер" випускають, а то що тобі продали - в мусорку вже, знімаємо з виробництва. незабутні відчуття (( кляті маркетолухи.....
тобто нові відеокарти мають виходити раз в 3 чи 5 років чи як?
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

docentlx: 15.01.2024 11:18 Той випадок, коли лише з пів-року як взяв звичайну 4070ti (((, а вони бац і версію "супер" випускають
Несподівано, так? :eek:
login55
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

тоб то 4070S у нас стане у 32т.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

docentlx
А в чому, власне, проблема? Ті краще за супер.
docentlx
Member

Повідомлення

Просто ж якби була нормальна публічна дорожна карта продуктів і відповідно я знав наперед що ось вже через півроку - рік буде вже нова версія товару що мені треба, -то звичайно мені як покупцю це б допомогло чітко визначитись. Але ж ні, ми про таке говорити вам не будемо заздалегіть. Не те щоб мені дуже припекло, але "осадочок" залишився. та це дрібниці взагалі то.
ayermolenko
Junior
Звідки: Чернігів/Київ

Повідомлення

docentlx: 15.01.2024 11:18 Той випадок, коли лише з пів-року як взяв звичайну 4070ti (((, а вони бац і версію "супер" випускають, а то що тобі продали - в мусорку вже, знімаємо з виробництва. незабутні відчуття (( кляті маркетолухи.....
У вас від випуску супер версій якось погіршилась продуктивність?
docentlx
Member

Повідомлення

Scoffer: 15.01.2024 11:42 docentlx
А в чому, власне, проблема? Ті краще за супер.
проблема в тому що 4070ті супер вийшла також, за ті ж кошти що я відносно недавно потратив на просту 4070ті. а так більш ніяких проблем -))
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

docentlx: 15.01.2024 11:43 Просто ж якби була нормальна публічна дорожна карта продуктів і відповідно я знав наперед що ось вже через півроку - рік буде вже нова версія товару що мені треба, -то звичайно мені як покупцю це б допомогло чітко визначитись. Але ж ні, ми про таке говорити вам не будемо заздалегіть. Не те щоб мені дуже припекло, але "осадочок" залишився. та це дрібниці взагалі то.
Через рік буде нова версія цього товару, буде називатись 5060тіай/5070. Не підкажу де записуватись в ждуни, але тут на форумі таких багато, запитаєте у них :D
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

docentlx
А міг би почекати 5070 за ті ж гроші і купити ще краще, або 6070 ;)
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

TypStar: 15.01.2024 11:31 тобто нові відеокарти мають виходити раз в 3 чи 5 років чи як?
Було б не погано. Як в приставках. Купив, і не паришся до наст. покоління.
El Barrent
Member
Аватар користувача
Звідки: Метрополія Московії.

Повідомлення

docentlx: 15.01.2024 11:18 Той випадок, коли лише з пів-року як взяв звичайну 4070ti (((, а вони бац і версію "супер" випускають, а то що тобі продали - в мусорку вже, знімаємо з виробництва. незабутні відчуття (( кляті маркетолухи.....
GeForce GTX 570 - December 7, 2010
GeForce GTX 670 - May 10, 2012
GeForce GTX 770 - May 30, 2013
GeForce GTX 970 - September 18, 2014
GeForce GTX 1070 - Jun 10, 2016
GeForce RTX 2070 - October 17, 2018
GeForce RTX 3070 - October 29, 2020
GeForce RTX 4070 - April 13, 2023
GeForce RTX 4070 Super - January 17, 2024

Ніколи такого не було і от знову.
Enjthesilence
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

docentlx: 15.01.2024 11:43 Просто ж якби була нормальна публічна дорожна карта продуктів і відповідно я знав наперед що ось вже через півроку - рік буде вже нова версія товару що мені треба, -то звичайно мені як покупцю це б допомогло чітко визначитись. Але ж ні, ми про таке говорити вам не будемо заздалегіть. Не те щоб мені дуже припекло, але "осадочок" залишився. та це дрібниці взагалі то.
Достатньо було подивитись на минулі покоління? Все ти правильно зробив, а то з цією логікою ще з пів року і міг дочекатися 5000 ртх, замкнуте коло, треба брати зараз і грати)

Відправлено через 1 хвилину 57 секунд:
Геральт: 15.01.2024 12:12
TypStar: 15.01.2024 11:31 тобто нові відеокарти мають виходити раз в 3 чи 5 років чи як?
Було б не погано. Як в приставках. Купив, і не паришся до наст. покоління.
ти так і можеш робити, ставити аналогічні консолям налаштування графіки і цяцькатись з 30 фпс до виходу наступного покоління консолей, все просто) он digital foundry майже під кожний великий проект показують налаштування консолей під пк.
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Enjthesilence: 15.01.2024 13:53 ти так і можеш робити, ставити аналогічні консолям налаштування графіки і цяцькатись з 30 фпс до виходу наступного покоління консолей, все просто) он digital foundry майже під кожний великий проект показують налаштування консолей під пк.
Ні, навіть з аналогічними налаштуваннями актуальна на момент виходу карти гра, і гра, що вийшла через 5 років будуть по різному йти на пк/консолі. Бо (сюрприз-сюрприз) старі карти не так охоче оптимізуються під нові забавки драйверами. А з консолями навпаки, ближче до кінця циклу консолі, забавки краще розкривають потенціал.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ну й назви пішли вже - 4070 Ti Super Gaming X MLG, забули ще в кінці, після mlg, дописати 420 blaze it :lol:

- яка в тебе ВК?
- ти супер геймінг екс емелджі
- дякую, а карта то яка?
Анекдот як ніколи актуальний :lol:
Megaclite
Member
Аватар користувача

Повідомлення

docentlx: 15.01.2024 11:43 Просто ж якби була нормальна публічна дорожна карта продуктів і відповідно я знав наперед що ось вже через півроку - рік буде вже нова версія товару що мені треба, -то звичайно мені як покупцю це б допомогло чітко визначитись. Але ж ні, ми про таке говорити вам не будемо заздалегіть. Не те щоб мені дуже припекло, але "осадочок" залишився. та це дрібниці взагалі то.
Дякую що рухаєте прогрес для остальних
Enjthesilence
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Геральт: 15.01.2024 14:00
Enjthesilence: 15.01.2024 13:53 ти так і можеш робити, ставити аналогічні консолям налаштування графіки і цяцькатись з 30 фпс до виходу наступного покоління консолей, все просто) он digital foundry майже під кожний великий проект показують налаштування консолей під пк.
Ні, навіть з аналогічними налаштуваннями актуальна на момент виходу карти гра, і гра, що вийшла через 5 років будуть по різному йти на пк/консолі. Бо (сюрприз-сюрприз) старі карти не так охоче оптимізуються під нові забавки драйверами. А з консолями навпаки, ближче до кінця циклу консолі, забавки краще розкривають потенціал.
Не погоджусь з вами, ви занадто переоцінюєте принцип "оптимізації" гпу. І цей міф про драйвера на старих картах в яких нижче перфоманс в нових проектах вже купу раз розвінчали. Візьміть карту на початку виходу ПС5 (можна навіть не топ-рішення) і скажіть в якій там з ігор в нас буде втрата продуктивності через оптимізацію, дуже цікаво.
Востаннє редагувалось 15.01.2024 14:12 користувачем Enjthesilence, всього редагувалось 2 разів.
SergN
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

docentlx: 15.01.2024 11:43Просто ж якби ... я знав наперед що ось вже через півроку - рік буде вже...
Прямо "унікальні" побажання. Лише відсутність такого щодо відеокарт турбує?
docentlx
Member

Повідомлення

El Barrent: 15.01.2024 12:22
docentlx: 15.01.2024 11:18 Той випадок, коли лише з пів-року як взяв звичайну 4070ti (((, а вони бац і версію "супер" випускають, а то що тобі продали - в мусорку вже, знімаємо з виробництва. незабутні відчуття (( кляті маркетолухи.....
GeForce GTX 570 - December 7, 2010
GeForce GTX 670 - May 10, 2012
GeForce GTX 770 - May 30, 2013
GeForce GTX 970 - September 18, 2014
GeForce GTX 1070 - Jun 10, 2016
GeForce RTX 2070 - October 17, 2018
GeForce RTX 3070 - October 29, 2020
GeForce RTX 4070 - April 13, 2023
GeForce RTX 4070 Super - January 17, 2024

Ніколи такого не було і от знову.
А можеш зробить таку саму магію, але по "titanium" версіях? :D
Відповісти