Молодші процесори AMD Ryzen 8000G запропонують лише чотири лінії PCI-E 4.0 для відеокарти

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
doc-oc
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Предлагаю обсудить Молодші процесори AMD Ryzen 8000G запропонують лише чотири лінії PCI-E 4.0 для відеокарти

Фекальные обрезки)

Тут подрежем, там подпортим и так сойдёт :lol:
Gelonyrum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Пропоную обговорити Молодші процесори AMD Ryzen 8000G запропонують лише чотири лінії PCI-E 4.0 для відеокарти

Для чого взагалі було переходити на PCI-E 4 якщо тепер тупо все обрізають до 8 ліній? В половині відеокарт порізали, в процесорах ріжуть.
Inno
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Коли маркетологи перемогли інженерів...
deserteagle777
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Gelonyrum: 14.01.2024 13:24 Пропоную обговорити Молодші процесори AMD Ryzen 8000G запропонують лише чотири лінії PCI-E 4.0 для відеокарти

Для чого взагалі було переходити на PCI-E 4 якщо тепер тупо все обрізають до 8 ліній? В половині відеокарт порізали, в процесорах ріжуть.
4 > 3 , продавати легше :nunu: :laugh:
Denvys5
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

:eek:
Bukakanga
Member

Повідомлення

я правильно понял эту новость? Всего четыре линии для ДИСКРЕТНОЙ видеокарты???
Megaclite
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Це вже давно відоме жлобство АМД
Так само і графіка обрізана на 8600g
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Не бачу проблеми, враховуючи призначення апу
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Gelonyrum: 14.01.2024 13:24 Пропоную обговорити Молодші процесори AMD Ryzen 8000G запропонують лише чотири лінії PCI-E 4.0 для відеокарти

Для чого взагалі було переходити на PCI-E 4 якщо тепер тупо все обрізають до 8 ліній? В половині відеокарт порізали, в процесорах ріжуть.
4x4=3x8=2x16.
Amd повернули часи сандаля :lol:
nazar-pc
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Gelonyrum: 14.01.2024 13:24 Пропоную обговорити Молодші процесори AMD Ryzen 8000G запропонують лише чотири лінії PCI-E 4.0 для відеокарти

Для чого взагалі було переходити на PCI-E 4 якщо тепер тупо все обрізають до 8 ліній? В половині відеокарт порізали, в процесорах ріжуть.
З відеокартами це дозволяє на популярних десктопних платформах де ліній небагато ставити дві відеокарти які працюватимуть на повній швидкості (якщо їм реально більше 8 ліній не потрібно).
Було б набагато гірше якби замість 8 ліній PCIe 4 робили 16 ліній PCIe 3.

З процесорами інша розмова, Intel навіть bifurcation порізала, немає такого як в часи Skylake: 8+4+4 ліній в слотах від процесора як мала одна з моїх колишніх плат.
Vlaad13
Member
Аватар користувача

Повідомлення

не ну не зря люди переходили на ам5 платформу и кричали что это перспективно - перспективней некуда :lol: :lol: :lol:
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Щось в мене є погані передчуття щодо молодших карт в 50 та 8000 серіях :gigi:
Grindeath
Member
Аватар користувача

Повідомлення

У АМД дефицит линий PCI, на всех не хватает. То у видеокарт по 4 четыре линии, то вот теперь урезание.
Ghody
Member
Звідки: Израиль

Повідомлення

Чё-то все соревнуются как можно сильней обосраться - макбук про на 8 гигов, интел с новым поколением которое слабей старого, теперь амд с 4 линиями
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Хтось може пояснити нащо процу з інтеграшко. звн карта? Ну, або навпаки, нащо при звн. карті брати проц з відео.
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

Всі так недовольні, всі так обізнані в архітектурі CPU.
Лінії що обрізались забрала вбудована графіка.
І далі два розвитки подій, обрізати користувачам перший і можливо єдиний слот M2 але дати більше ліній на PCI-E, або ж таки дати цей M2.
І як на мене цілком логічний вихід не забирати слот M2 бо він корисніший за 2-5% продуктивності карти, котру цілком можливо навіть ніхто і не поставить ніколи, бо збірки на G процах це здебільшого остаточне рішення і вони не апгрейдяться, або апгрейдяться кардинально.
Ну або друге рішення - збільшити число ліній, збільшити площу чипа, збільшити його кінечну вартість ще на 20-25 баксів, але куди ще далі, ці проци ітак дорогі.
Все ж G процессори це монокристал і тут треба шукати компроміс.
А от чого я не можу пробачити це те, що iGPU в десктопах постійно підрізають, повноцінна 780 тільки в найстаршому CPU, ну бляха, чому не зробити повноцінну графіку і в 6ти ядерках, в ноути можна, а в APU ні...
SergN
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Евгений King: 14.01.2024 15:14А от чого я не можу пробачити це те, що iGPU в десктопах постійно підрізають, повноцінна 780 тільки в найстаршому CPU, ну бляха, чому не зробити повноцінну графіку і в 6ти ядерках, в ноути можна, а в APU ні...
А що ж вас ще стимулюватиме віддати їм додаткову сотню баксів, як не додатковий десяток % продуктивності відеоядра? ;)
Продуктивності процесорного блоку, очевидно, вистачить і в 6-ядернику для типового використання таких АПУ. Тому маркетологи так і "стимулюють".
VovaVMS
Member
Звідки: UA Khm

Повідомлення

З одної сторони розумієш що не буде там дискретки... Але там можуть біти інші карти яким потрібно саме кількість каналів а не швидкість. Але і може бути по іншому. То якась фігня блін. То випускайте для топових процесорів чіпсети із набортною відюхою... там навіть краще буде. Я б купив норм процессор і материнку із ноутбучною набортною графікою.
Skrydj
Junior

Повідомлення

Не розумію, який зиск у таких ЦП?
nochnik89
Member
Аватар користувача
Звідки: Планета Земля

Повідомлення

Процы скорее всего пойдут как офисные решения. Дешевые мамки+ дешевые процы. Там нет смысла использовать быстрые видеокарты.
Відповісти