TCL анонсувала 31-дюймовий куполоподібний OLED-монітор

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
gehka3
Катярко
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Предлагаю обсудить TCL анонсувала 31-дюймовий куполоподібний OLED-монітор

Теперь изогнутость не только по горизонтали.... :rolleyes:
tolebamber
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Подождите, скоро складные мониторы появятся
Сidonix
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

tolebamber: 11.12.2023 11:10 Подождите, скоро складные мониторы появятся
Та що там складні, скоро надувні з'являться!
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

І шо тільки не зроблять аби лише не шланг в мозок :D
ViPo
Member
Звідки: Україна

Повідомлення

Перепис петросянів вже завершено чи ще будуть?
ervin
Member
Аватар користувача

Повідомлення

А я б тестонув. Мені гнуті моніки дуже зайшли. Звик, то тепер пласкі здаються взагалі вигнутими назад))
SergN
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Це по вертикалі загнутість відповідає варіанту, коли б монітор розмірами близько 21" гнули по горизонталі? :horror:
dret09
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

ervin: 11.12.2023 11:58 А я б тестонув. Мені гнуті моніки дуже зайшли. Звик, то тепер пласкі здаються взагалі вигнутими назад))
Гнуті прикольні, у самого профільний такий. Але, наприклад, не розумію занадто гнуті по типу Одісеїв у Самсунг, навіть на невеликих діагоналях. Наче в рулон хотіли завернути
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

ervin, да это известный эффект )) Я вот дней ~10 назад из гнутого 31.5" на плоский 31.5" перешел. Первые дни прям тошнило и совсем нехорошо было. Потом с каждым днем он начал ровнее и ровнее становиться. Сейчас почти ровным кажется. До этого выходит больше 5 лет сидел на гнутом. И когда с плоского на гнутый пересаживался вообще не было никакого привыкания или дискомфорта. Короч мозг как то в одну сторону работает в этом плане )) Следующий монитор обязательно гнутый буду брать. А гнутый моник у меня вторым стоит, теперь он кажется мне сильнее гнутым чем был :lol:

https://www.majorgeeks.com/content/page ... nitor.html
https://www.reddit.com/r/Monitors/comme ... creen_now/
В общем в интернете много таких обсуждений есть ))
nazar-pc
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Серед інших новинок TCL можна виділити вигнутий 65-дюймовий OLED-дисплей з роздільною здатністю 8K і частотою оновлення 120 Гц
Воу! Хочу! :jump:
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

nazar-pc: 11.12.2023 12:19
Серед інших новинок TCL можна виділити вигнутий 65-дюймовий OLED-дисплей з роздільною здатністю 8K і частотою оновлення 120 Гц
Воу! Хочу! :jump:
Щоб рекламні ролики дивитись? ) Контенту ж нема
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Геральт: 11.12.2023 12:29Щоб рекламні ролики дивитись? ) Контенту ж нема
Хотеть можно и без контента.
nazar-pc
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Геральт: 11.12.2023 12:29
nazar-pc: 11.12.2023 12:19
Воу! Хочу! :jump:
Щоб рекламні ролики дивитись? ) Контенту ж нема
У мене на GitHub контенту стільки що були б лише екрани де показувати.
Профільний екран вже 8k 65'', але в основному працює на 30Hz і не OLED, от би DisplayPort завезли, гарно доплатив би за таке щастя.
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

Все це було кілька років тому. Ще 80 дюймову панель забули, 8к 265 Гц. І на ринку у відкритому продажі нічого так і не з’явилось, по виставкам далі катаються.
MqM
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Гнуті напевно прикольні для розваг, але для роботи чув неймовірні проблеми, інколи люди рівно лінію провести не можуть :lol:
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

MqM, работаю в сфере "архивиза" примерно ~15 лет, никаких проблем с ровными линиями, чтением чертежей, моделингом/фотошопом, чтением файлов ТЗ - не ощутил. Линии выглядят точно так же ровно как и на плоских мониторах. Рядом стоит 31.5" гнутый + 31.5" плоский, работается на них одинаково удобно. Среди коллег и на профильном форуме ни разу не слышал про какие то проблемы связанные с гнутыми мониторами.
Востаннє редагувалось 11.12.2023 14:08 користувачем Earanak, всього редагувалось 2 разів.
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

А я дуже хотів би 50-дюймову 8K-панель. Не OLED, щоб не переживати за вигорання, й дуже бажано FlickerFree. Цілком вистачило б і 60 Гц, хоча 120 Гц лише в плюс.
avuremybe
Member
Аватар користувача

Повідомлення

nazar-pc: 11.12.2023 12:19
Серед інших новинок TCL можна виділити вигнутий 65-дюймовий OLED-дисплей з роздільною здатністю 8K і частотою оновлення 120 Гц
Воу! Хочу! :jump:
І повну стійку А100 до нього бери одразу :gigi:
nazar-pc
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kassatka: 11.12.2023 14:06 А я дуже хотів би 50-дюймову 8K-панель. Не OLED, щоб не переживати за вигорання, й дуже бажано FlickerFree. Цілком вистачило б і 60 Гц, хоча 120 Гц лише в плюс.
55'' TV купа варіантів є, чому чекаєте?
Wonderboy
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Сиджу за 32" пласким монітором. Не розумію, для чого таку невеличку діагональ ще гнути треба.
Відповісти