Представлено ноутбук Acer Nitro V 16 із процесорами AMD Ryzen 8040

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
cadet-ua
Member
Аватар користувача
Звідки: Ukraine

Повідомлення

Пропоную обговорити Представлено ноутбук Acer Nitro V 16 із процесорами AMD Ryzen 8040

Цікаво чому заявлено до 32 Гбайт? Я на HP OMEN 16-xd0xxx першим ділом викинув 16 Gb ram та встановив 64 Gb щоб вже не думати потім про це...

І ще мене цікавить кількість портів, можливість встановлення другого SSD, максимальна яскравість екрану та ємність батареї.
Dancer
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

а для чого більше 32гб з таким процом і такою картою, в іграх чи важких додатка з таким залізом аби 20гб оперативки загрузити, чисто заради цікавості, в яких задачах ви використовуєте більше 32-х гіг оперативки на вашому ноутбуці?
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Dancer
У мене у хромі близько сотні закладок. Раніше приблизно кожних пару місяців їх у OneTab скидав, а як у Хром додали горизонтальну прокрутку вкладок, то взагалі скидувать перестав. Чекаю, щоб ще якесь покращення із керування вкладок додали. Ну і звісно, граючи, ніхто Хром закривати не хоче. Бо фоном щось слухаєш. Відкриті сторінки в форумах і відео по тим іграм що прохожду +- в цьому році. А поціновувачі музики запускають інший браузер, і в ньому якусь музику запускають. А ще інколи зберігаю знімки екрану, чи скріншоти, попередньо "підкрутивши" їх у якомусь "Фотошопі/Пеінті". — Ну не буду ж я його кожний раз закривати. Ще висять клієнти Стіму і інших. Вайбер, Телеграм, і інші. — Я розумію, що з SSD вони запускаються швидко, але якщо їх не закривати, то вони відкриваються швидше! — Звісно, якщо пам'яті вистачає. А ще декілька відеоплеєрів. Відеоредактори(важкіший для більш обємних робіт, а щось простеньке — приємніше в простішому робити). А що там у програмістів постійно запущено — я навіть не уявляю. — Мабуть сидять і голову ламають як в ноутбук дві планки по 192Гб всунути? — Ідіоти. Це ж не можливо! :)
cadet-ua
Member
Аватар користувача
Звідки: Ukraine

Повідомлення

Dancer: 08.12.2023 11:32 а для чого більше 32гб з таким процом і такою картою, в іграх чи важких додатка з таким залізом аби 20гб оперативки загрузити, чисто заради цікавості, в яких задачах ви використовуєте більше 32-х гіг оперативки на вашому ноутбуці?
Два профіля у Хромі + Мозіла (моніторінг і праця в AWS), + Декілька RDP підключень, + 4-5 месенджерів, PHP Storm, + Docker = на старті це все десь 25 Gb жере...
спойлер
UsedMemory.png
А якщо щось важке запускити у Docker + Hyper-V то як раз 40+Gb треба
спойлер
IMG_20231205_194655.jpg
Lucas55
Member
Аватар користувача
Звідки: Сверхскопление Ланиакея Местная группа галактик Млечный Путь Солнечная система планета Земля

Повідомлення

беріть Титан, там можна 4 плашки і 128 Гб :)
alexeygalas
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна Хмельницький

Повідомлення

Dancer
Adobe Camera RAW - пресет з 200 дій на одночнасно 400 фото = близько 40гб утилізує тільки сам Camera RAW. А Відео пам*ять зжирає всю, що лишилась на момент запуску ПО.

Тому для такої роботи на сьгодні - менше 64гб немає сенсу навіть підходити
Відповісти