Відеокарта GeForce RTX 4090D буде позбавлена підтримки розгону

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Пропоную обговорити Відеокарта GeForce RTX 4090D буде позбавлена підтримки розгону

Ну це до моменту поки Сі Цзіньпін чисто випадково не знайде на GitHub драйвер з експлойтом, викладений користувачем під ніком Skin jacket
Востаннє редагувалось 07.12.2023 13:40 користувачем kalakawa, всього редагувалось 1 раз.
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Предлагаю обсудить Відеокарта GeForce RTX 4090D буде позбавлена підтримки розгону

чекаємо на китайських форумах щось схоже "анлок 4090D до 450Вт прошивкою від 4090" :laugh:
Yaroslav
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

А тим часом 4090 в наших магазах стрімко здорожчала. Ще кілька днів тому був паліт по 66 з копійками.
aaleksandrenko
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

Різниця зі звичайною 4090 смішна :facepalm:
Така карта відразу має попадати під такі самі обмеження. Хтось з уряду США так і говорив здається.
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Теперь суд, рассмотрение годичное, снова запрет на продажу как 4090. А за это время куртка получит денег, а китай - технологии. Куколдократия
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

aaleksandrenko: 07.12.2023 13:57 Різниця зі звичайною 4090 смішна :facepalm:
Так кількість тензорних ядер не була оприлюднена, а на них фактично обмеження й було введено?
n6407
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Відеокарта GeForce RTX 4090D буде позбавлена підтримки розгону
вірю, я повірив :lol: :lol: :lol:
doc-oc
Member
Аватар користувача

Повідомлення

kalakawa
Не skin, а leather :laugh:
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

doc-oc: 07.12.2023 14:32 kalakawa
Не skin, а leather :laugh:
Я спочатку подумав, що то якийсь реально існуючий користувач який зламує прошивки ВК (ну як от ті для збільшення павер ліміту, перепрошивки біосу ВК, прошивки ВК під "бачення" більшої кількості врами) :lol:
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

я думав це щось з гачімучі
alexeygalas
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна Хмельницький

Повідомлення

D is for Diesel
1234waltz
Member

Повідомлення

kalakawa: 07.12.2023 13:40 під ніком Skin jacket
Скоріше leather man
спойлер
Зображення
Jay228
Member
Аватар користувача

Повідомлення

перемаркували 4090 та торгують в обхiд санкцiям . ось такi сучаснi реалii
Misanthrop
Member
Аватар користувача
Звідки: То там то сям

Повідомлення

1234waltz: 07.12.2023 14:59
kalakawa: 07.12.2023 13:40 під ніком Skin jacket
Скоріше leather man
спойлер
Зображення
Overclocking is three hundred bucks
overbloher
Member

Повідомлення

Как они могут поставлять видеокарту в Китай, если она там производится? Или nVidia наладила в штатах производство? Или это какой-то цирк, только не смешной?
AssayMAS
Member
Звідки: ][аркiв

Повідомлення

Jay228: 07.12.2023 15:24ось такi сучаснi реалii
я тут портативную денди с картриджем видел - так картридж просто пластмасса с проводом что закорачивает два контакта и вооля - появляется в приставке с пол тыщи игр... магия. И обладатели авторских прав в пролёте... мол изготовитель приставки нипричем, это все изготовитель картриджа наколдовал волшебным проводом.
А что мешает нвидии продавать чипы "что умеют в сильный разгон" как обычные? Вопрос то в маркировке микрух которую делает сама Нвидиа. Или программно "LHR" снимать... или как писали выше обычным биос модом снимать ограничения с чипа...
Санкции это просто пожелания правительства - пока нет "палки пугалки" в виде вынесенных судебных приговоров руководству корпораций с милиарными штрафами - за несоблюдение.
Не Нвидию я понимаю - или она на рынок Китая лезет или рынок отожмут конкуренты.
aaleksandrenko
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

daesz: 07.12.2023 14:16
aaleksandrenko: 07.12.2023 13:57 Різниця зі звичайною 4090 смішна :facepalm:
Так кількість тензорних ядер не була оприлюднена, а на них фактично обмеження й було введено?
Здається заборона через загальну продуктивність карти які стали використовувати в дата центрах. Замість професійних рішень. Інакше навіщо можливість розгону чіпа забирати :)
Ray2000gt
Advanced Member
Звідки: Киев

Повідомлення

overbloher: 07.12.2023 15:57 Как они могут поставлять видеокарту в Китай, если она там производится? Или nVidia наладила в штатах производство? Или это какой-то цирк, только не смешной?
Думаю, мова йде про чіпи.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ray2000gt,
так чіпи виробляються в Тайвані та Малайзії, окрім Китаю?

aaleksandrenko,
мені здається влада США в цьому питання не дуже розібралась, а куртка той ще пройдисвіт і знає як налюбити владу в своїх цілях бізнесмен :gigi:
Keyser Soze
Member

Повідомлення

Интересно, найдётся ли свой "Ли Харви Освальд" для "кожанки"? :gigi: :lol: :up:
ну, очень борзый чудило... :lol: :lol: :lol:
Відповісти