Вийшов драйвер AMD Software: Adrenalin Edition 23.12.1 з новим інтерфейсом та функціями

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Martix
Member
Звідки: Цитадель

Повідомлення

Предлагаю обсудить Вийшов драйвер AMD Software: Adrenalin Edition 23.12.1 з новим інтерфейсом та функціями О, новые фичи... Пойду установлю на свою 6650хт... или нет? :spy:

Что-то не вижу нытья по поводу того, что Хуанг взял за правило обделять карты предыдущего поколения, не внедряя свои же технологии, которые более чем с ними совместимы. Минуточку, а у АМД же не Хуанг! :laugh:
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Martix
FSR працює не те, що на старих картах, а навіть на картах конкурента. Таки ліза не хуанг
Seva1223
Junior
Звідки: Одесса

Повідомлення

Хтось знань чому на 7900gre в танках при установці драйверу з Adrenalin викидае з гри чи взагалі перезавантажуе, а без (лише драйвер)все добре?. Новий ще не тестував.
WhiteNigger
Member
Звідки: Атырау

Повідомлення

Фуу, опять старье 6000 в поддержке :( . Давно пора дропать этого мамонта и выпускать дрова только под 7000 серию :up:
Kilo
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Че за фигня?Какая версия драйвера у меня?Устанавливал с удалением предыдущей версии.
спойлер
Без имени.jpg
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kilo
У вас старі дрова
Зображення
Kilo
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

daesz
А в "Установленных приложениях"пишет что новые,при тыц в АМД на проверку обнов говорит что у вас последнии дрова,в общем понятно что нихрена не понятно.
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Seva1223: 06.12.2023 12:17 Хтось знань чому на 7900gre в танках при установці драйверу з Adrenalin викидае з гри чи взагалі перезавантажуе, а без (лише драйвер)все добре?. Новий ще не тестував.
Вітаю в клубі АМД. Якщо у вас є лаги через дрова то то ви криворукі111 почистіть куки!
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Kilo
Спробуйте видалити через DDU (і тягнути/ставити новий з рідного сайта), або оновлюватись з самого адреналіна.
Uninstal з панелі вінди то таке собі, то ж вінда )
Kullerok
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Павло: 06.12.2023 13:09
Seva1223: 06.12.2023 12:17 Хтось знань чому на 7900gre в танках при установці драйверу з Adrenalin викидае з гри чи взагалі перезавантажуе, а без (лише драйвер)все добре?. Новий ще не тестував.
Вітаю в клубі АМД. Якщо у вас є лаги через дрова то то ви криворукі111 почистіть куки!
Ну понятно же сразу. Потому что у вас божественный амд :gigi:
Seva1223
Junior
Звідки: Одесса

Повідомлення

Kullerok: 06.12.2023 13:32
Павло: 06.12.2023 13:09
Вітаю в клубі АМД. Якщо у вас є лаги через дрова то то ви криворукі111 почистіть куки!
Ну понятно же сразу. Потому что у вас божественный амд :gigi:
Так сталося, що я кожного разу змінюю табори, останні з 5770 - радіон, 290, 480, 5700 запевняю що до останнього жодних нарікань (як і у нвідії не рахуючи випадків коли вони косячили но відразу випускали виправлення). Вважайте мене свідком "все працює". Якщо про "куки" порада , то дякую - пошукаю.
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kullerok: 06.12.2023 13:32
Павло: 06.12.2023 13:09
Вітаю в клубі АМД. Якщо у вас є лаги через дрова то то ви криворукі111 почистіть куки!
Ну понятно же сразу. Потому что у вас божественный амд :gigi:
То то я тролю! Просто у самого були лаги на рх 5700 і мені писали, зо то я кривий… Хоча амд через місяць випустила оновленні із фіксом :laugh:
Serg IX
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

коли вже на зелених інтерфейс новий буде?
Enjthesilence
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Геральт: 06.12.2023 11:05 Martix
FSR працює не те, що на старих картах, а навіть на картах конкурента. Таки ліза не хуанг
Дякую, залиште собі.

Відправлено через 1 хвилину 3 секунди:
Martix: 06.12.2023 10:30 Предлагаю обсудить Вийшов драйвер AMD Software: Adrenalin Edition 23.12.1 з новим інтерфейсом та функціями О, новые фичи... Пойду установлю на свою 6650хт... или нет? :spy:

Что-то не вижу нытья по поводу того, что Хуанг взял за правило обделять карты предыдущего поколения, не внедряя свои же технологии, которые более чем с ними совместимы. Минуточку, а у АМД же не Хуанг! :laugh:
Про які саме ви технології, уточніть. Тільки ж не про ті в яких використовують апаратні можливості карти, рт-ядра, тощо.
man1242
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Seva1223: 06.12.2023 12:17 Хтось знань чому на 7900gre в танках при установці драйверу з Adrenalin викидае з гри чи взагалі перезавантажуе, а без (лише драйвер)все добре?. Новий ще не тестував.
Тому шо 7900ge на нашему ринку офіційно відсутня та виключно існує для Китаю. Потрібно розуміти яку ви карту купуєте та для чого.
big_bang
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Вчора встановий 23.12.1
Так, а шо там нового ?
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

big_bang
https://www.amd.com/en/support/kb/relea ... in-23-12-1
З важливого, по суті, тільки hags/підтримка аватару. І ще щось там пофіксили, але я з ні з чим з того списку не стикався :gigi:
big_bang
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz: 07.12.2023 12:28 big_bang
https://www.amd.com/en/support/kb/relea ... in-23-12-1
З важливого, по суті, тільки hags/підтримка аватару. І ще щось там пофіксили, але я з ні з чим з того списку не стикався :gigi:
внесу ясність
у мене підключено три монітори

дитячі хвороби як були, так і залишились....

типу пам'ять завантажена на 100% при активації двох і більше моніторів.
а, якшо лише один підключений - треба робити "пользовальскоє разрєшениє" і виставляти своє розширення та герцовку.

Ну, чому так все тяжко ?

Відправлено через 2 хвилини 16 секунд:
і це добре коли ти знаєш певні особливості використання, а от якщо новачок або не звертаєш увагу - пам'ять жарить на повну
а, потім відвали і подібне(((

чому б це не вирішити нарешті ?
AMD дякую за цінову політику і продуктивність.
Давайте вже дрова робіть !!!
Martix
Member
Звідки: Цитадель

Повідомлення

Enjthesilence
Hyper RX отсутствует полностью для 6ой серии, фдюид фреймс, Anti Lag Plus тоже, и если бы была аппаратная реализация, но это можно включить мод драйверами на старых картах :rotate: . Ничего там нет в новых картах того, что было бы реально необходимо для корректной работы и чего бы не было у 6ой серии. К слову, сейчас обновил драйвер и вернулся в хром прозрачный курсор :lamer: :laugh:
Вроде как и обделили 6-ую серию, а с другой стоороны очередной АМД-ный в-сер, который работает абы как и обычно стоит на выкл. Киллер фич нет, юзерами используется только ФСР, и то, вср-тый 2.0, т.к. поддержку 3-го не завезли в 99% игр, и то это ВСЁ не технология АМД, а жалкое мимикрирование под ДЛСС :rotate: :tomat:
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Martix: 07.12.2023 16:30 К слову, сейчас обновил драйвер и вернулся в хром прозрачный курсор :lamer: :laugh:
Обновив драйвер, торіум запущений 8годин40хвилин, ніяких прозорих курсорів не спостерігаю, що я роблю не так? :-/
Відповісти