ASUS підготувала версію GeForce RTX 4070 із класичною «турбіною»

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Пропоную обговорити ASUS підготувала версію GeForce RTX 4070 із класичною «турбіною»

Цікаво, коли дограються з обходом обмежень?
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ось на мою думку це близько до ідеалу карти! Компактна, викидає гаряче повітря за корпус, відсутня підсвітка, достатньо потужна. :up:
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Павло

Відносна тиша при адекватних температурах вас не цікавить? :-P
Dima4s
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

waryag: 05.12.2023 09:35 Павло

Відносна тиша при адекватних температурах вас не цікавить? :-P
В мене була турбінна гіга 1080ti. для роботи чудовий варіант. Не шуміла вона настільки щоб вибиватись з основного шуму компа. Ця має майже такий же тдп, чуть піджати вольтаж і буде норм.
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

waryag: 05.12.2023 09:35 Павло

Відносна тиша при адекватних температурах вас не цікавить? :-P
Турбіни у зелених завжди були відносно «тихими» мав 970 фаундерс та 1070 фаундерс! Ось наприклад рх 5700 яка зараз у пк дійсно шумна. Но і це мене не бентежить бо я у навушниках граю. І я не пропоную купляти турбіни усім! Просто сам факт вибору це добре! А то куртка чомусь «заборонив» вендорам робити турбіни! І з іншого боку по вашій же логіці ноутбуками користуватись НЕМОЖЛИВО бо там часто радіатор і на проц і на гпу менший ніж тут на один тільки гпу!
Ще раз я не за те, щоб класти турбіну на умовну 4070 ті-4080-4090!
А ось 200 ват 4070 відвести цілком реально! Та і андервольт у цьому допомагає!
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Павло: 05.12.2023 10:39Турбіни у зелених завжди були відносно «тихими» мав 970 фаундерс та 1070 фаундерс! Ось наприклад рх 5700 яка зараз у пк дійсно шумна.
Гарне слово "відносно". Але вони програвали по тиші-продуктивності сучасній схемі навіть в однакових габаритах, масові корпуси перестали вимагати видуву повітря, тому турбіни і зникли з ринку.
Павло: 05.12.2023 10:39Просто сам факт вибору це добре! А то куртка чомусь «заборонив» вендорам робити турбіни!
Навряд чи ми побачимо ці карти в широкому продажу по нормальній ціні. Я гадаю, що основна масса вже заброньована для китайських дата центрів.
І з іншого боку по вашій же логіці ноутбуками користуватись НЕМОЖЛИВО бо там часто радіатор і на проц і на гпу менший ніж тут на один тільки гпу!
Абсолютна більшість ігрових ноутів під навантаженням одночасно шумить, гріється під (і за) сотню і тротлить.
Звичайно, зв'зка "андервольт + підставка + навушники" дозволяє їми користуватись, а з браузингом/відео проблем немає.
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Павло: 05.12.2023 09:32 Ось на мою думку це близько до ідеалу карти! Компактна, викидає гаряче повітря за корпус, відсутня підсвітка, достатньо потужна. :up:
Було там би що викидувати. Скільки андревольт без втрати продуктивності? 150 ват?

Added in 2 minutes 14 seconds:
Павло: 05.12.2023 10:39ноутбуками користуватись НЕМОЖЛИВО бо там часто радіатор і на проц і на гпу менший ніж тут на один тільки гпу!
Там ще не тільки проблеми з ГПУ там ВРМ також може грітися як пічка, а там взагалі нічого для охолодження не зроблено...
Artem_K
Member
Аватар користувача
Звідки: Все складно

Повідомлення

Було в мене пару карт з турбинами. Той ще геморой, бо відносно швидко пилом забиває ребра радіатора.
Robostyle
Member

Повідомлення

Фуллкаверы с кастомами вам в помощь. И тепло наружу и тихо.
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Artem_K: 05.12.2023 12:30 Було в мене пару карт з турбинами. Той ще геморой, бо відносно швидко пилом забиває ребра радіатора.
Так ніби фільтра у корпусі мають допомагати! А чистити компресор допомагає. Я так увесь пк від пилюки позбавляю! Головне трохи розуміти фізику :laugh:
Artem_K
Member
Аватар користувача
Звідки: Все складно

Повідомлення

Artem_K
Фільтри допомагають, але не панацея. Коли був цілий будинок, то регулярно продував у дворі системник китайською дуйкою з Алі. Після неї комплектуючі як нові. Але все одно з турбинами би вже не зв'язувався.
Відповісти