ASUS готує ігровий ноутбук з процесором Core 9 Ultra 185H та графікою GeForce RTX 4090

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Derogs
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Пропоную обговорити ASUS готує ігровий ноутбук з процесором Core 9 Ultra 185H та графікою GeForce RTX 4090

Asus готує обігрівач з дисплеєм..
Halo_UA
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Я от з дуру купив ноут із 11800Н і 3060 і тепер думаю, що з ним робити. На нагрів мені в цілому все одно, бо підключений він до зовнішнього моніка, а от шум терпіти не можу. Розчарувався і тимчасово відкрив кришку і просто на трубки через пасту поставив кулер із ПК. (відразу -30 градусів по відясі і тепер абсолютна тиша в кімнаті навіть під час завантаження карти на 100% в іграх.) Але ж це груба милиця, яка геть вбиває концепцію мобільності. Трохи сиджу і буду продавати. Але що далі купити, щоб було і потужне і тихе я поки що не знаю.
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Halo_UA: 03.12.2023 13:15 Я от з дуру купив ноут із 11800Н і 3060 і тепер думаю, що з ним робити. На нагрів мені в цілому все одно, бо підключений він до зовнішнього моніка, а от шум терпіти не можу. Розчарувався і тимчасово відкрив кришку і просто на трубки через пасту поставив кулер із ПК. (відразу -30 градусів по відясі і тепер абсолютна тиша в кімнаті навіть під час завантаження карти на 100% в іграх.) Але ж це груба милиця, яка геть вбиває концепцію мобільності. Трохи сиджу і буду продавати. Але що далі купити, щоб було і потужне і тихе я поки що не знаю.
Ігровий ноут на інтелі та тишина це дві різні речі! Як би сумно це не було но виробникам на це начхати :-/
p.s.
В ноут із 4090 ( 4070 ті із 16 гб) який буде явно дорожче 3к баксів вони ставлять 16 гб озу... та 1 тб ссд... Просто ВІДМОРОЗКИ працюють у АСУСІ. Черговий раз пробивають дно!
Lucas55
Member
Аватар користувача
Звідки: Сверхскопление Ланиакея Местная группа галактик Млечный Путь Солнечная система планета Земля

Повідомлення

Halo_UA: 03.12.2023 13:15Я от з дуру купив ноут із 11800Н і 3060 і тепер думаю, що з ним робити. На нагрів мені в цілому все одно, бо підключений він до зовнішнього моніка, а от шум терпіти не можу.
MSI Katana GF66 :laugh:
Воно й не дивно, це ж дно серія у мсі, бюджетне, тонке і гаряче. Ніколи, повторюю ніколи не беріть GF ноути мсі
deserteagle777
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Снимок экрана 2023-12-03 143753.png
чесно кажучи за таку назву продукту треба прострілювати коліна
Dancer
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Halo_UA: 03.12.2023 13:15 Я от з дуру купив ноут із 11800Н і 3060 і тепер думаю, що з ним робити. На нагрів мені в цілому все одно, бо підключений він до зовнішнього моніка, а от шум терпіти не можу. Розчарувався і тимчасово відкрив кришку і просто на трубки через пасту поставив кулер із ПК. (відразу -30 градусів по відясі і тепер абсолютна тиша в кімнаті навіть під час завантаження карти на 100% в іграх.) Але ж це груба милиця, яка геть вбиває концепцію мобільності. Трохи сиджу і буду продавати. Але що далі купити, щоб було і потужне і тихе я поки що не знаю.
якщо ви граєте в онлайн ігри, то наступний ноут купуйте з двома відеокартами, інтегровану рівня 680m чи 780m вистачає для більшості онлайн проєктів, при грі на тому ж асус зефірі на інтегрованій карті у вас ноут буде безшумний, також якщо взяти флагманський ноут той же зефір, то він і тихіший буде взагалом в порівнянні з бютжетними при навантаженні. взагалі цікаво було б глянути фотку вашої системи з кулером від компа)
Halo_UA
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Lucas55: 03.12.2023 14:15
Halo_UA: 03.12.2023 13:15Я от з дуру купив ноут із 11800Н і 3060 і тепер думаю, що з ним робити. На нагрів мені в цілому все одно, бо підключений він до зовнішнього моніка, а от шум терпіти не можу.
MSI Katana GF66 :laugh:
Воно й не дивно, це ж дно серія у мсі, бюджетне, тонке і гаряче. Ніколи, повторюю ніколи не беріть GF ноути мсі
Був наляканий)) Покупка була необдуманою та імпульсивною. Хоча зараз розумію, що мені мобільність не потрібна. Можливо я повернуся назад до ПК
yungmanpro
Junior

Повідомлення

Halo_UA: 03.12.2023 13:15 Я от з дуру купив ноут із 11800Н і 3060 і тепер думаю, що з ним робити.
Не катана gf76 часом?) Підставка для ноута трохи рятує, якщо що. Теж не дочекався версії на 12 поколінні, поставив ссд kc3000 і трохи розчарувався, бо обмеження по pci 3.0 порізало швидкості до 3500 Гб/с ..((
Halo_UA
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

yungmanpro: 03.12.2023 15:29
Halo_UA: 03.12.2023 13:15 Я от з дуру купив ноут із 11800Н і 3060 і тепер думаю, що з ним робити.
Не катана gf76 часом?) Підставка для ноута трохи рятує, якщо що. Теж не дочекався версії на 12 поколінні, поставив ссд kc3000 і трохи розчарувався, бо обмеження по pci 3.0 порізало швидкості до 3500 Гб/с ..((
GF66 11UE
yungmanpro
Junior

Повідомлення

теж UE версію маю, польська здається, офіційні дрова здається у поляків знайшов. 66 і 76 відрізняються лиш діагоналлю дисплея, так що однаково. Мабуть радіатори навіть однакові з платами, бо там всередині стільки зайвого місця, що капець, бачив як термуху міняв і ставив собі ссд у вільний слот.
Lucas55
Member
Аватар користувача
Звідки: Сверхскопление Ланиакея Местная группа галактик Млечный Путь Солнечная система планета Земля

Повідомлення

Halo_UA: 03.12.2023 15:25Був наляканий)) Покупка була необдуманою та імпульсивною. Хоча зараз розумію, що мені мобільність не потрібна. Можливо я повернуся назад до ПК
принаймні ви можете розблокувати біос комбінацією і увімкнути оверклок налаштування проца, та зробити андервольт. Хоча на 11-му поколінні він можливо і так працює :)
illyha
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

У меня такой же ноут с 4060 в играх шумит как тихий пылесос. Надеюсь к 4090 беруши будут идти в подарок)
yungmanpro
Junior

Повідомлення

Lucas55: 03.12.2023 17:37
Halo_UA: 03.12.2023 15:25Був наляканий)) Покупка була необдуманою та імпульсивною. Хоча зараз розумію, що мені мобільність не потрібна. Можливо я повернуся назад до ПК
принаймні ви можете розблокувати біос комбінацією і увімкнути оверклок налаштування проца, та зробити андервольт. Хоча на 11-му поколінні він можливо і так працює :)
Андервольт зробив, чесно по звуку непомітно сильно результату. На пару децибел нижче, та все ж.. Ну з підставкою, чесно, можна взагалі не піднімати тему перегріву. Якщо ж без неї, то гаряче на колінах тримати, але довго в такій позі ітак не погамаєш, хіба від ліні сісти за стіл. Мій попередній асус з 760 і 960 ще сильніше шуміли і грілися наче. Це все суб’єктивно. Об’єктивно андервольт і заміна термухи з чисткою через рік юзання та ще з підставкою явно не доставляють дискомфорту в подальшому використанні.
MqM
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Halo_UA: 03.12.2023 13:15 Я от з дуру купив ноут із 11800Н і 3060 і тепер думаю, що з ним робити. На нагрів мені в цілому все одно, бо підключений він до зовнішнього моніка, а от шум терпіти не можу. Розчарувався і тимчасово відкрив кришку і просто на трубки через пасту поставив кулер із ПК. (відразу -30 градусів по відясі і тепер абсолютна тиша в кімнаті навіть під час завантаження карти на 100% в іграх.) Але ж це груба милиця, яка геть вбиває концепцію мобільності. Трохи сиджу і буду продавати. Але що далі купити, щоб було і потужне і тихе я поки що не знаю.
В чому сенс мобільної 3060 з 8 гігами памяті? Зараз буде з нею важко
Melki
Member
Звідки: Мелитополь (Украина)

Повідомлення

Halo_UA: 03.12.2023 13:15Я от з дуру купив ноут із 11800Н і 3060 і тепер думаю, що з ним робити.
тоже метался что выбрать и собрал mini-itx, потому что мобильность ноутов это фактически миф (если это не Mac Air) да еще и шум и до первого пролитого на него или падения...
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

А де там 420 радіатор СВО ? :D не бачу на фото :lol:
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

Павло: 03.12.2023 13:34
Halo_UA: 03.12.2023 13:15 Я от з дуру купив ноут із 11800Н і 3060 і тепер думаю, що з ним робити. На нагрів мені в цілому все одно, бо підключений він до зовнішнього моніка, а от шум терпіти не можу. Розчарувався і тимчасово відкрив кришку і просто на трубки через пасту поставив кулер із ПК. (відразу -30 градусів по відясі і тепер абсолютна тиша в кімнаті навіть під час завантаження карти на 100% в іграх.) Але ж це груба милиця, яка геть вбиває концепцію мобільності. Трохи сиджу і буду продавати. Але що далі купити, щоб було і потужне і тихе я поки що не знаю.
Ігровий ноут на інтелі та тишина це дві різні речі! Як би сумно це не було но виробникам на це начхати :-/
p.s.
В ноут із 4090 ( 4070 ті із 16 гб) який буде явно дорожче 3к баксів вони ставлять 16 гб озу... та 1 тб ссд... Просто ВІДМОРОЗКИ працюють у АСУСІ. Черговий раз пробивають дно!
1а. При чому тут Інтел? В ноутах 11а серія на 10нм (Інтел 7), вони на порядок економніші за 14нм десктопні. В мене Acer з AMD Ryzen 5800H, а відяха теж Gegorce 3060 - теж шумить як скажений. При тому це т.зв. турбо модель з купою радіаторів, масою теплових трубок і т.п. TDP відяхи 115+ Вт (в мобільній 3060 шейдерів більше ніж у десктопній), ну і проц 5800h в іграх абсолютно не такий економний виявився як любителі АМД розписували. Проблема що недолугі розробники плат в ноутах паяють поруч кристали проца і відяхи, щоб лінії PCIe/відеовиходи далеко не вести - не дивно що спільні теплові трубки переносять тепло від гарячішого до холоднішого кристалу що піднімає його температуру до критичної і викликає скажені оберти вентиляторів. Я не проти загальної спільної вентиляції для проца і відяхи, але не тре перемичку робити прямо між кристалами, а подалі від них, ближче до радіаторів, там вже температура опуститься і тепло не буде вертатись до холоднішого кристалу. А саме головне те що ми не враховуємо: живлення проца/відеокарти, що ставлять поруч з кристалами, самі жруть 15+ % енергії тих чіпів, але їх ніхто не охолоджує і температура на них огого - ви уявляєте як та зона без обдуву з часом нагрівається? Краще б рознесли кристали щоб не концентрувати тепло - тоді легше вліпити побільше ребер вздовж всієї задньої частини ноута - більша відстань між ребрами, самі ребра коротші - і продув сильний непотрібен, і свисту меньше.
1б. На форумах писали що народ умудрявся робити дирку в кришці навпроти чіпів проца/відеокарти і через термопасту прямо на теплотрубки які там вже є ліпити щось для відведення теппа за кришку- мідні теплопроводи чи просто теплотрубки, а вже над кришкою ставити тонкий кулер з плоским радіатором від старих відеокарт, такий що вбік видуває - вони копійки коштують і легкі. Оригінальне охолодження без змін, при потребі просто знімаєш зовнішнє все. ГОловне забрати надлишок тепла з чіпів і їх температура опуститься, а що може бути краще ніж самий короткий шлях - прямо над ними, заодно інших деталей на платі не зачіпає. Кришку можна купити запасну від аналогічного ноута, щоб оригінальну не псувати. Якщо кристали проц/відео поруч то можна один суцільний теплопровід, а головне з самих гарячих точок відводити, якомога ближче до джерел тепла, тоді ефективність найвища.

2. 16ГБ ОЗУ і 1 ТБ ssd - так це ж опція, зі скаженою націнкою за сміття яке туди ліплять - дешеві ssd без кешу, часто на QLC памяті, неякісні контролери, гріються і ненадійні, чи dram мінімальної частоти. Я навпаки раджу брати з якомога меньшим обємом - щоб замінити, адже в наших магазинах гарантія на ноут і його комплектуючі всього 1 рік, тоді як на окремо придбані ssd/dram 3-5 років + міжнародна гарантія від брендів. В разі поломки памяті по гарантії тре нести/відправляти невідомо куди в сервіс ВЕСЬ ноут, а це ще той ризик + час без ноута. В ноуті за 50+ тис. грн пару тисяч переплатити за свої деталі не страшно, та ще й економія на націнці за оригінальні деталі великого обєму
P.S. Ще ніщо порівняно з Apple з 8/16 ГБ впаяної памяті для проца+відео
Enthusiast
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Користуюсь декілька місяців Minisforum Neptune HX77G , подібної потужності відеокарта Radeon RX 6600M(GDDR6 8GB) + Ryzen™ 7 7735HS, нічого не шумить, маненьке, довільний як слон. :shuffle:

Зображення
Kostyarenegate
Junior

Повідомлення

Enthusiast: 04.12.2023 20:14 Користуюсь декілька місяців Minisforum Neptune HX77G , подібної потужності відеокарта Radeon RX 6600M(GDDR6 8GB) + Ryzen™ 7 7735HS, нічого не шумить, маненьке, довільний як слон. :shuffle:

Зображення
Чудове рішення)
Відповісти