Нове оновлення для Baldur's Gate 3 додало епілоги

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
erazel
Member
Аватар користувача
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

Пропоную обговорити Нове оновлення для Baldur's Gate 3 додало епілоги
30 гігагабайт? На ГОГ воно всі 130 гігабайт скачувало. Походу не патч, а вже оновлені версії файлів, тобто всю гру.
unique-neon
Member

Повідомлення

erazel
У стімі вчора наче майже 30 писало
erazel
Member
Аватар користувача
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

unique-neon: 01.12.2023 10:41 erazel
У стімі вчора наче майже 30 писало
Ну я це до того що ГОГ походу має зовсім інший режим оновлень ігор, він не качає патчі, він качає змінені файли. І з БГ я це добре відчув. Вже кілька раз гру наново закачувало, хоча, правді бути, пару раз і по кілька сотень метрів качало. Коротше, не дарма 10Г канал взяв у провайдера, ой недарма з тим ГОГ :gigi:

А по темі гри - я щось зупивнився майже перед кінцем гри(щось переключився був). Походу варто таки закінчити гру, оновлень вже достатньо щоб вважати що гра має повноцінне завершення. Можна буде зробити наступний захід у січні, після кількох великих оновлень.
YoDA_91
Member
Звідки: Нетешин (Хм. область)

Повідомлення

В гоге абсолютно каличная система обновления. В стиме вчера обновлялся весь дистрибутив игры, а потом накатывался патч. Без потерь в объеме диска, как это было бы в случае с гогом
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

erazel: 01.12.2023 10:56вже достатньо щоб вважати що гра має повноцінне завершення
Сюжетно таке відчуття що 3й акт покромсали більш ніж на половину в процесі розробки. Або 4й відрізали. Пройти варто, але по-гарному від ларіанів треба повноціне длц.
erazel
Member
Аватар користувача
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

Scoffer: 01.12.2023 11:10 Сюжетно таке відчуття що 3й акт покромсали більш ніж на половину в процесі розробки. Або 4й відрізали. Пройти варто, але по-гарному від ларіанів треба повноціне длц.
Погоджусь, як мінімум Верхнє місто варто додати.
Сама іронія в тому що Ларіани робили акцент на тому що вони найбільше уваги приділили симуляції життя міста і т.д. Мол ми відчуємо що місто навколо нас живе. Так, зробили непогано, але найменш пророблений це 3 акт, а найбільш пророблений це "безміський" 1 акт. Іронія як вона є.
Вони там казали що мол не знаю чи будуть випускати ДЛЦ бо вище 12 рівня нема вже куди розвиватися. Ну от їм і завдання - доповнити 3 акт, заповнити пропущені місця. Я дарма чи що купив гру ще разом з кіберпанком в кінці 20 року :gigi: . Дав їм гроші щоб вони мали за що розвивати гру, ну от тепер хай і допрацьовують, гра ніби розійшлась хорошим тиражем, можуть ще оплатити кілька місяців розробки . Та й якщо випустять платний аддон то теж мав би продатися нормально. Але спочатку закінчити місто :) . Вони гру не закинули і це добре, але чекаємо більшого.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

erazel
В левелами повна лажа якась. 12й легко отримується напочатку нижнього міста, і далі не цікаво бої воювати.
Ну і взагалі якась дивна відмазка щодо фінального 12го левелу, якщо днд передбачає їх 20.
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Scoffer: 01.12.2023 12:23Ну і взагалі якась дивна відмазка щодо фінального 12го левелу, якщо днд передбачає їх 20.
В тій міфології світу Forgotten Realms, що показана в BG3, немає місця для таких високих левелів.
В днд 20 лвл - це вже персонаж рівня бога.
Довелось би повністю змінювати сюжет.
Для прикладу, в BG1 максимальний рівень десь 8, а сюжетний протагоніст співставний з протагоністами BG3.
В доповненні до Baldur's Gate 2 Throne of Bhaal, щоб дати можливість качатись вище 20-го, наворотили сюжетно такого дурного "епіку", де кількість богів на квадратний метр ігрового світу зашкалювала і через це сюжет вийшов набагато слабший за основну гру.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

fantomrulezz
Нехай так. Але тоді треба щоб 12й левел отримувався в кінці 3го акту, а не напочатку, а "екшн" підтримувався шмотом.
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Scoffer
Згоден, вони промахнулись з прогрессією, максимальний рівень отримується зарано.
Імовірно, це якщо по добрій лінійці йти, де більше квестів.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

fantomrulezz
Вони і в шмоті промахнулись. Будинок Надії, наприклад, дає забагато. Раз сходив і затарився. А багато квестів не дають нічого. Коротше як не крути, а длц там проситься.
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

Мене в пачноуті один рядок цікавий бентежить. Невже Ларіан прогнулись, і узаконили абуз з нокдауном Мінтари?
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

lewerlin: 01.12.2023 14:34узаконили абуз з нокдауном Мінтари
Той де вівцетара?
El Barrent
Member
Аватар користувача
Звідки: Метрополія Московії.

Повідомлення

lewerlin: 01.12.2023 14:34 Мене в пачноуті один рядок цікавий бентежить. Невже Ларіан прогнулись, і узаконили абуз з нокдауном Мінтари?
Нокдаун Мінска - ок, нокдаун Мінтари - не ок?
erazel
Member
Аватар користувача
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

Scoffer: 01.12.2023 13:35 fantomrulezz
Нехай так. Але тоді треба щоб 12й левел отримувався в кінці 3го акту, а не напочатку, а "екшн" підтримувався шмотом.
От погоджуюсь, нема цікавості виконувати квести бо вже давно 12 левела. Могли б вже за нові рівні не давати новий левел, але по очку навиків і т.д., або дозволяли багатокласовість качати. Вроді в БГ2 був мультиклас і були дуали чи якось так.
Ну і шмот цікавіший давати варто було. А то з часом розумієш що як не качайся а до мінібосів прийдеш саме такий як зараз і виконувати побічне квести нема цікавості.

Відправлено через 1 хвилину 5 секунд:
lewerlin: 01.12.2023 14:34 Мене в пачноуті один рядок цікавий бентежить. Невже Ларіан прогнулись, і узаконили абуз з нокдауном Мінтари?
А він хіба діяв? вроді як не крути а тобі її не давали взяти в паті.
Enjthesilence
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

erazel: 01.12.2023 11:27
Scoffer: 01.12.2023 11:10 Сюжетно таке відчуття що 3й акт покромсали більш ніж на половину в процесі розробки. Або 4й відрізали. Пройти варто, але по-гарному від ларіанів треба повноціне длц.
Погоджусь, як мінімум Верхнє місто варто додати.
Сама іронія в тому що Ларіани робили акцент на тому що вони найбільше уваги приділили симуляції життя міста і т.д. Мол ми відчуємо що місто навколо нас живе. Так, зробили непогано, але найменш пророблений це 3 акт, а найбільш пророблений це "безміський" 1 акт. Іронія як вона є.
Вони там казали що мол не знаю чи будуть випускати ДЛЦ бо вище 12 рівня нема вже куди розвиватися. Ну от їм і завдання - доповнити 3 акт, заповнити пропущені місця. Я дарма чи що купив гру ще разом з кіберпанком в кінці 20 року :gigi: . Дав їм гроші щоб вони мали за що розвивати гру, ну от тепер хай і допрацьовують, гра ніби розійшлась хорошим тиражем, можуть ще оплатити кілька місяців розробки . Та й якщо випустять платний аддон то теж мав би продатися нормально. Але спочатку закінчити місто :) . Вони гру не закинули і це добре, але чекаємо більшого.

Як і в дівініті, треба ці ігри проходи через рік після виходу, коли вийде файнал едішн, бо наприклад дівініті 2 на виході та остання версія суттєву різницю мають, так буде і з бг3.
erazel
Member
Аватар користувача
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

Enjthesilence: 01.12.2023 19:05 Як і в дівініті, треба ці ігри проходи через рік після виходу, коли вийде файнал едішн, бо наприклад дівініті 2 на виході та остання версія суттєву різницю мають, так буде і з бг3.
Ну я так з ДВ ОС1 мав ситуацію, проходив коли вже була Дефінітів едішн чи якось так. А от ДВ ОС2 проходив в ріалтаймі, то теж цікаво було, спостерігати як гра помінялась від першого проходження, порівнювати з початком. В тому якась теж своя харизма є, дивитися як змінюється гра.
Enjthesilence
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

erazel: 01.12.2023 19:13
Enjthesilence: 01.12.2023 19:05 Як і в дівініті, треба ці ігри проходи через рік після виходу, коли вийде файнал едішн, бо наприклад дівініті 2 на виході та остання версія суттєву різницю мають, так буде і з бг3.
Ну я так з ДВ ОС1 мав ситуацію, проходив коли вже була Дефінітів едішн чи якось так. А от ДВ ОС2 проходив в ріалтаймі, то теж цікаво було, спостерігати як гра помінялась від першого проходження, порівнювати з початком. В тому якась теж своя харизма є, дивитися як змінюється гра.
На це прикольно дивитись, але не коли вона ще 2 роки перед цим маринувалась в ранньому доступі) БГ3 чудова гра, але дуже помітно, що вони зафорсили реліз і ще треба нормально працювати, дуже багато вирізаного контенту, який як ми бачимо, потроху повертають.
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

El Barrent: 01.12.2023 16:03Нокдаун Мінска - ок, нокдаун Мінтари - не ок?
erazel: 01.12.2023 19:03А він хіба діяв? вроді як не крути а тобі її не давали взяти в паті.
На релізі все працювало, потім Ларіани самі цілеспрямовано в одному з патчів це фіксили, явно натякаючи "Хочеш Мінтару - ріж тіфлінгів".
Draqoon
Member
Аватар користувача
Звідки: КиyB

Повідомлення

Все ще треба чекати енчанцед едітіон, ні дракон, ні диявол нецікаві боси, тільки стара карга дає насолодится битвою рівня старих днд, коли треба битися декілька разів і щей йти в лігво, думати трохи
Відповісти