Не чекайте нових ремейків Resident Evil у 2024 році

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Сidonix
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

Пропоную обговорити Не чекайте нових ремейків Resident Evil у 2024 році

Якщо ви уважно подивитись на постер гри Resident Evil: VILLAGE, то ви зрозумієте що це і є восьма частина серії. Там навіть виділено золотим кольором VIII. То про яку восьму частину ви пишете в новинах?
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Сidonix: 27.11.2023 15:41То про яку восьму частину ви пишете в новинах?
Про 12.5% B-)
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

Так і хочеться вставити сюди мем із тим хто нічого не чекає і ні на що не надіється. Але запишуть в зраду.
temporar
Member
Аватар користувача

Повідомлення

AntonyKandaurov: 27.11.2023 15:48 Так і хочеться вставити сюди мем із тим хто нічого не чекає і ні на що не надіється. Але запишуть в зраду.
а че за мем?
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

temporar: 27.11.2023 15:53а че за мем?
із тим хто нічого не чекає і ні на що не надіється
temporar
Member
Аватар користувача

Повідомлення

kalakawa: 27.11.2023 15:55
temporar: 27.11.2023 15:53а че за мем?
із тим хто нічого не чекає і ні на що не надіється
Ловко ты это придумал, молодец
Enjthesilence
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Ну й добре, що там далі ремейкать 5 та 6? Дуже такі собі частини, було декілька непоганих моментів + кооп, але не думаю, що буде ремейк. Нехай краще вже сфокусуються на нових частинах, та інших ip
D_Sarif41
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Enjthesilence: 27.11.2023 16:34 Ну й добре, що там далі ремейкать 5 та 6? Дуже такі собі частини, було декілька непоганих моментів + кооп, але не думаю, що буде ремейк. Нехай краще вже сфокусуються на нових частинах, та інших ip
5 часть хороша, управление удобное, сюжет неплохой, образ вескера - один из лучших в серии, а 6 часть, с её управлением :-/ Раз 10 пробывал пройти ту миссию за Криса, где надо было бежать от огромного монстра, так и не прошел :)
Востаннє редагувалось 27.11.2023 17:17 користувачем D_Sarif41, всього редагувалось 1 раз.
NUN4AG
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Enjthesilence: 27.11.2023 16:34 Ну й добре, що там далі ремейкать 5 та 6? Дуже такі собі частини, було декілька непоганих моментів + кооп, але не думаю, що буде ремейк. Нехай краще вже сфокусуються на нових частинах, та інших ip
Не сказав би, що 5 та 6 прям таки дуже такі собі. Обидві проходив вперше ще на релізі, а вдруге перепройшов у січні 21-го.
На тлі 2 та 4 частин вони, звичайно, не такі культові, але це непогані ігри на 7-7.5 балів за 10-бальною шкалою (а не від 5 до 10, як оцінюють зараз більшість видань).
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Мені в 6 управління зайшло на не цілих 2 години, дарована, тому ніяких рефандів небуло :D
спойлер
Зображення
При тому 2 роки перед тим грав ревелейшинс 1/2 і там по 15 годин награно в кожній :rolleyes:
Hiden
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Enjthesilence: 27.11.2023 16:34Ну й добре, що там далі ремейкать 5 та 6?
code Veronica одна из лучших частей классического резидента ;)
doc-oc
Member
Аватар користувача

Повідомлення

D_Sarif41: 27.11.2023 16:55
Enjthesilence: 27.11.2023 16:34 Ну й добре, що там далі ремейкать 5 та 6? Дуже такі собі частини, було декілька непоганих моментів + кооп, але не думаю, що буде ремейк. Нехай краще вже сфокусуються на нових частинах, та інших ip
5 часть хороша, управление удобное, сюжет неплохой, образ вескера - один из лучших в серии, а 6 часть, с её управлением :-/ Раз 10 пробывал пройти ту миссию за Криса, где надо было бежать от огромного монстра, так и не прошел :)
В порты с консолей нужно играть на контроллере)
Но вообще 6ка полное .овно :beer:

Отправлено спустя 3 минуты 6 секунд:
Hiden: 28.11.2023 01:10
Enjthesilence: 27.11.2023 16:34Ну й добре, що там далі ремейкать 5 та 6?
code Veronica одна из лучших частей классического резидента ;)
Код Вероника и есть есть настоящая 3я часть, а Немезис спин-офф, но Сони проплатили в своё время, чтоб тройка не стала эксклюзивом Дримкаст и в итоге получилась такая вот путаница.
Alanis
Member
Аватар користувача
Звідки: Славянск

Повідомлення

Какая ещё трилогия за Итана? Вроде же он рассыпался насовсем, и даже в длс с дочкой толком не воскрес. Ещё раз воскрешать?
5 и 6 в общем ничего, но уж больно шутерные. Вероника смотрится как то поближе к 2, что интереснее.
Серии не помешал бы старый новый персонаж, можно бы взять Шерри. Она в RE.6 была не очень опытным агентом, к тому же осталась инфицированная. Тут прям само просится, что влипнет по самое не хочу.
Відповісти