Western Digital приймає замовлення на 24-терабайтні жорсткі диски Ultrastar DC HC580 та WD Gold

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Nick22
Member

Повідомлення

Пропоную обговорити Western Digital приймає замовлення на 24-терабайтні жорсткі диски Ultrastar DC HC580 та WD Gold

Доброго ранку, швидкості теж у них ростуть!
Ostin
Member

Повідомлення

І ціни також. Будуть по 300 - можна буде купувати, бо з ссд нормальної ємності не дочекаєшся.
Ekz0rcyst
Member
Аватар користувача
Звідки: Місцевий

Повідомлення

Ostin
Чому 300? Чому одразу не 200 чи 100?
Ostin
Member

Повідомлення

Ekz0rcyst
Бо я так хочу. Прогрес є прогрес, колись воно здешевшає.
Ekz0rcyst
Member
Аватар користувача
Звідки: Місцевий

Повідомлення

Ostin
:) Ну хоч щиро. У вільному продажу ще не встигли з'явитись, а ви чекаєте здешевлення.
Ostin
Member

Повідомлення

Ekz0rcyst
Та не чекаю я конкретно цих. Я загалом кажу, що буде непогано, коли користувацький сегмент буде закритий недорогими, але справді ємними накопичувачами. Бо вже якесь прокляття, масовий сегмент років з 10 їсть 1-2 ТБ, а все що вище - то типу дорого і для спец завдань.
Я просто пам'ятаю диски і по 20Гб, і по 40, і по 80. І як потім масово пішли по 500 і вище. І це все було в +\- одну ціну.
Тому озвучені мною 300 - це не лоусегмент, аж ніяк. Більшість завжди вписувалась в 100-200 доларів за диски.
zaqik
Member
Аватар користувача
Звідки: Душниличі

Повідомлення

Ultrastar DC HC680 на базі черепичного магнітного запису (SMR)
Ultrastar
SMR
:facepalm:
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Ostin: 17.11.2023 10:36Бо вже якесь прокляття, масовий сегмент років з 10 їсть 1-2 ТБ, а все що вище - то типу дорого і для спец завдань.
Чего, уже давно диски объёмом 3-4-6 ТБ уже и не таких больших денег стоят как раньше, цены на хдд тоже имеют постоянную тенденцию к падению, стоимость одного гигабайта постоянно хоть и медленно но падает, это просто гривна по сравнению с долларом падает и кажется что цены особо не упали на них в гривне по сравнению например с тремя годами ранее или ещё раньше.
Ekz0rcyst
Member
Аватар користувача
Звідки: Місцевий

Повідомлення

Ostin
Я теж не проти здешевлення, не в пріоритет якості й надійності звісно. Доволі ємні накопичувачі й зараз є, за доволі прийнятний цінник.
KROOM
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Ostin: 17.11.2023 10:36 Я просто пам'ятаю диски і по 20Гб, і по 40, і по 80. І як потім масово пішли по 500 і вище. І це все було в +\- одну ціну.
Це було зумовлено тривалою сталістю конструкції - 1 -2 пластини на диск. :shuffle:
Ostin
Member

Повідомлення

KROOM
Ну ссд то легко це може перешагнути, але ні, ціни на ссд лишаються вищими за хдд виключно з маркетингових міркувань.
В рекламках ще навіть сьогодні можна побачити, як ссд порівнюють в швидкості з хдд. І типу тому ссд має бути дорожче. Маячня несусвітня.
AlienFighter
Junior
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Ostin
Ціни встановлюються не із-за порівняння швидкостей з hdd, чи якихось вигадок маркетологів. Там закладена собівартість, як в будь-якій продукції.
Ostin
Member

Повідомлення

AlienFighter
Саме тому китайці продають ссд з TLC та якимось Maxio 1202 по 30 за ТБ, причому наварюються на цьому гарно. І воно навіть працює, якщо взяти, наприклад, якийсь Fanxiang. Вже давно 4 ТБ мало б йти по сотці.
KROOM
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Ostin: 17.11.2023 12:55 AlienFighter
Саме тому китайці продають ссд з TLC та якимось Maxio 1202 по 30 за ТБ, причому наварюються на цьому гарно. І воно навіть працює, якщо взяти, наприклад, якийсь Fanxiang.
Може акційні пропозиції і по 30$, а так бачу масово по 60$ і там в основному QLC...і так, працює...але питання в тому - скільки? І що саме буде всередині? Історій про кардинальну зміну начинки та характеристик - безліч :shuffle:
Jay228
Member
Аватар користувача

Повідомлення

терабайти ростуть а надійність катастрофічно падае . в мене досі 240гб вдшки працюючі яким більше 10 років . також маю два мертвих 4 тб від сігейт та вд . минулим літом придбав 20 тб (сігейт ) і цим літом він вийшов з ладу . навіть року не прожив при тому що вiн майже не використовувався . що буде з цими 24-28тб дисками навіть не знаю . а ще й пишуть ентерпрайс.. це скоріш оверпрайс(
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Jay228: 17.11.2023 21:50минулим літом придбав 20 тб (сігейт ) і цим літом він вийшов з ладу . навіть року не прожив при тому що вiн майже не використовувався
в яких умовах він зберігався? температура?
Jay228
Member
Аватар користувача

Повідомлення

KimRomik: 17.11.2023 22:01
Jay228: 17.11.2023 21:50минулим літом придбав 20 тб (сігейт ) і цим літом він вийшов з ладу . навіть року не прожив при тому що вiн майже не використовувався
в яких умовах він зберігався? температура?
кімнатна температура . він взагалі 99 процентів часу просто лежав у коробці . я його раза три в неділю підключав - скидува інфорормацію та відключав . тобто у нього годин напрацювання обмаль .
Kirakishou
Member

Повідомлення

Jay228: 17.11.2023 21:50терабайти ростуть а надійність катастрофічно падае . в мене досі 240гб вдшки працюючі яким більше 10 років
Судячи по статистиці Backblaze, це дійсно так. Але особисто у мене за весь час користування комп’ютерною технікою всього один мій особистий ххд десь в 2008 чи 2009 році тимчасово перестав працювати, коли я встановлював піратську віндовс 7 і він чомусь відвалився, в біосі його не було видно. Пам’ятаю, що це була поширена тоді проблема з дисками від вд та деякими піратськими збірками віндовс 7. Але потім я підключив його на гарячу і зміг відформатувати, він по сьогоднішній день працює в комп’ютері далеких родичів. Всі решта диски просто морально застаріли, але вони робочі. Навіть старі IDE диски. Один з них зараз стоїть в плейстейшн 2, до сих пір в ідеалі. Деякі диски є з бедами, але працюють. По суб’єктивній оцінці найгірші в плані шуму, температур та бедів для мене диски від сігейту. SMR диски за умови, якби вони були дуже вигідними по ціні, то вони мені підходять — для зберігання файлів вони те, що треба. Але зазвичай вони не сильно відрізняються в ціні, тому немає сенсу їх брати. У мене тривалий час червона вдешка SMR на 4 терабайти жила під торрентами з аніме і деякий час я навіть не знав, що вона SMR. Бо коли купував її, WD приховували цю інформацію, а вже потім я дізнався, що вона SMR. Нормально працює і по сьогодні, правда вже не під торрентами. Для торрентів краще шукати старі чорні WD на 1-2 пластини, вони вічні, якщо зробити для них гарний обдув. З ссд дисків мав проблему з диском від гудрам на контролері Phison PS3111-S11. Поширена проблема цього контролера — коли пропадає світло, він переходить в захисний режим. Допомагає перепрошивка контролера. Це те, що стосується моїх особистих дисків. Бо я бережно поводжуся с технікою. Але не раз зіштовхувався з неробочими дисками що на роботі, коли комп'ютер витягують з розетки, бо треба їхати додому, а він чомусь почав оновлюватися, або в знайомих, які грають в ігри і при невдачі в грі б'ють системний блок ногою.
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Я уже даже и думать перестал о покупке HDD, и покупать их себе не вижу смысла, даже для файлопомойки можно купить б/у ссд сата 2ТБ меньше чем за 2к и не сильно парится за надёжность бо даже такие ссд снятые с серверов ещё очень долго смогут проработать бо там даже и половины ресурса не выработано из обещанных TWB производителем, у меня пока 8+ ТБ и я ещё себе буду брать как минимум один нвме а может и парочку если перейду на новую АМ5 платформу где есть на АТХ платах по три м2 на всех средних чипсетах В650, так то даже на своём В550 я второй слот ещё не занял, 240ГБ дис я просто удалю из системы бо для него просто там не будет слотов сата ( обычно только 4 сата на В650 и 4 (из шести) сата если использовать два м2 диска на В550). Хдд нужны сейчас когда уже ну очень много надо объёма для рабочих файлов или что-то такого.
Jay228
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kirakishou
це так механіка потребуе правильного виключення . але для прикладу в мене також в наявносі 2.5 портативний диск від адата ( він в облочці тож який диск всередені не знаю та підозрю що якась дешева тошиба) так його я придбав в 2012 році і оскільки він юсб то екстрено вимикав я його безліч разів та нааразі він досі в робочому стані . не сипиться хоч інформаціі через нього перегнано тонни . так це тихохідний диск але такі ж з нутбуків у мене на роботі ціла коробка неробочих

Відправлено через 1 хвилину 19 секунд:
Melofon: 17.11.2023 22:56 из обещанных TWB
Відповісти