Сьогодні виходить The Talos Principle 2

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
MetalistForever
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Пропоную обговорити Сьогодні виходить The Talos Principle 2

Ого AAAA головоломка ! Первую часть не вывез, слишком душная игра , количество головоломок большое , но они сначала развлекают, а потом от них устаешь и все... в итоге удаляешь игру
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

MetalistForever: 02.11.2023 12:33 Пропоную обговорити Сьогодні виходить The Talos Principle 2

Ого AAAA головоломка ! Первую часть не вывез, слишком душная игра , количество головоломок большое , но они сначала развлекают, а потом от них устаешь и все... в итоге удаляешь игру
Не видаляю
_hydra_
Member
Аватар користувача

Повідомлення

перша + длс були суперовими, другу взяв по предзамовленню
ввечері подивимось шо і як, по демці наче все гуд, едине що були глюки с фрейм-генератором, але думаю це вже виправили, бо демку грав ще місяць назад
HaruMamberu
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

kalakawa: 02.11.2023 12:38
MetalistForever: 02.11.2023 12:33 Пропоную обговорити Сьогодні виходить The Talos Principle 2

Ого AAAA головоломка ! Первую часть не вывез, слишком душная игра , количество головоломок большое , но они сначала развлекают, а потом от них устаешь и все... в итоге удаляешь игру
Не видаляю
було важко відірватись пройшов піратку незабаром після виходу. коли зміг - купив на вдячність авторам за отриману насолоду.
penetrator
Member
Звідки: Stockholm

Повідомлення

Я первую тоже сначала качнул пиратку и уже через 10 мин логинился в стим покупать. До сих пор не прошел Геену, буду брать 2 часть как пройду.
nochnik89
Member
Аватар користувача
Звідки: Планета Земля

Повідомлення

Куплена . Буду играть. Демку поиграл пару недавно , зашла пипец. Сюжет так необычно завернули :rotate: я сейчас в отпуске , есть время на игрушки
unlnu
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Першу частину пройшов після згадки в попередній темі. Виявилось, що в архіві роздач епіків можна знайти щось цікаве, не імбове, однак непогане тренування логічного мислення під час дозвілля. Зауважу, що не став би витрачати на це реальні кошти, тому ставлю крапочку чи зірочку над другою частиною і відслідковуватиму її на безкоштовних роздачах.
Відповісти