Свіжий драйвер покращив продуктивність відеоадаптерів Intel Arc A-серії

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Volodya811
Member

Повідомлення

Пропоную обговорити Свіжий драйвер покращив продуктивність відеоадаптерів Intel Arc A-серії

Чекаємо на нове покоління "бойові маги" від Інтела.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Йшов другий рік повномасштабної - а лост арк досі ще не доступний в стімі для України, бо правами на реалізацію і поширення володії мейлсру.
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz: 02.11.2023 12:08 Йшов другий рік повномасштабної - а лост арк досі ще не доступний в стімі для України, бо правами на реалізацію і поширення володії мейлсру.
Ця гра якась особлива? Бо наскільки знаю таких гріндилок багато!
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Павло: 02.11.2023 13:52
daesz: 02.11.2023 12:08 Йшов другий рік повномасштабної - а лост арк досі ще не доступний в стімі для України, бо правами на реалізацію і поширення володії мейлсру.
Ця гра якась особлива? Бо наскільки знаю таких гріндилок багато!
Назвіть мені ОДНУ, я не прошу навіть 5, всього одну ізометричну екшн-мморпг :D
І щоб це не було щось з попереднього тисячоліття по типу ультими, рагнароку чи альбіону.
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz: 02.11.2023 13:54
Павло: 02.11.2023 13:52
Ця гра якась особлива? Бо наскільки знаю таких гріндилок багато!
Назвіть мені ОДНУ, я не прошу навіть 5, всього одну ізометричну екшн-мморпг :D
І щоб це не було щось з попереднього тисячоліття по типу ультими, рагнароку чи альбіону.
Так якщо розробникам байдуже і права мають кацапи то навіщо в таке грати?
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Павло: 02.11.2023 14:01
daesz: 02.11.2023 13:54
Назвіть мені ОДНУ, я не прошу навіть 5, всього одну ізометричну екшн-мморпг :D
І щоб це не було щось з попереднього тисячоліття по типу ультими, рагнароку чи альбіону.
Так якщо розробникам байдуже і права мають кацапи то навіщо в таке грати?
А тут ви вже тему перевели в інше русло.
Права вони мають на СНГ, до якого Україна ніколи не входила. Паблішер на заході - амазон.
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz: 02.11.2023 14:05
Павло: 02.11.2023 14:01
Так якщо розробникам байдуже і права мають кацапи то навіщо в таке грати?
А тут ви вже тему перевели в інше русло.
Права вони мають на СНГ, до якого Україна ніколи не входила. Паблішер на заході - амазон.
Но самомоу розробнику пофіг! На вас і ваші прова... І що там снг! Так навіщо таке терпіти? :rotate:
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Павло: 02.11.2023 14:07
daesz: 02.11.2023 14:05
А тут ви вже тему перевели в інше русло.
Права вони мають на СНГ, до якого Україна ніколи не входила. Паблішер на заході - амазон.
Но самомоу розробнику пофіг! На вас і ваші прова... І що там снг! Так навіщо таке терпіти? :rotate:
Так я і не терплю - бо вона у нас не доступна :gigi:
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz: 02.11.2023 14:08
Павло: 02.11.2023 14:07

Но самомоу розробнику пофіг! На вас і ваші прова... І що там снг! Так навіщо таке терпіти? :rotate:
Так я і не терплю - бо вона у нас не доступна :gigi:
Ось що роблять розробники коли їм не пофіг!

"Игра 7 баллов из 10 на мой взгляд, это первый дьяблоид у меня, сюжетка кайф, дальше и тд уже гринд, прикольно
Касаемо платины, для теста купил 200 шт, написал в поддержку близов, с первого тикета пытались развернуть обратно в стим, в итоге получил такой ответ:
"Мы провели расследование подобных инцидентов, и пришли к выводу, что игроки пытались обойти санкции используя уязвимости другой платформы. У вас изначально не было возможности совершать покупки для этой учетной записи, и мы не планируем компенсировать какие либо потери, которые образовались при попытке обойти санкции. Покупка не будет доставлена на Вашу учетную запись из-за санкций."
ВОТ И ДУМАЙТЕ"

Це комент на сторінці ДІабло 4 в стімі!
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

daesz: 02.11.2023 13:54Назвіть мені ОДНУ, я не прошу навіть 5, всього одну ізометричну екшн-мморпг :D
І щоб це не було щось з попереднього тисячоліття по типу ультими, рагнароку чи альбіону.
В якщо без пошуку перламутрових гудзиків?
І що, поза межами стіму життя немає?
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Павло: 02.11.2023 14:10 Ось що роблять розробники коли їм не пофіг!

"Игра 7 баллов из 10 на мой взгляд, это первый дьяблоид у меня, сюжетка кайф, дальше и тд уже гринд, прикольно
Касаемо платины, для теста купил 200 шт, написал в поддержку близов, с первого тикета пытались развернуть обратно в стим, в итоге получил такой ответ:
"Мы провели расследование подобных инцидентов, и пришли к выводу, что игроки пытались обойти санкции используя уязвимости другой платформы. У вас изначально не было возможности совершать покупки для этой учетной записи, и мы не планируем компенсировать какие либо потери, которые образовались при попытке обойти санкции. Покупка не будет доставлена на Вашу учетную запись из-за санкций."
ВОТ И ДУМАЙТЕ"

Це комент на сторінці ДІабло 4 в стімі!
І? Бліззард продавав право власності на реалізацію в рашці? Ні. Це навіть близько не одне й те саме.
У нас горе політикани не можуть забрати право власносні на здану в аренду Печерську лавру церкві московського патріархату кек. А тут мейлсру є повноцінним власником, а не арендатором (бо десь там прописано що Україна - це СсаНеГе).
А бліззи, доречі, молодці. Ще б банили облікові записи по айпі - то ціни б не було їм :rotate:
waryag: 02.11.2023 14:11
daesz: 02.11.2023 13:54Назвіть мені ОДНУ, я не прошу навіть 5, всього одну ізометричну екшн-мморпг :D
І щоб це не було щось з попереднього тисячоліття по типу ультими, рагнароку чи альбіону.
В якщо без пошуку перламутрових гудзиків?
І що, поза межами стіму життя немає?
Вона не є доступна на жодній з платформ окрім стіму, навіть купивши гру безпосередньо на амазоні - качати клієнт треба буде з стіму, і запускати звідтіля ж.
ДядяСаша
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Карти від Інтела, як зелені банани - з часом стають добрішими.
Третій апгрейд потужності за рахунок драйверів! І це ще не кінець. :popcorn:
unique-neon
Member

Повідомлення

То що виходить, купуєш nv/amd - а наступного року з апскейлом граєш
Купуєш арк, і кожного року маєш потроєну продуктивність :D
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

ДядяСаша: 02.11.2023 18:50Карти від Інтела, як зелені банани - з часом стають добрішими.
Третій апгрейд потужності за рахунок драйверів! І це ще не кінець. :popcorn:
Ефект низької бази.
daesz: 02.11.2023 14:24 Вона не є доступна на жодній з платформ окрім стіму, навіть купивши гру безпосередньо на амазоні - качати клієнт треба буде з стіму, і запускати звідтіля ж.
Все одно не розумію. Гру навряд чи можна записати до лав шедеврів ігрової промисловості. Якщо вона була придбана - стім звичайно залишає доступ. Якщо ні - а воно взагалі потрібно?

Відправлено через 52 секунди:
unique-neon: 02.11.2023 20:51То що виходить, купуєш nv/amd - а наступного року з апскейлом граєш
Купуєш арк, і кожного року маєш потроєну продуктивність :D
Але навіть потроєна продуктивність менша, ніж в аналогу нвідіа/амд. :weep:
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

waryag: 02.11.2023 20:56
daesz: 02.11.2023 14:24 Вона не є доступна на жодній з платформ окрім стіму, навіть купивши гру безпосередньо на амазоні - качати клієнт треба буде з стіму, і запускати звідтіля ж.
Все одно не розумію. Гру навряд чи можна записати до лав шедеврів ігрової промисловості. Якщо вона була придбана - стім звичайно залишає доступ. Якщо ні - а воно взагалі потрібно?
Геймплейно вона виглядає мені цікавою, є хардкорні данжі/рейди. Зараз не те щоб дуже великий вибір в секції ММО :(
AssayMAS
Member
Звідки: ][аркiв

Повідомлення

когда уже бета тест закончат? Просто на ютубе смотрю и у каждой версии дров свои "чудеса"... типо на этой версии дров эта древняя игра идёт, а на этой версии цветокорекции оййййййй!... или карта уснёт во время игры вплоть до нескольких фпс...
Давайте напрягитесь Интела и таки закончите бета тест... на второй годик(I квартал 2022) опосля презентации.
Pride91
Member

Повідомлення

AssayMAS: 04.11.2023 20:09 когда уже бета тест закончат? Просто на ютубе смотрю и у каждой версии дров свои "чудеса"... типо на этой версии дров эта древняя игра идёт, а на этой версии цветокорекции оййййййй!... или карта уснёт во время игры вплоть до нескольких фпс...
Давайте напрягитесь Интела и таки закончите бета тест... на второй годик(I квартал 2022) опосля презентации.
АМД свої рикси і 5к лінійку в дх11 та вулкан досі не поправили і вони далеко не 22-го року, та вже як мінімум у рикс припинена підтримка, тобто так фіксу і не дочекались. А Нвідія свіжим 546м драйвером поламала стабільність 20* лінійки карт.. і це все відбувається постійно то у червоних то у зелених, ну тепер ще і у синіх.. але ж як добре щось ляпнути зовсім не розуміючись в темі і відчути себе хочаб на секундочку розумнішим за якихось там технологічних гігантів.
AssayMAS
Member
Звідки: ][аркiв

Повідомлення

Pride91
ты не путай - видеокарта не работает в одном из "трёх" режимов - DX(9,10,11, ...) OpenGL(...) Vulkan(...), или видеокарта совсем совсем не работает с этим ПО.
У Интела совсем не работает - а у Нвидия часок на передёргивание галок в драйвере помогает решить ЛЮБЫЕ(99%) проблемы с ПО. АМД мощный карта лично не пользовал - но там тоже галок много.
Я как потребитель рукоблудства корпораций таки
Pride91: 13.11.2023 23:29розумніший за якихось там технологічних гігантів.
так как голосую своими денежками и кал не кушаю.
Відповісти