MSI анонсувала лінійку ігрових моніторів із матрицями QD-OLED

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
white_noise
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Пропоную обговорити MSI анонсувала лінійку ігрових моніторів із матрицями QD-OLED

Спільното, коли читаємо новини про MSI - не забуваємо що вони проводять презентації на болотах, в той час коли в нас неначасі бо в вас щось сталося, але що конкретно ми у слух не скажемо бо нас виженуть з болот.
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

white_noise, пишите это не рядовым потребителям а тем кто закупает MSI на наши склады и в наши торговые сети.
Не покупать товар за который уже уплачено при оптовой закупке, ну таааакое себе.
Ну не купит полтора человека с оверов, купит сотня 'нормисов' ))) Не ну у каждого конечно своя 'борьба' :lol:
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Earanak
Все доречно він звертається, купуємо ми, а не мережі з складами, тож маємо знати - щоб не купувати ворожу шльондру.


white_noise
Дякую за інформацію, хоч і раніше не купував цього виробника, не буду і в майбутньому його розглядати до придбання.
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Захар Беркут: 01.11.2023 15:07Earanak, купуємо ми, а не мережі з складами
Техника которая лежит у нас в магазинах и складах ввозиться сюда забесплатно а оплачивается уже после ее реализации ? Я правильно понял ?
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Earanak: 01.11.2023 15:10
Захар Беркут: 01.11.2023 15:07Earanak, купуємо ми, а не мережі з складами
Техника которая лежит у нас в магазинах и складах ввозиться сюда забесплатно а оплачивается уже после ее реализации ? Я правильно понял ?
Сплачує за техніку не користувач-покупець, а склад з крамницею? Я доречно вас зрозумів?
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Захар Беркут, это я вас спрашиваю. Или я как то непонятно написал что-ли... Могу повториться.
Востаннє редагувалось 01.11.2023 15:17 користувачем Earanak, всього редагувалось 1 раз.
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Earanak, а я вам вже відповів.
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Ок, тогда ноу проблем. Не знал что это так работает. Я думал что условный оптовик/склад/сеть (у нас в Украине) покупает партию а потом продает тут уже с наценкой. Т.е я думал что условная видеокарта уже оплачена для MSI, а остальные НДС и накрутка от магазина оседают у нас. А если это работает так что нам забесплатно везут технику и оплачивают ее только после реализации в торговой сети - то тогда, да. Одобряю. Тогда в этом есть смысл. Условный монитор лежит пылиться на складе а MSI не получает за него деньги.
temporar
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Earanak: 01.11.2023 15:20 Ок, тогда ноу проблем. Не знал что это так работает. Я думал что условный оптовик/склад/сеть (у нас в Украине) покупает партию а потом продает тут уже с наценкой. Т.е я думал что условная видеокарта уже оплачена для MSI, а остальные НДС и накрутка от магазина оседают у нас. А если это работает так что нам забесплатно везут технику и оплачивают ее только после реализации в торговой сети - то тогда, да. Одобряю. Тогда в этом есть смысл. Условный монитор лежит пылиться на складе а MSI не получает за него деньги.
Это консигнация. Там люди в своем мире живут, забей. Считать, что мсай работает с Украиной по консигнациям это конечно манямир уровня б, даже до войны
erazel
Member
Аватар користувача
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

Earanak: 01.11.2023 15:10
Захар Беркут: 01.11.2023 15:07Earanak, купуємо ми, а не мережі з складами
Техника которая лежит у нас в магазинах и складах ввозиться сюда забесплатно а оплачивается уже после ее реализации ? Я правильно понял ?
Так, але купите ви поточний товар то поставщик замовить/купить наступний. А якщо ви не купите то поставщик не буде замовляти нічого нового.
espo
Member
Аватар користувача

Повідомлення

white_noise: 01.11.2023 14:13 Пропоную обговорити MSI анонсувала лінійку ігрових моніторів із матрицями QD-OLED

Спільното, коли читаємо новини про MSI - не забуваємо що вони проводять презентації на болотах, в той час коли в нас неначасі бо в вас щось сталося, але що конкретно ми у слух не скажемо бо нас виженуть з болот.
Смішно дивитись як вас мінусує русня
EkselentE
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Моник - хороший. Разрешение - хорошее. Частоты - хорошие. А вот железа чтобы это все вытянуть - нет. Ну разве что в КС на минималках. :gigi:
pelia
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Earanak: 01.11.2023 15:20 Ок, тогда ноу проблем. Не знал что это так работает. Я думал что условный оптовик/склад/сеть (у нас в Украине) покупает партию а потом продает тут уже с наценкой. Т.е я думал что условная видеокарта уже оплачена для MSI, а остальные НДС и накрутка от магазина оседают у нас. А если это работает так что нам забесплатно везут технику и оплачивают ее только после реализации в торговой сети - то тогда, да. Одобряю. Тогда в этом есть смысл. Условный монитор лежит пылиться на складе а MSI не получает за него деньги.
ну так если простой человек не будет покупать бренд в магазинах, то и оптовик его закупать больше не будет, зачем продавать то что не продается?
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

pelia, вообще мне кажется что это какая то местячковая борьба с MSI среди малой группы людей. Думается мне что рядовым нормисам которые ни разу на оверах не бывали - даже и не знают про все вот это. Они заходят на крупные интернет магазины и что видят ? Акции по MSI, везде указано что наши магазины являются партнерами официальными, на сайте MSI так же ссылки на партнерские наши магазины. Сервис центры от MSI работают у нас. И откуда им знать что MSI бренд некошерный. Не ну можно продолжать тут на форуме это писать каждый раз, может полтора человека которые сидели в бункере и узнают про это. Но как по мне это бестолковое занятие. Альтернативы пожалуй не предложу, кроме банальных петиций к этим магазинам, тем не менее... Прост даже в условных телеграмм каналах я ни разу не видел осуждения действий MSI. Хотя вечно там пишут про какие то там другие бренды которые производят условные "шоколадки" в РФ. Зато вот открыл пару крупных Украинских телеграмм каналов, вбил MSI в поиск и нашел парочку акций с продукцией MSI. Чет никто не бухтит по этой теме. Да и вроде как новостей по MSI на самих Юа-Оверах хватает.

В остальном. Все что я хотел сказать, узнать - уже сказал и узнал.
По этой теме дальше обсуждать что-то мне не интересно.
MSI сам покупать не собираюсь в будущем. Хотя к самой технике претензий нету.
7_s_7
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ну расписали как маслом по холсту, что msi такие-сякие. А по факту мы видим что для наших предпринимателей деньги не пахнут. И они будут все также продавать не взирая на чьи-то взгляды, главное чтобы бабло капало в карман.
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

7_s_7: 01.11.2023 17:18Ну расписали как маслом по холсту, что msi такие-сякие. А по факту мы видим что для наших предпринимателей деньги не пахнут. И они будут все также продавать не взирая на чьи-то взгляды, главное чтобы бабло капало в карман.
Мені от цікаво, що такі дон кіхоти будуть робити, якщо китай нападе на тайвань, і стане наступним світовим злом в історії. Пів життя з надписом "made in china" в смітник викинете?
спойлер
Щось дуже сумніваюсь, бо не на Україну тоді нападуть, а значить не сильно колише, десь так і буде. ;)
shatun
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожская глухомань

Повідомлення

7_s_7: 01.11.2023 17:18 Ну расписали как маслом по холсту, что msi такие-сякие. А по факту мы видим что для наших предпринимателей деньги не пахнут. И они будут все также продавать не взирая на чьи-то взгляды, главное чтобы бабло капало в карман.
По факту - в MSI хоча б немає виробництва у рашке - це для них лише ринок для експорту.
На відміну від того ж самса - вони ж не зруйнували свій завод по виробництву битової техніки під мацквой?
І що мені робити?
План боротьби з Самсунг Електронікс (вставити будь яку компанію за бажанням)
Спочатку викинути свій самс ТВ, нехай він навіть ще 2012 року.
Далі зібрати і викинути всі сімейні смарти/планшети/ноути від самсів.
Наче все?.. А, ні - ще з ПК викинути їх одноіменну оперативу. Все?
Та ні - треба бути до кінця принциповим. Ще в мене є GSkill з самсовськими чіпами - то треба викинути і її.

І в що моїй сім'ї стане моя принциповість, якщо я зроблю вигляд, що не маю пралки від них і мікрохвильовки, бо їм всього по три роки... ;)
Тисяч у 45-60 гривень - це так щоб зараз на щось не "прорашкінське" поміняти і навіть не нове, а вживане...
Питання знатокам: що втратить від моєї принциповості самсунг? :think:
По темі
Флагманськими рішеннями стануть монітори MAG 341CQP QD-OLED та MPG 491CQP QD-OLED на базі 34- та 49-дюймових матриць з роздільною здатністю 3440×1440 та 5120×1440 пікселів відповідно. Обидві новинки мають радіус кривизни 1800 мм, штатну частоту оновлення 144 Гц і час відгуку 0,03 мс
Взагалі байдуже до моніків з кривизною. Не те щоб вони погані - просто не зайшов мені цей прикол.
MSI підготувала відразу кілька моделей з плоскими 27- і 32-дюймовими матрицями. Для них характерна роздільна здатність 2560x1440 або 3840x2160 пікселів та максимальна частота оновлення 240 або 360 Гц.
32" я б помацав/попробував хоча і не розумію на біса йому 240-360 Гц. Ну, якщо залишать юзерам можливість міняти герцовку самим - то пофіг - нехай буде. :laugh:
unique-neon
Member

Повідомлення

shatun
Так тут джек пот - msi та матриця від samsung (qd-oled) :D

Сам чекав 4к олед панелей для десктопу, допоки не виявив що в кожному потенційному варіанті (woled чи qd-oled) не стандартна розкладка пікселів, і може бути журба зі шрифтами. Хоча на 4к може і не буде видно. Але в широкоформатних qd-oled, що зараз є, наприклад є скарги на кольорові верх/низ у текстах.
erazel
Member
Аватар користувача
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

Kib: 01.11.2023 17:45 Мені от цікаво, що такі дон кіхоти будуть робити, якщо китай нападе на тайвань, і стане наступним світовим злом в історії. Пів життя з надписом "made in china" в смітник викинете?
спойлер
Щось дуже сумніваюсь, бо не на Україну тоді нападуть, а значить не сильно колише, десь так і буде. ;)
Що робити буду? те саме що й завжди - купляти продукцію брендів вироблену в Японії, Малазії, Вєтнамі, Мексиці ;) . Повірте мені , коли Китай нападе на Тайвань то товарів з китаю ще довго ніхто не побачить. Як і промислових виробництв в китаї. Погугліть про оборонні плани Тайваню. У них там плани вплоть до підриву дамб і затоплення третини китаю :D
shatun
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожская глухомань

Повідомлення

unique-neon: 01.11.2023 18:32 shatun Так тут джек пот - msi та матриця від samsung (qd-oled) :D
:laugh: :up:
Відповісти