MSI пропонує знижку на систему рідинного охолодження в обмін на старий кулер

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
erazel
Member
Аватар користувача
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

Пропоную обговорити MSI пропонує знижку на систему рідинного охолодження в обмін на старий кулер
Куплю боксові кулери, пропоную 300 гривень. Якщо що на ОЛХ вони по 250 гривень. Ноктюа і Термалрайт по 3000 гривень і вище не пропонувати :gigi:

Нє, дійсно, чо за боксовий 1000 гривень, а за нормальні великі ДО 2900?
evenmore
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Предлагаю обсудить MSI пропонує знижку на систему рідинного охолодження в обмін на старий кулер
Интересно, как они будут оценивать всякие древние башни. Но в целом, все акции от мси что я видел - были тем ещё разводом гоев)
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Видать такой хороший товар что без акций не продается.
Hells Angels
Member
Аватар користувача

Повідомлення

так оцінює Телемарт, у кого є шоурум в місті можете сходити і перевірити щедрість в оцінці.
спойлер
не здивуюсь коли бокс оцінять в 100, а якусь стару nh-d14 в 300 :laugh:
taxi911
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

https://telemart.ua/ua/promotions/trade ... iquid.html

Принеси свій старий процесорний кулер у будь-який шоурум TELEMART.UA та отримай за нього знижку на покупку нової рідинної системи охолодження від MSI.*

Розмір знижки залежить від типу та оцінної вартості вашого старого кулера:

боксовий кулер (тобто той, що йшов у комплекті з вашим процесором) – знижка 1 100 грн;
кулер вартістю до 2 000 грн - знижка 2000 грн;
кулер вартістю понад 2 000 грн – знижка 2900 грн.
Замовлення зі знижкою на нову СЖО оформляється продавцем відразу в шоурумі.
Jay228
Member
Аватар користувача

Повідомлення

у них такі ціни що можна в іншому магазині купити дешевшe ніж з цим трейдіном
Востаннє редагувалось 26.10.2023 13:12 користувачем Jay228, всього редагувалось 1 раз.
aaleksandrenko
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

erazel: 26.10.2023 11:52 Пропоную обговорити MSI пропонує знижку на систему рідинного охолодження в обмін на старий кулер
Куплю боксові кулери, пропоную 300 гривень. Якщо що на ОЛХ вони по 250 гривень. Ноктюа і Термалрайт по 3000 гривень і вище не пропонувати :gigi:

Нє, дійсно, чо за боксовий 1000 гривень, а за нормальні великі ДО 2900?
це програма заохочення, а не реальна оцінка.
Якщо за боксовий кулер будуть давати 300 грн ніхто не захоче користуватись такою галімою знижкою.
Fen1xz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

У меня там где-то валяется боксовый от атлона на ам2. За него тоже тыщу дадут ? :) Вопрос риторический проверять я это конечно же не буду, в моём городе нет шоурума телемартов.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Fen1xz: 26.10.2023 13:14 У меня там где-то валяется боксовый от атлона на ам2. За него тоже тыщу дадут ? :) Вопрос риторический проверять я это конечно же не буду, в моём городе нет шоурума телемартов.
Я недавно здав 2 алюмінієві бруски від ставого целерона+старого атлона як звичайний алюміній :gigi:
Шоурума також немає в місті :)
Востаннє редагувалось 26.10.2023 14:03 користувачем daesz, всього редагувалось 1 раз.
StingerYar
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

evenmore: 26.10.2023 11:53 Но в целом, все акции от мси что я видел - были тем ещё разводом гоев)
Та ладно, была акция в MOYO с MSI GTX 1050, где все было честно. Вот только "вумные" позабивали очередь еще с 4 утра, да и сама очередь была явно больше, чем видеокарт в наличии :laugh:
Да, я там был, на меня не хватило :D
спойлер
WP_20180106_10_55_58_Pro__highres.jpg
А по темі - шляпа всі ці AIO, дисконти не допоможуть. Або повітря, або нормальна вода. Був би обмін на Core Frozr XL наприклад - ок, а так не цікаво зовсім :gigi:
n+gibat[]r
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Что-то неправильно, копеечный боксовый 1100 грн, что дороже его новой стоимости, а за Ноктуа Д15 ту же которая по 5000 грн сейчас всего "до 2900"? :dontknow:
А так то акция похвальная
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

n+gibat[]r: 26.10.2023 14:07 Что-то неправильно, копеечный боксовый 1100 грн, что дороже его новой стоимости, а за Ноктуа Д15 ту же которая по 5000 грн сейчас всего "до 2900"? :dontknow:
А так то акция похвальная
Жаль, що немає шоурума в місті, маю СМ на ам3+ у відмінному стані, можна було в обміняти з доплатою на СВО і потом її продати :gigi:
evenmore
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

StingerYar: 26.10.2023 14:01 А по темі - шляпа всі ці AIO, дисконти не допоможуть. Або повітря, або нормальна вода. Був би обмін на Core Frozr XL наприклад - ок, а так не цікаво зовсім :gigi:
Арктики ликвиды, еквб, альфакулы - десятки ставил, меня результат вполне устраивает, с кастомной водой сравним.
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

erazel: 26.10.2023 11:52 Нє, дійсно, чо за боксовий 1000 гривень, а за нормальні великі ДО 2900?
Бо нормальний може коштувати співставно з водянкою. Але то все і так на папері, ніхто мені за Noctua U12P не дасть 2000грн.
Мабуть не дуже вода продається, якщо такі акції запускають
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Цікаво як вони оцінюють, валяється Noctua NH-U12S який зараз новий від 2,7к. Якщо за нього дадуть знижку 2900, то цілком норм тема, бо продати його більше ніж на ~1,5к навряд вийде :) Хоча за 2к знижки також непогано.
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

GreenMile: 26.10.2023 20:22 Цікаво як вони оцінюють, валяється Noctua NH-U12S який зараз новий від 2,7к. Якщо за нього дадуть знижку 2900, то цілком норм тема, бо продати його більше ніж на ~1,5к навряд вийде :) Хоча за 2к знижки також непогано.
Вони не дадуть тобі 2900, вони дадуть 2900 знижку на воду яку б ти ніколи не купив
WSavage
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Десяток кулерів за раз можно принести? :D
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

DuckRider: 26.10.2023 20:29
GreenMile: 26.10.2023 20:22 Цікаво як вони оцінюють, валяється Noctua NH-U12S який зараз новий від 2,7к. Якщо за нього дадуть знижку 2900, то цілком норм тема, бо продати його більше ніж на ~1,5к навряд вийде :) Хоча за 2к знижки також непогано.
Вони не дадуть тобі 2900, вони дадуть 2900 знижку на воду яку б ти ніколи не купив
За повну ціну звісно не купив би, а за -2900 чому ні, якщо вона здатна більше тепла відвести, ніж нотка?
От припустимо, оновлюю я ПК, проц в мене планується гарячий, який ця нотка не тягне вже, 360 МСІ зі здачею нокти за -2900, припустимо, виходить 3к. Яку 360 водянку можна купити за 4к в магазині, яка буде кращою за цю МСІ, якщо я нокту тут на форумі продаю за 1к, припустимо?
Я серйозно питаю, якщо що.
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

GreenMile: 26.10.2023 20:53
DuckRider: 26.10.2023 20:29

Вони не дадуть тобі 2900, вони дадуть 2900 знижку на воду яку б ти ніколи не купив
За повну ціну звісно не купив би, а за -2900 чому ні, якщо вона здатна більше тепла відвести, ніж нотка?
От припустимо, оновлюю я ПК, проц в мене планується гарячий, який ця нотка не тягне вже, 360 МСІ зі здачею нокти за -2900, припустимо, виходить 3к. Яку 360 водянку можна купити за 4к в магазині, яка буде кращою за цю МСІ, якщо я нокту тут на форумі продаю за 1к, припустимо?
Я серйозно питаю, якщо що.
Перевірений Arctic freezer ii 360 за 4500 є. Це все ще краще за потуги рукожопів з мсі
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

DuckRider: 26.10.2023 20:57
GreenMile: 26.10.2023 20:53 За повну ціну звісно не купив би, а за -2900 чому ні, якщо вона здатна більше тепла відвести, ніж нотка?
От припустимо, оновлюю я ПК, проц в мене планується гарячий, який ця нотка не тягне вже, 360 МСІ зі здачею нокти за -2900, припустимо, виходить 3к. Яку 360 водянку можна купити за 4к в магазині, яка буде кращою за цю МСІ, якщо я нокту тут на форумі продаю за 1к, припустимо?
Я серйозно питаю, якщо що.
Перевірений Arctic freezer ii 360 за 4500 є. Це все ще краще за потуги рукожопів з мсі
Фрізер так, але його ЛГБТ-версія вже 4800. Взагалі, пишуть що альтернатива цьому МСІ - це діпкул ЛТ720, а він теж більше 5к коштує, короч треба детальніше глянути :think:
Відповісти