AMD згортає програмну підтримку GPU Polaris та Vega. Поки що тільки на Linux

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Tyler
Member
Аватар користувача

Повідомлення

єєєє, а вегу то за що, на ній же купа ноутів працює і G проци, шо за справи
Geek_inside
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Tyler: 25.10.2023 17:52 єєєє, а вегу то за що, на ній же купа ноутів працює і G проци, шо за справи
мова йде про vega 56 та vega 64
Tyler
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Geek_inside: 25.10.2023 17:54
Tyler: 25.10.2023 17:52 єєєє, а вегу то за що, на ній же купа ноутів працює і G проци, шо за справи
мова йде про vega 56 та vega 64
мій провтик, дякую
GulmanMAD
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Tyler: 25.10.2023 17:52єєєє, а вегу то за що, на ній же купа ноутів працює і G проци, шо за справи
Ніколи такого не було, як то кажуть.
Якщо працює, то і надалі буде собі працювати. Vega чудово справляється із задачами типу відобразити зображення на моніторі, відео з усіма сучасними кодеками + невибагливі іграшки, для цих завдань останнього актуального драйверу вистачатиме заочі.
nazar-pc
Member
Аватар користувача

Повідомлення

AMDVLK і так мало хто використовував, у відкритому RADV який, мабуть, трошки менше ніж всі використовують, нічого не змінилося.
Новину писав або той хто не в темі, або той хто спеціально вирішив на вентилятор накинути по-більше.
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Може вже виправлять білий курсор! :beer:
Grindeath
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Не так давно на Веге56 много во что играл, очень хорошая карточка. Как минимум еще 3 года это вполне себе годное решение для FHD, если игра хорошо оптимизирована.
Alexsandr
Member

Повідомлення

Вега 56 и Вега 64 вышли в небольших кол-ах и дорогими были и сейчас неоправданно дорогие. Их слишком мало что бы поддерживать как игровую архитектуру, а вот Полярис жалко. Карта старая, но справляется со многими играми.
oldpsyho
Junior
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

І що? Ну не буде оновлень драйвера для 580-ї, вона й так добре під ляліхом працює Це ж не значить, що тепер мені доведеться для свого улюбленого рачика шукати невідію.
Victor Butko
Junior

Повідомлення

На лінуксі взагалі то є mesa драйвер, який не гірше від амдешного. І там підтримка ще буде років з десять.
Vik2023
Junior

Повідомлення

Alexsandr: 25.10.2023 20:10 Вега 56 и Вега 64 вышли в небольших кол-ах и дорогими были и сейчас неоправданно дорогие. Их слишком мало что бы поддерживать как игровую архитектуру, а вот Полярис жалко. Карта старая, но справляется со многими играми.
Та не знаю які там невеликі кількості, в магазах їх дай боже було, ноу проблем купити. Зараз дорогі це типу 4-5к грн дорого? Чи я щось не зрозумів?
Востаннє редагувалось 26.10.2023 00:40 користувачем Vik2023, всього редагувалось 1 раз.
yurarad
Member
Аватар користувача
Звідки: Черкассы

Повідомлення

Павло: 25.10.2023 18:37 Може вже виправлять білий курсор! :beer:
А что не так с курсором?
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

yurarad: 26.10.2023 00:39
Павло: 25.10.2023 18:37 Може вже виправлять білий курсор! :beer:
А что не так с курсором?
Він деколи стає білим, саме коли наводите на поле для вводу тексту. Фікситься за 3 секунди. Але деякі люблять писати всяку дичь :)
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz: 26.10.2023 00:50
yurarad: 26.10.2023 00:39

А что не так с курсором?
Він деколи стає білим, саме коли наводите на поле для вводу тексту. Фікситься за 3 секунди. Але деякі люблять писати всяку дичь :)
Тобто проблема яку можна пофіксити за 3 секунди!? Но амд це не робить декілька років :-/
Як то кажуть проблем із драйверами від АМД немає! Но якщо є то це ви ліниві! І не хочете їх виправляти!
Наступна карта буде від зелених! ;)
Востаннє редагувалось 26.10.2023 01:13 користувачем Павло, всього редагувалось 1 раз.
l-m
Member

Повідомлення

Павло: 25.10.2023 18:37 Може вже виправлять білий курсор! :beer:
В Лінуксі немає цієї проблеми.
Та й у Віндовсі, я про спочатку це купу разів прочитав, та недавно піймав цей глюк, ну думаю — зурочили)) Але потім знов стало нормально само)

Відправлено через 1 хвилину 48 секунд:
Ну й вище вірно написали, що AMDVLK не дуже популярний, я, наприклад завжди RADV використовував, так що все й надалі буде з тими відеокартами нормально.
yurarad
Member
Аватар користувача
Звідки: Черкассы

Повідомлення

daesz: 26.10.2023 00:50
yurarad: 26.10.2023 00:39

А что не так с курсором?
Він деколи стає білим, саме коли наводите на поле для вводу тексту. Фікситься за 3 секунди. Але деякі люблять писати всяку дичь :)
А на каких картах и какой версии драйвера? У меня RX 6750 XT ничего подобного не наблюдал на всех версиях драйверов пока она у меня в эксплуатации(Win 11 со всеми актуальными обновлениями -лицензия), конечно возможно это связано с тем что я использую сторонние курсоры и я из-за этого не наблюдаю данной проблемы.
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

l-m: 26.10.2023 01:13
Павло: 25.10.2023 18:37 Може вже виправлять білий курсор! :beer:
В Лінуксі немає цієї проблеми.
Та й у Віндовсі, я про спочатку це купу разів прочитав, та недавно піймав цей глюк, ну думаю — зурочили)) Але потім знов стало нормально само)

Відправлено через 1 хвилину 48 секунд:
Ну й вище вірно написали, що AMDVLK не дуже популярний, я, наприклад завжди RADV використовував, так що все й надалі буде з тими відеокартами нормально.
Якраз ви добре написали купа людей з цим стикалось! Як і з мерехтінням у вікні телеграма, браузера через фрісінк! Но амд це впевнено і стабільно не помічає! І якщо ти про це напишеш то пояснять, що то ти не правий! Як це було декілька років назад при чорних екранах!
Шлях істинного фаната АМД це терпіти та чекати! Поки зійдуть з олімпу до плебсу!
Но це тільки якщо говорити за відеокарти! У процесорах в АМД все супер. Тут вони молодці!
Ray2000gt
Advanced Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Гадаю, АМД прийняли це стратегічне рішення, щоб вивільнити сили на фікс білого курсору.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

yurarad: 26.10.2023 01:15
daesz: 26.10.2023 00:50
Він деколи стає білим, саме коли наводите на поле для вводу тексту. Фікситься за 3 секунди. Але деякі люблять писати всяку дичь :)
А на каких картах и какой версии драйвера? У меня RX 6750 XT ничего подобного не наблюдал на всех версиях драйверов пока она у меня в эксплуатации(Win 11 со всеми актуальными обновлениями -лицензия), конечно возможно это связано с тем что я использую сторонние курсоры и я из-за этого не наблюдаю данной проблемы.
Напевно на всіх, у мене 7800хт і в мене "проявився" десь на 3 дні використання. І то після того як браузер був запущений протягом декількох годин :)
Пофіксив ось так : в адресній строці хрома "chrome://flags/" > enter > angle в пошуку і змінити на d3d9 :)

Павло: 26.10.2023 01:09
daesz: 26.10.2023 00:50
Він деколи стає білим, саме коли наводите на поле для вводу тексту. Фікситься за 3 секунди. Але деякі люблять писати всяку дичь :)
Тобто проблема яку можна пофіксити за 3 секунди!? Но амд це не робить декілька років :-/
Як то кажуть проблем із драйверами від АМД немає! Но якщо є то це ви ліниві! І не хочете їх виправляти!
Наступна карта буде від зелених! ;)
В мене вчора р6с закрешив і я отримав лів пенальті на 1 годину. А потім ще раз так же, але гра тільки почалась і я встиг переконектитись. Танцював з бубном з годину стараючись знайти в чім проблема, знижував оверклок/скидав в дефолт/виключав антилаг, а як виявилось то юбі фігово накодити вулкан варіацію клієнта і він крешить на амд/інтел кожні 30 хв (у мене крешив на кожному 3-5 пробігу внутрішньо-ігрового бенча), на нвідії рідше, але також зустрічається. Мораль : інколи не амуде виновата у всіх бідах світу, а криворукі кодери хрома. В опері/брейві/еджі такого немає ;)
Відповісти