Valve розпочала розблокування гравців Counter-Strike 2, забанених внаслідок використання Anti-Lag+

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Alexsandr
Member

Повідомлення

Предлагаю обсудить Valve розпочала розблокування гравців Counter-Strike 2, забанених внаслідок використання Anti-Lag+

Одни улучшают как понимают, другие банят не особо смотря по сторонам. И игре полно реальных нарушителей, не думаю, что проблемно отделить мух от котлет.
Nikolaus
Member

Повідомлення

К слову, в свежем пакете AMD Software: Adrenalin Edition технология Anti-Lag+ отключена полностью.
Технология не удалась?
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

Nikolaus: 20.10.2023 13:01
К слову, в свежем пакете AMD Software: Adrenalin Edition технология Anti-Lag+ отключена полностью.
Технология не удалась?
Я таки придерживаюсь мнения, что как раз таки Anti-Lag+ не просто очередное громкое названия, технология которая оказалась рабочей и поэтому античит принял это за читерство, не гоже играть на серверах без лагов - ЧИТЕРЫ!!!
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

А плачу в коментах попередньої теми то було, ще й 100% впевнений що жодний з коментуючих в бан і не попав :D
Nortrom
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz: 20.10.2023 13:27 А плачу в коментах попередньої теми то було, ще й 100% впевнений що жодний з коментуючих в бан і не попав :D
Будут плакать любители Citis Skylines 2. Full Hd test :laugh:
спойлер
Зображення
Nikolaus
Member

Повідомлення

Alligator: 20.10.2023 13:09
технология которая оказалась рабочей
Так зачем отключили полностью? Нельзя было только в контре?
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

зачем разблокировать тех кто был забанен, пусть так и сидят :laugh:
Nikolaus
Member

Повідомлення

Shaolin_Style: 20.10.2023 13:46 зачем разблокировать тех кто был забанен, пусть так и сидят :laugh:
пока не перейдут на nvidia.
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ахахах мене в гру не пускає, пише драйвер не правильний)) Уже в 3 раз буду криві поділки від АМд перевстановлювати...
_nevermind
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Предлагаю не прощать такого подлого удара ножом в спину от Valve, из-за чего мы все навсегда потеряли Anti-Lag+ .

Я лично удаляю Steam.
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Shaolin_Style: 20.10.2023 13:46 зачем разблокировать тех кто был забанен, пусть так и сидят :laugh:
Раздать всем стикер "купи nvidia" :lol:
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

_nevermind: 20.10.2023 13:56 Предлагаю не прощать такого подлого удара ножом в спину от Valve, из-за чего мы все навсегда потеряли Anti-Lag+ .

Я лично удаляю Steam.
Давно видалив. Не маю по 1-2 тисячі грн за кожну гру :dontknow:
Але в тебе причина дивна якась звичайно
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

DuckRider: 20.10.2023 14:02
Shaolin_Style: 20.10.2023 13:46 зачем разблокировать тех кто был забанен, пусть так и сидят :laugh:
Раздать всем стикер "купи nvidia" :lol:
Так жарти жартами, но я наступну карту буду брати від зелених! А деякі проблеми так за рік і не пофіксили... :spy:
MqM
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

kalakawa: 20.10.2023 14:10
_nevermind: 20.10.2023 13:56 Предлагаю не прощать такого подлого удара ножом в спину от Valve, из-за чего мы все навсегда потеряли Anti-Lag+ .

Я лично удаляю Steam.
Давно видалив. Не маю по 1-2 тисячі грн за кожну гру :dontknow:
Але в тебе причина дивна якась звичайно
А грати старі хіти хто забороняє? А ще в Стімі за рік десяток ігор безкоштовно роздають самі розобники, бувають серед них й топові
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alligator: 20.10.2023 13:09
Nikolaus: 20.10.2023 13:01
Технология не удалась?
Я таки придерживаюсь мнения, что как раз таки Anti-Lag+ не просто очередное громкое названия, технология которая оказалась рабочей и поэтому античит принял это за читерство, не гоже играть на серверах без лагов - ЧИТЕРЫ!!!
Я просто лицо гения который додумался инжектить в онлайн игры своё поделие без уведомления разработчиков приставил... Господи какой же неадекват сидит у АМД.
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

MqM: 20.10.2023 14:23
kalakawa: 20.10.2023 14:10

Давно видалив. Не маю по 1-2 тисячі грн за кожну гру :dontknow:
Але в тебе причина дивна якась звичайно
А грати старі хіти хто забороняє? А ще в Стімі за рік десяток ігор безкоштовно роздають самі розобники, бувають серед них й топові
ніхто й не забороняє, де я таке казав?
n+gibat[]r
Member
Аватар користувача

Повідомлення

kalakawa: 20.10.2023 14:10
_nevermind: 20.10.2023 13:56 Предлагаю не прощать такого подлого удара ножом в спину от Valve, из-за чего мы все навсегда потеряли Anti-Lag+ .

Я лично удаляю Steam.
Давно видалив. Не маю по 1-2 тисячі грн за кожну гру :dontknow:
Але в тебе причина дивна якась звичайно
Треба не скиглити що ігри дорогі, а більше заробляти))) :learn:
Бо то не ігри дорогі, а пересічний українець надто бідний, десь як пересічний негр з Африки :yes:
Hellsing777
Member

Повідомлення

Зашел поиграть, через пять мин удалил) даже киберпанк так не лагает как кс2 , а в онлайн игры с такими лагами нереально играть
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

n+gibat[]r: 20.10.2023 14:42
kalakawa: 20.10.2023 14:10

Давно видалив. Не маю по 1-2 тисячі грн за кожну гру :dontknow:
Але в тебе причина дивна якась звичайно
Треба не скиглити що ігри дорогі, а більше заробляти))) :learn:
Бо то не ігри дорогі, а пересічний українець надто бідний, десь як пересічний негр з Африки :yes:
Мені вистачає. Кількість вільного часу в пріорітеті
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hellsing777: 20.10.2023 14:43 Зашел поиграть, через пять мин удалил) даже киберпанк так не лагает как кс2 , а в онлайн игры с такими лагами нереально играть
А яка у вас відеокарта? :beer:
Відповісти