У Battlefield 2042 стартували безплатні вихідні

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

Пропоную обговорити У Battlefield 2042 стартували безплатні вихідні

Взяв собі BattleBit Remastered і знаєте шо, вона в 3 рази більше пропрацьована чим це сміття )

Грали з товаришем в 2042 через підписку Оріджин, купували через Турцію аби трохи дешевше було, і що думаєте, БАН без вказання причин і мені і йому на місяць, а як підписка скінчилась бан зняли, то ж роблю висновки що концерну EA наші гроші не потрібні, хай барахтаються в своєму смітті і далі.
Spiryt
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Евгений King: 13.10.2023 11:19 Грали з товаришем в 2042 через підписку Оріджин, купували через Турцію аби трохи дешевше було, і що думаєте, БАН без вказання причин і мені і йому на місяць, а як підписка скінчилась бан зняли, то ж роблю висновки що концерну EA наші гроші не потрібні, хай барахтаються в своєму смітті і далі.
:rotate:
WinGo
Member
Аватар користувача
Звідки: Кам'янець-Подільський

Повідомлення

Зайшов вчора, спробував той BF2042.... от чесно, ніби в якесь проно зайшов (ну ви зрозуміли), скрізь жіночі стони. ця толерантність вбиває ігри, я краще назад піду постріляю в BF4 чи навіть в BF3
Востаннє редагувалось 13.10.2023 11:35 користувачем WinGo, всього редагувалось 3 разів.
Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Игра лютая параша, вернулся в БФ1.
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

WinGo: 13.10.2023 11:26скрізь жіночі стони. ця толерантність вбиває ігри
Почему в 1999том это никого не волновало?
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Vpupkin: 13.10.2023 11:42
WinGo: 13.10.2023 11:26скрізь жіночі стони. ця толерантність вбиває ігри
Почему в 1999том это никого не волновало?
Зараз би класичний UT порівнювати з цією поробкою від ЕА :facepalm:
Spiryt
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Vpupkin: 13.10.2023 11:42
WinGo: 13.10.2023 11:26скрізь жіночі стони. ця толерантність вбиває ігри
Почему в 1999том это никого не волновало?
Когда вышла Bloodrayne - то женские стоны были аргументом, в пользу игры :beer:
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

7mindfields
Тем не менее, почему никто не возмущается девчатам в UT и Q3, а ахали и охали они дай боже, в UT 2004 даже был особый голос диктора.
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Vpupkin: 13.10.2023 11:50 7mindfields
Тем не менее, почему никто не возмущается девчатам в UT и Q3, а ахали и охали они дай боже, в UT 2004 даже был особый голос диктора.
Тому що це інше :D
_Andrik_
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук-PL

Повідомлення

Викидує після 15 хвилин не залежно від режиму , і так вже біля трьох місяців . Первстановка і всілякі чищення не допомагають , врешті забив на цю хрінь та повернувся до BF3/4 , а це непорозуміння видалив . Бо це гівно вважає мене читером :facepalm: :facepalm: :facepalm:
uncle_doc
Member
Звідки: Днепр

Повідомлення

Vpupkin: 13.10.2023 11:50 7mindfields
Тем не менее, почему никто не возмущается девчатам в UT и Q3, а ахали и охали они дай боже, в UT 2004 даже был особый голос диктора.
а мне в q3 глазик нравился ((:
FreezerUA
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернівці

Повідомлення

Якщо хтось не вкурсі то Battlefield 2042 є у GamePass
qball
Junior

Повідомлення

Зображення

граємо далі
seraphic
Member
Аватар користувача
Звідки: Дон.обл

Повідомлення

Эти выходные наверно к выходу БЕТА колды, наивные ЕА :laugh:
bez5dva
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

Vpupkin: 13.10.2023 11:42
WinGo: 13.10.2023 11:26скрізь жіночі стони. ця толерантність вбиває ігри
Почему в 1999том это никого не волновало?
щас люди скучают по мужским стонам

Отправлено спустя 1 минуту 23 секунды:
_Andrik_: 13.10.2023 12:12 Викидує після 15 хвилин не залежно від режиму , і так вже біля трьох місяців . Первстановка і всілякі чищення не допомагають , врешті забив на цю хрінь та повернувся до BF3/4 , а це непорозуміння видалив . Бо це гівно вважає мене читером :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Эта игра очень (очень) чувствительна к разгону рамы. Даже если проходишь ТМ-5, то в 2042 может выкидывать на рабочий стол.

Отправлено спустя 1 минуту 46 секунд:
В 6 сезоне сделали приятнее стрельбу, управление техникой, уменьшили кол-во АОЕ спама и добавили клос комбат карту без техники.
Стало лучше.
_Andrik_
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук-PL

Повідомлення

bez5dva
Эта игра очень (очень) чувствительна к разгону рамы. Даже если проходишь ТМ-5, то в 2042 может выкидывать на рабочий стол.
З ігрової сесії викидає в головне меню, ніби не чесно граю пише :dontknow: . Немає жодного софту піратського і ніколи читів не використовував.
Checkzp
Junior

Повідомлення

seraphic: 13.10.2023 14:16 Эти выходные наверно к выходу БЕТА колды, наивные ЕА :laugh:
Ну откровенно говоря предыдущая Колда еще та какашка , + еще каждый год новая , это что фифа ?
seraphic
Member
Аватар користувача
Звідки: Дон.обл

Повідомлення

Checkzp
не знаю я думаю рано говорить о том лучше или хуже, но активижн попытаются вернуться посмотрим что выйдет
bez5dva
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

_Andrik_: 13.10.2023 14:58 bez5dva
Эта игра очень (очень) чувствительна к разгону рамы. Даже если проходишь ТМ-5, то в 2042 может выкидывать на рабочий стол.
З ігрової сесії викидає в головне меню, ніби не чесно граю пише :dontknow: . Немає жодного софту піратського і ніколи читів не використовував.
не знаю, если честно... первый раз такое слышу(
может что-то блочит античит от нормальной работы?

Отправлено спустя 36 минут 26 секунд:
Евгений King: 13.10.2023 11:19
Взяв собі BattleBit Remastered і знаєте шо, вона в 3 рази більше пропрацьована чим це сміття )
Когда купил проработанный немусор:
спойлер
Снимок.JPG
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

uncle_doc: 13.10.2023 12:13а мне в q3 глазик нравился ((:
В Q3 взагалі багато прикольних модельок було :super:
Відповісти