Технологію генерації кадрів AMD Fluid Motion Frames тепер можна випробувати на Radeon RX 6000

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
dfcz
Member

Повідомлення

Предлагаю обсудить Технологію генерації кадрів AMD Fluid Motion Frames тепер можна випробувати на Radeon RX 6000

Ого! Быстро они. Я думал что где-то к январю-февралю '24 года для 6000-й серии выпустят, когда "открытый бета-тест" закончится.
Maxhope
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Что-то посмотрел я обзоры , фигня получилась полнейшая
minesweeper
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Чувствую кожей, как Лиза Су плотно работает с кодерами, чтобы они шевелили и развивали экосистему компании)
Gelonyrum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Maxhope: 07.10.2023 13:20 Что-то посмотрел я обзоры , фигня получилась полнейшая
Юзабельно хіба з контролером, на ПК з клаво-мишею буде пекельний експіріенс, трішки мишкою зашвидко порухав - ловиш /2 фпс на пару секунд.
nemadimi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Maxhope: 07.10.2023 13:20 Что-то посмотрел я обзоры , фигня получилась полнейшая
как сказал техноблогер, если у вас низкий фпс, эта технология вам не поможет
Ivan_ST
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Скріншот в новині таке собі. Якби в мене гра вдавала близько 70 фпс, я або сидів би задоволений, або навіть обмежив би її до 60 чи навіть менше, залежно від жанру гри і навколишньої температури :gigi:
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Ivan_ST: 07.10.2023 21:32 Скріншот в новині таке собі. Якби в мене гра вдавала близько 70 фпс, я або сидів би задоволений, або навіть обмежив би її до 60 чи навіть менше, залежно від жанру гри і навколишньої температури :gigi:
30кадрів все ще грабельно. А покупці 144/165 лошари легковірні жертви маркетологів
minesweeper
Member
Аватар користувача

Повідомлення

30кадрів все ще грабельно. А покупці 144/165 лошари легковірні жертви маркетологів
Ваш сарказм не оценили 4 человека)
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

Судячи з оглядів в ютюбі, технологія максимально сира. Викотили її так рано "щоб покупець спробував" чисто заради того щоб дати свою умовну відповідь, тільки звичайно крутіше і краще в два рази, нвідії.
Так щоб вона запрацювала і її було доцільно юзати та відчувати покращення плавності, замість збільшення цифри на лічильнику фпс, пройде ще не мало часу, і скоріше за все далеко не у всіх жанрах ігор. :-/
WhiteNigger
Member
Звідки: Атырау

Повідомлення

Честно. Максимально не впечатляет. Та же самая интерполяция, коей 20 лет. С той же самой проблемой в виде разваливающейся картинки. Но молодцы что пытаются - сегодня амд максимально бледно смотрится по возможностям по сравнению с конкурентом
Nouriel
Member
Аватар користувача
Звідки: Вараш

Повідомлення

Kib
да ладно, амд пишуть шо це бетатест, а ви незадоволені що це бетатест? таке враження що у вас мозок відсутній :lol: :lol:
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Nouriel: 08.10.2023 14:12 Kib
да ладно, амд пишуть шо це бетатест, а ви незадоволені що це бетатест? таке враження що у вас мозок відсутній :lol: :lol:
Отже грязні пройдисвіти - "викотили" технологію в беті та СКАЗАЛИ ЩО ВОНА В БЕТІ.
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Kib: 08.10.2023 10:46 і скоріше за все далеко не у всіх жанрах ігор.
Наче фрнймген можна запустити в кожній грі на будь-якому відрі....
Bukakanga
Member

Повідомлення

waryag: 08.10.2023 14:32
Kib: 08.10.2023 10:46 і скоріше за все далеко не у всіх жанрах ігор.
Наче фрнймген можна запустити в кожній грі на будь-якому відрі....
вот да. Зеленый фреймген работает только на сороковой серии, тогда как ФМФ на 6000 и 7000. Плюс ФСР3 работает на последних трех поколениях везде вообще. Что до качества - ну так филлер фреймрейта для 144 Гц мониторов - он филлер и есть. У нвидии те же самые проблемы - необходимость 60 фпс минимум для включения, инпут-лаг и мыльцо.
Kotya
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса Україна

Повідомлення

Maxhope: 07.10.2023 13:20 Что-то посмотрел я обзоры , фигня получилась полнейшая
Чому?
Сирувато, але не прямо так - фейл.
Мають довести до якісного конкуренту продукту.
Ну, я в це вірю.
Хоча віставання очевидне.
Kib: 08.10.2023 10:46 Судячи з оглядів в ютюбі, технологія максимально сира. Викотили її так рано "щоб покупець спробував" чисто заради того щоб дати свою умовну відповідь, тільки звичайно крутіше і краще в два рази, нвідії.
Так щоб вона запрацювала і її було доцільно юзати та відчувати покращення плавності, замість збільшення цифри на лічильнику фпс, пройде ще не мало часу, і скоріше за все далеко не у всіх жанрах ігор. :-/
Побацім побацім.
Варіантів у АМД нема.
Бо їх зжеруть.
Мають робити аналог.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kotya: 08.10.2023 15:36 Мають робити аналог.
Аналог чого?
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

waryag: 08.10.2023 14:32Наче фрнймген можна запустити в кожній грі на будь-якому відрі....
Запустити і стояти на місці не рухаючись, так. Але як тільки ви почнете активно рухати мишкою, там такі дропи ідуть, що різниці між вкл і викл практично нема, але при цьому додається додатковий лаг. Де ця технологія може давати щось притомне, то це в іграх не з динамічною камерою, в гоночках з геймпаду, у файтингах і тп.
Alexsandr
Member

Повідомлення

Kib: 08.10.2023 16:03
waryag: 08.10.2023 14:32 Запустити і стояти на місці не рухаючись, так. Але як тільки ви почнете активно рухати мишкою, там такі дропи ідуть, що різниці між вкл і викл практично нема, але при цьому додається додатковий лаг. Де ця технологія може давати щось притомне, то це в іграх не з динамічною камерою, в гоночках з геймпаду, у файтингах і тп.
Такое вроде бы только там где нет поддержки Сос опоры игры. Там где будет поддержка в игре можно будет мышкой дергать. Да и без поддержки речь вроде бы про резкие рывки.
Imper
Member
Аватар користувача
Звідки: Киевская обл.

Повідомлення

Вже дочекаюсь фінального драйвера, потім спробую на своїй 6800XT, хоча мене і так все влаштовує на моїх 2560х1080 :gigi:
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

Alexsandr: 08.10.2023 18:06 Такое вроде бы только там где нет поддержки Сос опоры игры. Там где будет поддержка в игре можно будет мышкой дергать. Да и без поддержки речь вроде бы про резкие рывки.
Так флюід моушен якраз для тих ігор де нема підтримки фрейм ген, перший працює через драйвер амд, другий через підтримку в самій грі. Новина про флюід моушен. :teacher:
Відповісти