Hunt: Showdown перейде на оновлений рушій CryEngine з DirectX 12 та DirectStorage

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Пропоную обговорити Hunt: Showdown перейде на оновлений рушій CryEngine з DirectX 12 та DirectStorage
Все хотів попробувати її, оскільки ігор в цьому жанрі не багато (знаю всього дві - хант і тарков, і друга мені не подобається ні візуально, ні сетингом), можливо таки спробую на новій ВК :)
cAkeJJ
Member
Аватар користувача
Звідки: Львов

Повідомлення

daesz: 03.10.2023 14:34 Пропоную обговорити Hunt: Showdown перейде на оновлений рушій CryEngine з DirectX 12 та DirectStorage
Все хотів попробувати її, оскільки ігор в цьому жанрі не багато (знаю всього дві - хант і тарков, і друга мені не подобається ні візуально, ні сетингом), можливо таки спробую на новій ВК :)
Спробуй, цікава гра.
shad_1985
Member
Звідки: Одеса

Повідомлення

краще руйнівності добавили би, чи паркуру, а то дубове все.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

cAkeJJ: 03.10.2023 14:49
daesz: 03.10.2023 14:34 Пропоную обговорити Hunt: Showdown перейде на оновлений рушій CryEngine з DirectX 12 та DirectStorage
Все хотів попробувати її, оскільки ігор в цьому жанрі не багато (знаю всього дві - хант і тарков, і друга мені не подобається ні візуально, ні сетингом), можливо таки спробую на новій ВК :)
Спробуй, цікава гра.
Час від часу дивлюсь стрім psychoghost, гра справді цікава :)
Я от саме розглядав, як заміну для Р6С в якості сесійного мережевого шутера. Веселка щось з кожною операцією все гіршою і гіршою стає, балансом нерфлять весь "фан" з гри, античіт їхній взагалі сміх, контенту нового майже не виходить :-/
Scr_Eagle
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

shad_1985: 03.10.2023 14:51 краще руйнівності добавили би, чи паркуру, а то дубове все.
І руйнівності. і паркуру в грі достатньо для того, щоб вона не перетворилася в цирк з конями. У гри свій темп і механіки, яким поточний стан паркуру/руйнівності цілком відповідає.

Відправлено через 2 хвилини 11 секунд:
daesz: 03.10.2023 14:52
cAkeJJ: 03.10.2023 14:49

Спробуй, цікава гра.
Час від часу дивлюсь стрім psychoghost, гра справді цікава :)
Я от саме розглядав, як заміну для Р6С в якості сесійного мережевого шутера. Веселка щось з кожною операцією все гіршою і гіршою стає, балансом нерфлять весь "фан" з гри, античіт їхній взагалі сміх, контенту нового майже не виходить :-/
Сам прийшов в гру з Р6С, вже більше тисячі годин і не шкодую. Постійні оновлення, новий контент, робота над балансом. Ну і атмосфера, само собою :super:
Enjthesilence
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Це крута новина, один з кращих сесіон-шутерів на наш час. Дуже кайфовий ганфайт
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Очень надеюсь на улучшение лодов и дальности прорисовки, кривые лоды сильно портят впечатление от игры.
Gelonyrum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Все ще чекаю на крайзис 4 щоб люди зацікавились рушієм більше, анріалу конче потрібен конкурент бо основний його конкурент вчинив сепуку.
Enjthesilence
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Gelonyrum: 03.10.2023 15:32 Все ще чекаю на крайзис 4 щоб люди зацікавились рушієм більше, анріалу конче потрібен конкурент бо основний його конкурент вчинив сепуку.
це ти про юніті? то конкурент хіба що в інді-сегменті
cAkeJJ
Member
Аватар користувача
Звідки: Львов

Повідомлення

Vpupkin: 03.10.2023 15:22 Очень надеюсь на улучшение лодов и дальности прорисовки, кривые лоды сильно портят впечатление от игры.
Улучшение лодов, что ты имеешь ввиду? В игре есть проблема с переподключением на сервер если выкинуло, может долго загружать обратно на сервер (может такое только у меня конечно).
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Gelonyrum: 03.10.2023 15:32щоб люди зацікавились рушієм більше
Щоб зацікавились треба документацію по-людські вести, або хоча б просто вести, хоч якось. А у CryEngine з цим трагедія.
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

cAkeJJ
Я про графику, мир очень криво меняет свою детализацию на расстоянии, на очень маленьком расстоянии :(
shad_1985
Member
Звідки: Одеса

Повідомлення

Scr_Eagle: 03.10.2023 15:01І руйнівності. і паркуру в грі достатньо для того, щоб вона не перетворилася в цирк з конями. У гри свій темп і механіки, яким поточний стан паркуру/руйнівності цілком відповідає.
да да, коли потрібна перестрибнути огорожу шукати в ней щілину, чи рядом корінь дерева шоб бути на 10 см віще)))
Scr_Eagle: 03.10.2023 15:01Постійні оновлення, новий контент, робота над балансом.
ага, була гра для хардкора, а стала піум піум піум, все лише би казуали в ней грали.
cAkeJJ: 03.10.2023 15:41может долго загружать обратно на сервер (может такое только у меня конечно).
пів року тому останній раз грав і так проблема була теж.
Gelonyrum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer: 03.10.2023 15:44
Gelonyrum: 03.10.2023 15:32щоб люди зацікавились рушієм більше
Щоб зацікавились треба документацію по-людські вести, або хоча б просто вести, хоч якось. А у CryEngine з цим трагедія.
Дивлячись на сучасні ігри на анріалі в мене закрадаються сумніви, що її хоч штось читає) :gigi:
Samilo
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков (Украина)

Повідомлення

Scr_Eagle
Які оновлення, типу крокодил?
Чи бігати шукати на мапі гатори, аби виконати квест?
Чи ДЛС хантери де фріки з бабцями?
EkselentE
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Это очередная "доилка"?
Посмотрел на цену: игра за 200 кровных, а ДЛС на 4 косаря :-)
Эти ДЛС добавляют контент, или просто плюшки с имбо-стволами которые нерфется при добавлении следующих ДЛС?
Soler
Member

Повідомлення

EkselentE: 03.10.2023 20:21 Это очередная "доилка"?
Посмотрел на цену: игра за 200 кровных, а ДЛС на 4 косаря :-)
Эти ДЛС добавляют контент, или просто плюшки с имбо-стволами которые нерфется при добавлении следующих ДЛС?
эти длц-скины
и без нажимания на кредитку в игре полно играбельных скинов/хантов что можно получить за внутреигровую валюту,при прокачке престижа,с твич дропсов или событий
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

EkselentE: 03.10.2023 20:21 Это очередная "доилка"?
Посмотрел на цену: игра за 200 кровных, а ДЛС на 4 косаря :-)
Эти ДЛС добавляют контент, или просто плюшки с имбо-стволами которые нерфется при добавлении следующих ДЛС?
Наскільки знаю - контенту вони не добавляють взагалі, просто шові "шкурки" персонажів/зброї поверх стандартних.
lividum
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

граємо з кумом. Заплатив 1 раз, за саму гру за знижкою, та 3 мисливців придбав грн за 400. Більше ні копійчини не вклав. І все відмінно грається. Бо шось круте ти зиожешь добути с матчу як трофей. Награв вже 275 годин :eek: У Відьмака менше, якого я вже сім років намагаюся пройти. Гра цікава, сеттінгом, різноманітною зброєю, перками. Можно зібрати свій сет вбивці. В мене 2 претензії...хотілося б щоб анимація та рухи мисливців були більш природними, а не смиканними як у бабки. І що до графонію..він звісно цікавий..але дуже одноманітний, особливо кольоровою гаммою. Тіні в приміщеннях якось фігово працюють, їх там майже нема, тому все одноманітно сіре та невиразне. Мисливців с такою графою вкрай важко помітити. Якщо він не в білій або кольоровій сорочці. Ну і ще...так як в цій грі мені ще ніде люлєй не виписували :laugh: Там є просто якісь не люди, бо хедшоти ставлять просто на раз. Взагалі то влучити в цій грі дуже не просто)) Іноді здається, що є якась відкрутка))
Так що хто не грав - рекомендую. Але одразу не кидайте, коли почнете систематично помирати. Це згодом налагодиться))
Mercator
Member
Аватар користувача
Звідки: Зазеркалье

Повідомлення

Gelonyrum: 03.10.2023 15:32 Все ще чекаю на крайзис 4 щоб люди зацікавились рушієм більше, анріалу конче потрібен конкурент бо основний його конкурент вчинив сепуку.
очень сомневаюсь что край енжайн будет конкурентом ue5, ибо кардинально разные способы распространения и оплаты. в своё время край енжайн именно из-за этого и погорел.
Відповісти