Нові чутки про Far Cry 7

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
WinGo
Member
Аватар користувача
Звідки: Кам'янець-Подільський

Повідомлення

Пропоную обговорити Нові чутки про Far Cry 7

Ех, 3-4-5 подобались, а 6 - це типу то саме, але хочеться чогось новенького! і графон в 6 частині ніби гірший ніж в 5 частині!
Ну) чекаємо! цікаво, де буде 7 частина)

1 - кризис від юбісофт :rotate:
2 - класна фізика об'єктів, розумні непесі, тіні і на той час графон
3 - сюжет норм, але графон не дуже
4 - дотягнута трійка з сюжетно, фізично та графон краще
5 - сюжет на 3+, графон норм та подобається місцевість (як наші карпати, дуже схоже)
6 - немає що виділити...
Spiryt
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Внутрішньоігровий таймер складе 72 години або 24 години реального часу
Сразу мимо. Хотя и шестая часть уже вызывала рвотный рефлект
Keyser Soze
Member

Повідомлення

Лучше бы они выпустили/разрабатывали следующих Ghost Recon!!! Тем более, сейчас столько всего в мире происходит, что хватило бы сценария на несколько лет DLC и т.п.: Украина, Россия, США, Китай, Мексика, Южная Америка, Африка, Корея и т.п. Вместо бредовых сценариев последних FC.
erazel
Member
Аватар користувача
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

НАБІСА той таймер? Особисто мене він лише нервує. Я звик неквапливо досліджувати світ, заглядаючи під кожен камінчик. Побачимо як те все реалізують в грі.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Keyser Soze: 28.09.2023 12:51 Лучше бы они выпустили/разрабатывали следующих Ghost Recon!!! Тем более, сейчас столько всего в мире происходит, что хватило бы сценария на несколько лет DLC и т.п.: Украина, Россия, США, Китай, Мексика, Южная Америка, Африка, Корея и т.п. Вместо бредовых сценариев последних FC.
Вони розробляли гост рекон батл бояль, але кенсельнули минулого року ссилаючить на проблеми з бюджетом/фінансуванням (а може просто зрозуміли, що БР нікому вже не цікавий, і їхній же, юбісофтовський hyper scape тому ясравий доказ). Можливо на основі того, що залишилось від ГР БР в майбутньому вийде сингл якийсь.
erazel: 28.09.2023 12:51 НАБІСА той таймер? Особисто мене він лише нервує. Я звик неквапливо досліджувати світ, заглядаючи під кожен камінчик. Побачимо як те все реалізують в грі.
Думаю, хотіли добавити щось нове. Ну й частково дивились на deathloop.
Spiryt
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

daesz: 28.09.2023 13:18 Думаю, хотіли добавити щось нове. Ну й частково дивились на deathloop.
Так в Deathloop таймера, как такогово, не было. И если что-то не вышло, то можно было начать заново на следующий день, а тут 24 часа на все будет даваться
NUN4AG
Member
Аватар користувача

Повідомлення

В 6-ку та Primal не грав, але як на мене починаючи з 3 частини серія деградує. New Dawn, як на мене, повне дно - в першу чергу через те, що вони до шутеру прикрутили RPG/The Division-подібні кульовсмоктувачі замість ворогів, але й сюжет з персонажами не надихали. В 6-ці здається та ж історія з шутреною механікою, як мінімум напочатку до отримання якоїсь зброї чи перків.
Якщо до цього додати ще й таймер, то їм доведеться мені ще й доплачувати, щоб я погодився таке запускати :lol:
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Spiryt: 28.09.2023 13:20
daesz: 28.09.2023 13:18 Думаю, хотіли добавити щось нове. Ну й частково дивились на deathloop.
Так в Deathloop таймера, как такогово, не было. И если что-то не вышло, то можно было начать заново на следующий день, а тут 24 часа на все будет даваться
Там були обмеження щодо часу сутки в який щось можна зробити, і було загальне обмеження в 1 тиждень внутрішньоігрового часу.
Keyser Soze
Member

Повідомлення

daesz: 28.09.2023 13:18
Keyser Soze: 28.09.2023 12:51 Лучше бы они выпустили/разрабатывали следующих Ghost Recon!!! Тем более, сейчас столько всего в мире происходит, что хватило бы сценария на несколько лет DLC и т.п.: Украина, Россия, США, Китай, Мексика, Южная Америка, Африка, Корея и т.п. Вместо бредовых сценариев последних FC.
Вони розробляли гост рекон батл бояль, але кенсельнули минулого року ссилаючить на проблеми з бюджетом/фінансуванням (а може просто зрозуміли, що БР нікому вже не цікавий, і їхній же, юбісофтовський hyper scape тому ясравий доказ). Можливо на основі того, що залишилось від ГР БР в майбутньому вийде сингл якийсь.
Батл-рояль на движке\механике Ghost Recon просто невозможен. Скорее всего был обычный распил бабла внутри компании :lol: :gigi:
Элементарно - нет прыжков в игре :gigi:
EkselentE
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Вероятнее всего что мимо пройду. Таймер - это что дань моде, по типу сетевухи когда как идиот носишься что-бы в таймер вписаться. Тогда и графоний не нужен, времени не будет рассматривать и исследовать мир.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Keyser Soze: 28.09.2023 13:24
daesz: 28.09.2023 13:18
Вони розробляли гост рекон батл бояль, але кенсельнули минулого року ссилаючить на проблеми з бюджетом/фінансуванням (а може просто зрозуміли, що БР нікому вже не цікавий, і їхній же, юбісофтовський hyper scape тому ясравий доказ). Можливо на основі того, що залишилось від ГР БР в майбутньому вийде сингл якийсь.
Батл-рояль на движке\механике Ghost Recon просто невозможен. Скорее всего был обычный распил бабла внутри компании :lol: :gigi:
Элементарно - нет прыжков в игре :gigi:
Cool story :)
Keyser Soze
Member

Повідомлення

daesz: 28.09.2023 13:31
Keyser Soze: 28.09.2023 13:24

Батл-рояль на движке\механике Ghost Recon просто невозможен. Скорее всего был обычный распил бабла внутри компании :lol: :gigi:
Элементарно - нет прыжков в игре :gigi:
Cool story :)
Ну, так я ж об этом и написал. Что они пилили дичь, которую все изначально приняли, как дичь.
Но бабло выделили на проект и распилили. Вышел трейлер - закрыли проект. Профит :lol: :gigi: :up:
Так бабло и пилится в капиталистических странах. :lol: Альтернативное название - СтартАп :lol: :gigi: :up:
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Keyser Soze: 28.09.2023 13:38
Ну, так я ж об этом и написал. Что они пилили дичь, которую все изначально приняли, как дичь.
Но бабло выделили на проект и распилили. Вышел трейлер - закрыли проект. Профит :lol: :gigi: :up:
Так бабло и пилится в капиталистических странах. :lol: Альтернативное название - СтартАп :lol: :gigi: :up:
Тоді я вас погано зрозумів :shuffle:
Самий останній гост рекон не грав, але той що був в Болівії в свій час не оцінив, а він якось в душу таки запав, що по сьогоднішній день подеколи згадую його :gigi:
Keyser Soze
Member

Повідомлення

daesz: 28.09.2023 13:43
Keyser Soze: 28.09.2023 13:38

Ну, так я ж об этом и написал. Что они пилили дичь, которую все изначально приняли, как дичь.
Но бабло выделили на проект и распилили. Вышел трейлер - закрыли проект. Профит :lol: :gigi: :up:
Так бабло и пилится в капиталистических странах. :lol: Альтернативное название - СтартАп :lol: :gigi: :up:
Тоді я вас погано зрозумів :shuffle:
Самий останній гост рекон не грав, але той що був в Болівії в свій час не оцінив, а він якось в душу таки запав, що по сьогоднішній день подеколи згадую його :gigi:
Ghost Recon Wildlands для многих современных ААА игр остаётся недостижимой по графике, про сюжет вообще молчу :gigi:
deserteagle777
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Якщо рушій буде тим самим , то хай йдуть лісом
Gelonyrum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Що ж ви до того таймеру так вчепились? В перший же день вийде мод або таблиця для чітенджіну де можна буде цей таймер редагувати як душа забажає, а те, що він є, навпаки плюс, гра не буде затягнутою дрoчильнею з унилими квестами, є шанс на хороший динамічний шутан з цікавими квестами.
anyname
Member

Повідомлення

Keyser Soze: 28.09.2023 13:47
daesz: 28.09.2023 13:43
Тоді я вас погано зрозумів :shuffle:
Самий останній гост рекон не грав, але той що був в Болівії в свій час не оцінив, а він якось в душу таки запав, що по сьогоднішній день подеколи згадую його :gigi:
Ghost Recon Wildlands для многих современных ААА игр остаётся недостижимой по графике, про сюжет вообще молчу :gigi:
а уж повороты сюжета B-)
Спаси нашего лидера. А где он ? А это тебе .... скажет. .......где ваш лидер? Моя не знает.
Я вам ничего не скажу.а че надо то?а это , все скажу.
После чего игра была удалена со всем своим сюжетом и графикой в дикие поля.(а вот кастомизация персонажа на старте мне понравилась.а боты наденем немецкого спецназа , разгрузку Израиля и амерские шлем.а морда лица черной то только китайская нормально получалась)
Dremjke
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Gelonyrum: 28.09.2023 15:22а те, що він є, навпаки плюс, гра не буде затягнутою дрoчильнею з унилими квестами, є шанс на хороший динамічний шутан з цікавими квестами.
Так ведь это можно реализовать без всяких идиотских таймеров...
Draqoon
Member
Аватар користувача
Звідки: КиyB

Повідомлення

Є вже концепт гри який можна проста переробити і який підійде під фар край, назва гри
Homefront: The Revolution. Гарна ідея, але реалізація на 3/10, юбісофт можуть витягнути на 5/10
Enjthesilence
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Таймери в іграх - найконченіша річ з усіх можливих.
Відповісти