Seasonic випускає серію блоків живлення Focus GX ATX 3.0

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
aaleksandrenko
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

Пропоную обговорити Seasonic випускає серію блоків живлення Focus GX ATX 3.0

Ідеальна компоновка.
3 звичайні 8 пін для відеокарти, 2 на процесор залишається.
І відповідно один порт під новий стандарт.
Любе залізо без перехідників просто взяв і підключив
Ще й кабелі м'які, не дубові як зазвичай, затягнуті термотрубками.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

aaleksandrenko: 13.09.2023 12:25 Пропоную обговорити Seasonic випускає серію блоків живлення Focus GX ATX 3.0

Ідеальна компоновка.
3 звичайні 8 пін для відеокарти, 2 на процесор залишається.
І відповідно один порт під новий стандарт.
Любе залізо без перехідників просто взяв і підключив
Ще й кабелі м'які, не дубові як зазвичай, затягнуті термотрубками.
Та й ціна доступна (130$ за 750Вт / 80+ голд / повністю модульний / 10 років гарантії).
shatun
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожская глухомань

Повідомлення

Задумка непогана але подивимось, що там буде у перших користувачів з дроселями і тим новомодним роз'ємом.
Бачу позаду кнопку - наче як у Корсарів для перевірки працездатності вентиля. Особисто я б віддав перевагу вимакачу гібрідного режиму.
Бувають випадки, коли простіше тримати той вентиль постійно увімкненим ніж слухати його циклічні вмикання...
aaleksandrenko
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

daesz: 13.09.2023 13:06
aaleksandrenko: 13.09.2023 12:25 Пропоную обговорити Seasonic випускає серію блоків живлення Focus GX ATX 3.0

Ідеальна компоновка.
3 звичайні 8 пін для відеокарти, 2 на процесор залишається.
І відповідно один порт під новий стандарт.
Любе залізо без перехідників просто взяв і підключив
Ще й кабелі м'які, не дубові як зазвичай, затягнуті термотрубками.
Та й ціна доступна (130$ за 750Вт / 80+ голд / повністю модульний / 10 років гарантії).
Тільки варто звернути увагу, що саме 750 ват модель має загалом 4 колодки для відеокарти/процесора. А 850+ моделі вже 5.
Krovatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

daesz: 13.09.2023 13:06
aaleksandrenko: 13.09.2023 12:25 Пропоную обговорити Seasonic випускає серію блоків живлення Focus GX ATX 3.0

Ідеальна компоновка.
3 звичайні 8 пін для відеокарти, 2 на процесор залишається.
І відповідно один порт під новий стандарт.
Любе залізо без перехідників просто взяв і підключив
Ще й кабелі м'які, не дубові як зазвичай, затягнуті термотрубками.
Та й ціна доступна (130$ за 750Вт / 80+ голд / повністю модульний / 10 років гарантії).
160$
aaleksandrenko
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

shatun: 13.09.2023 13:08 Задумка непогана але подивимось, що там буде у перших користувачів з дроселями і тим новомодним роз'ємом.
Бачу позаду кнопку - наче як у Корсарів для перевірки працездатності вентиля. Особисто я б віддав перевагу вимакачу гібрідного режиму.
Бувають випадки, коли простіше тримати той вентиль постійно увімкненим ніж слухати його циклічні вмикання...
В них ще рік назад вийшла лінійка голд/платінум Vertex з аналогічним набором портів. Тому вже обкатали точно за цей час.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

aaleksandrenko: 13.09.2023 13:09 Тільки варто звернути увагу, що саме 750 ват модель має загалом 4 колодки для відеокарти/процесора. А 850+ моделі вже 5.
:up:
Ваша правда, чомусь глянув на євро, а написав про долари :D
Muttabor
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

shatun: 13.09.2023 13:08Бачу позаду кнопку - наче як у Корсарів для перевірки працездатності вентиля. Особисто я б віддав перевагу вимакачу гібрідного режиму.
там на под той кнопкой написано: "Hybrid Mode" ;)
спойлер
https://seasonic.com/atx3-focus-gx
Digital Hybrid Fan Control functions in three operational stages: Fanless Mode, Silent Mode, and Cooling Mode.
atx3-focus-px-gx-750-back-panel.png
Kanjo
Member

Повідомлення

Seasonic всегда топ :super:
shatun
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожская глухомань

Повідомлення

aaleksandrenko: 13.09.2023 13:13 В них ще рік назад вийшла лінійка голд/платінум Vertex з аналогічним набором портів. Тому вже обкатали точно за цей час.
Та бачу вже. Зайшов на яйця - ця модель вже має достатньо відгуків - якихось критичних зауважень не роблять
спойлер
Зображення
Muttabor: 13.09.2023 13:17 там на под той кнопкой написано: "Hybrid Mode" ;) https://seasonic.com/atx3-focus-gx
У Seasonic PRIME GX-850 не лише написано, а ще й показано положення увімкнено/вимкнено - там це точно вимикач сайлента.
Що тут насправді вона робить - я поки не знайшов підтверження у відгуках. Ящо "так" - то я тільки "за".
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

shatun
зациклена кнопка на 3 режими.
BVI
Member

Повідомлення

В моделях SeaSonic Focus Plus Platinum (SSR-хх0PX) кнопка "Hybrid Mode" означает:
1. Нажмите кнопку, если хотите, чтобы вентилятор вращался постоянно, даже при низких нагрузках.
2. Не нажимайте кнопку, если вы хотите использовать режим "Без вентилятора". Это значит, что вентилятор в блоке питания не будет вращаться, когда блок питания находится под малой нагрузкой.

Не думаю, что SeaSonic изменила назначение кнопки "Hybrid Mode" новой модели, с такой же надписью "Hybrid Mode" старой модели.
спойлер
Зображення
Отправлено спустя 24 минуты 2 секунды:
Зображення
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Подтверждаю, на прайсах и написано и нарисовано когда вкл а когда выкл, а на фокусах только надпись гибрид мод, на моем Прайм платинум нарисовано.
А я всё думал когда уже сисоник сделают хоть какие-то ещё модели кроме Вертекс, авто в топовых прайсах они кабель 12-пин начали ложить в комплект но они как бы при этом не относятся к версиям АТХ 3.0.
shatun: 13.09.2023 13:36Що тут насправді вона робить - я поки не знайшов підтверження у відгуках. Ящо "так" - то я тільки "за".
Тут она делает то же самое что и на остальных БП сисоник начиная с фокус и выше.
Відповісти