Samsung випускає 4-терабайтну версію накопичувача 990 PRO

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Предлагаю обсудить Samsung випускає 4-терабайтну версію накопичувача 990 PRO
Щось вони схибили з дизайном радіатора... Виглядає як якийсь дешевий ссд :spy:
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Павло: 07.09.2023 11:36Щось вони схибили з дизайном радіатора... Виглядає як якийсь дешевий ссд :spy:
проте головне що з радіатором, бо охолодження на таких ссд - мастхев
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

KimRomik: 07.09.2023 11:39
Павло: 07.09.2023 11:36Щось вони схибили з дизайном радіатора... Виглядає як якийсь дешевий ссд :spy:
проте головне що з радіатором, бо охолодження на таких ссд - мастхев
Так у всіх материнках уже радіатор у комплекті і як правило він значно більший по площі! Рахуйте навіть у мне в дешевій материнці є радіатор із поклеєною термопрокладкою...
Востаннє редагувалось 07.09.2023 11:54 користувачем Павло, всього редагувалось 1 раз.
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Павло: 07.09.2023 11:36Щось вони схибили з дизайном радіатора... Виглядає як якийсь дешевий ссд
Та ладно тобі, зате трошки збільшили площу розсіювання отим псевдо-дизайном :)
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Васильович: 07.09.2023 11:47
Павло: 07.09.2023 11:36Щось вони схибили з дизайном радіатора... Виглядає як якийсь дешевий ссд
Та ладно тобі, зате трошки збільшили площу розсіювання отим псевдо-дизайном :)
Ось який радіатор там має бути! https://www.overclockers.ua/news/hardwa ... 13/130172/
І це я про дизайн! За ефективність не ручаюсь! :beer:
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Павло: 07.09.2023 11:46
KimRomik: 07.09.2023 11:39 проте головне що з радіатором, бо охолодження на таких ссд - мастхев
Так у всіх материнках уже радіатор у комплекті і як правило він значно більший по площі! Рахуйте навіть у мне в дешевій материнці є радіатор із поклеєною термопрокладкою...
Во первых этот имеет ребра и это только кажется что он маленький, а во вторых он двухсторонний что позволяет ему отводить тепло и с обратной стороны платы и он отлично с этим справляется, материнки охлаждают обычно только сверху, имею 980про с родным радиатором и он отлично работает, а вид у него мне тоже сперва показался дешманским когда я первый раз увидел на фотке но на самом деле в реале он намного красивее смотрится и имеет ргб подсветку которую можно регулировать в фирменном приложении или синхронизировать с материнской платой и всем остальным, чтоб в этом убедиться что он действительно выглядит неплохо стоит посмотреть обзор на Ютуб, следующий мой двухтеррабайтник вполне возможно будет именно 990про с родным радиатором, на моей плате есть родные радиаторы для обоих м2 но эти плоские пластинки пусть они и длиннее я не считаю сильно эффективными, всё равно лучше родной радиатор как идут у хороших ссд или вообще сторонние с развитым оперением или даже с теплотрубкой.

Отправлено спустя 1 минуту 44 секунды:
Павло: 07.09.2023 11:50
Васильович: 07.09.2023 11:47
Та ладно тобі, зате трошки збільшили площу розсіювання отим псевдо-дизайном :)
Ось який радіатор там має бути! https://www.overclockers.ua/news/hardwa ... 13/130172/
І це я про дизайн! За ефективність не ручаюсь! :beer:
Я ручаюсь, у меня такой на 2ТБ, норм охлаждает, но я уверен что и тот на 990про со своей задачей справляется не хуже.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Павло: 07.09.2023 11:36 Предлагаю обсудить Samsung випускає 4-терабайтну версію накопичувача 990 PRO
Щось вони схибили з дизайном радіатора... Виглядає як якийсь дешевий ссд :spy:
До моєї попередньої МП зайшовби на ура (asus prime b350-plus) :gigi:
sav_
Member

Повідомлення

Samsung вирішили з rapid SSD health degradation, чи теж в смітник?
-falconer-
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривий Ріг

Повідомлення

О, в Самсунг стали писати 3 bit TLC в характеристиках. Раніше, пам'ятаю, писали 3 bit МLC. Принципово це нічого не змінює, але тепер вже до стандарту привели. Всі так всі ) а то було враження, що у Самсунга свій неймінг типу пам'яті :) маркетинговий.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

-falconer-: 07.09.2023 13:01 О, в Самсунг стали писати 3 bit TLC в характеристиках. Раніше, пам'ятаю, писали 3 bit МLC. Принципово це нічого не змінює, але тепер вже до стандарту привели. Всі так всі ) а то було враження, що у Самсунга свій неймінг типу пам'яті :) маркетинговий.
Так ніж tlc і mlc існує різниця, і mlc, взагаліто, рахується більш довговічною :D
-falconer-
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривий Ріг

Повідомлення

daesz: 07.09.2023 13:08
-falconer-: 07.09.2023 13:01 О, в Самсунг стали писати 3 bit TLC в характеристиках. Раніше, пам'ятаю, писали 3 bit МLC. Принципово це нічого не змінює, але тепер вже до стандарту привели. Всі так всі ) а то було враження, що у Самсунга свій неймінг типу пам'яті :) маркетинговий.
Так ніж tlc і mlc існує різниця, і mlc, взагаліто, рахується більш довговічною :D
Та зрозуміло, що існує різниця. Я про те, що раніше вони вперто писали 3 bit MLC, чим багатьох вводили в оману. Навіть в коментарях до одного з таких SSD самсунгівських на розетці, пам'ятаю, хтось комусь доказував, що там саме MLC (бо написано ж :D ), а не TLC, не звертаючи уваги на "3 bit". Тобто люди велися на цей маркетинг. Тепер виробник став чесно писати, що і добре. Бо якщо кожен бренд почне запроваджувати свої найменування одного і того ж типу пам'яті, то користувач тільки більше заплутається.
TerryCone
Member

Повідомлення

Нарешті! Щось Самсунг дуже довго тупив з випуском 4Тб дисків під nvme у користувацькому сегменті, і ось зробили :up:
Востаннє редагувалось 07.09.2023 14:24 користувачем TerryCone, всього редагувалось 1 раз.
maksim2020
Member
Аватар користувача
Звідки: Sunshine State

Повідомлення

sav_: 07.09.2023 12:42 Samsung вирішили з rapid SSD health degradation, чи теж в смітник?
Напевно, вирішили. За пів-року вийшло 3 оновлення прошивки.
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

daesz
-falconer-

MLC - MULTI CELL, мульти ячейки тоесть больше одной, тоесть по сути они не врут когда говорят 3 бит mlc, просто в остальном мире mlc это только двухбитовые ячейки и только, маркетинг они использовали довольно хитро вводя в заблуждение неопытных пользователей, но видимо теперь решили что хватит :gigi:
Ruslan Kott
Junior

Повідомлення

Без радиатора температуры под нагрузкой у моего 970 evo plus достигали 90 градусов а после того как я поставил простенький радиатор за 125грн прямо на заводскую наклейку температура упала примерно на 15-20 градусов поэтому мне кажется что радиатор от Самсунга будет вполне хорошим вариантом только если за него не придется доплачивать 1000грн
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

maksim2020: 07.09.2023 14:23Напевно, вирішили.
Естественно.
konb999
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Ruslan Kott: 07.09.2023 18:16 Без радиатора температуры под нагрузкой у моего 970 evo plus достигали 90 градусов
А что Вы с ним делаете, стесняюсь спросить? У меня 980 про 2 тб 3 шт - в системнике 45-55, в игровом ноуте том что в профиле 55-65 ну и в плойке 5-й не мерял но там с радиатором. Больше температур я не видел. Может у вас брак какой-то?
А по факту 4 тб 990 про возьму в ноут, чтоб больше игрух с собой возить. Давно уже и на хотлайн стерегу его - возьму по любому!
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

konb999: 07.09.2023 20:52
Ruslan Kott: 07.09.2023 18:16 Без радиатора температуры под нагрузкой у моего 970 evo plus достигали 90 градусов
А что Вы с ним делаете, стесняюсь спросить? У меня 980 про 2 тб 3 шт - в системнике 45-55, в игровом ноуте том что в профиле 55-65 ну и в плойке 5-й не мерял но там с радиатором. Больше температур я не видел. Может у вас брак какой-то?
А по факту 4 тб 990 про возьму в ноут, чтоб больше игрух с собой возить. Давно уже и на хотлайн стерегу его - возьму по любому!
Ну так напряги их. Начни что-то обильно писать. И да, возьми хьюникс/вд
Alex+
Member

Повідомлення

konb999: 07.09.2023 20:52У меня 980 про 2 тб 3 шт - в системнике 45-55
970 на контролерах фенікс значно горячіші ніж 980 (970) на елпіс. Ніякої помилки тут нема.
Що до 990, то як подивитись на огляди той же 2т версії, то виникають питання, нащо він взагалі потрібен, коли є 980про, який холодніший, дешевший, та навіть швидший в деяких сценаріях. Єдина вагома його перевага - 4тб об'єм, чого немає у 980про (поки що)
https://www.techpowerup.com/review/sams ... -pro-2-tb/
за посиланням також є тепловий знімок - що коїться з цим ссд без радіатора, у 4тб версії буде ще "жощє"
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Melofon: 07.09.2023 14:43 daesz
-falconer-

MLC - MULTI CELL, мульти ячейки тоесть больше одной, тоесть по сути они не врут когда говорят 3 бит mlc, просто в остальном мире mlc это только двухбитовые ячейки и только, маркетинг они использовали довольно хитро вводя в заблуждение неопытных пользователей, но видимо теперь решили что хватит :gigi:
Я так зрозумів млс не роблять бо дорого і не вийде робити м2 з великим обʼємом?
Відповісти