Опубліковано велику демонстрацію ігрового процесу Alan Wake 2

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Пропоную обговорити Опубліковано велику демонстрацію ігрового процесу Alan Wake 2

Це ми дивитись не будемо, це ми будемо грати спойлер фрі :lick:
Spiryt
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Жаль на ПК игра только в ЕГС, придется брать на плойку
KROOM
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Як додати "напруги" на рівному місці? - 10+ пострілів в пересічного супротивника після обробки темряви ліхтариком :shuffle:
Jay228
Member
Аватар користувача

Повідомлення

так цю жiнку звати алан вейк ? чи в грi можна вибирати ч\ж ?
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Jay228: 07.09.2023 12:28 так цю жiнку звати алан вейк ? чи в грi можна вибирати ч\ж ?
Пораджу вам почати з 1шої частини (діелсі "емерікан найтмеа" можна скіпати, воно непогане, але не продовжує історію, а тільки розтягує + страждає від бюджетності, бо ганяють по одних і тих же локах по 10 4 рази), оскільки, сюжет 2гої частини буде зав'язаний на фіналі першої і точно нічого не зрозумієте, як мінімум, спочатку.
Jay228
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz
дякую . а на першу ж був ремастер чи помиляюсь ?
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Jay228: 07.09.2023 12:41 daesz
дякую . а на першу ж був ремастер чи помиляюсь ?
Так, рік або два тому вийшов, я правда в нього не грав, бо маю стім версію оригіналу+діелсі :)
bez5dva
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

на днях наконец-то прошел RE8 и этот видос чёт вообще слабым показался:
  • вялые перестрелки с зомби-бомжами которые кидают в тебя топоры вызывают какие-то флешбеки с 8 биток
  • ужасный консольный вид от третьего лица уже морально устарел, а в подобном хорроре не вызывает такого иммёрсива, как от первого лица в RE8
  • игра называется Алан Вейк, но походу большую часть времени дают играть за какую-то женщину
Graveworm
Member
Аватар користувача
Звідки: посеред Ніде

Повідомлення

Jay228: 07.09.2023 12:28так цю жiнку звати алан вейк ? чи в грi можна вибирати ч\ж ?
У грі буде дві сюжетні лінії. Друга присвячена безпосередньо Алану Вейку, де нам дадуть пограти за самого письменника
1234waltz
Member

Повідомлення

Jay228: 07.09.2023 12:41 daesz
дякую . а на першу ж був ремастер чи помиляюсь ?
Ага. Там в консолях подтягнули графон трошки вище за ПК версію оригінала, та оновили модель обличчя (але через погано зроблену текстуру шкіри та тіні, воно визиває ефект зловіщої долини та виглядає гірше за оригінал). В новому судячи з трейлерів змогли зробити якісний скан обличчя актора і такої крінжатини, як від ремастера вже не буде.
Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Обратите внимание кто поёт на сцене в 1й же минуте видео :super: Таки это всё связано и одна вселенная.
LordTornado
Member
Звідки: Одесса

Повідомлення

Перестрелки вызывают рвотные позывы. Надо 18 раз выстрелить в зомби, которые в процессе этого вместо следов от попаданий получают содранную кожу на половину туловища... :spy: Бесконечные топоры и полный игнор мобами инерции как вишенка на торте... Дeрьмищe!
Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

LordTornado: 07.09.2023 20:26 Надо 18 раз выстрелить в зомби
Это и не зомби. :-/ И в 1й части враги от хетшотов не умирали.
MetalistForever
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Жду ее ,очень сильно жду , Remedy умеет в сюжет ( сейчас это большая редкость и ценность ) - это для меня главное !
greatvova
Member
Аватар користувача
Звідки: ЧЗВ

Повідомлення

Дуже чекаю гру і буду брати одразу після виходу, якщо не передзамовлю. Атмосфера супер, саундтрек бомбезний як і в 1 частині, графоній задає нову планку. :super:
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Наверное надо таки поиграть в первую часть.
Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Vpupkin: 07.09.2023 21:19Наверное надо таки поиграть в первую часть.
Обязательно, без этого никак :up:

Отправлено спустя 30 секунд:
greatvova: 07.09.2023 21:11Дуже чекаю гру і буду брати одразу після виходу, якщо не передзамовлю
Такие же ожидания, пока то, что я вижу и жду сходится. :super:
ZSX
Member

Повідомлення

Prescott
На обычной сложности слабые враги от двух попаданий в голову дохли, более сильные от трёх.
Тут играют на геймпаде, целиться в столь быстро двигающихся противников та еще задача. Ну и топоры явно про физику не слышали, с такой скоростью летят - мама не горюй))
Я не понял кто поёт? Доктор что-ли?
И тормоза от лучиков оооочень заметны в помещениях.
Ах да, сломать замок отверткой гораздо легче, чем отстрелить пистолетом... логика немного напрягает.
Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

ZSX: 07.09.2023 23:49Ну и топоры явно про физику не слышали, с такой скоростью летят - мама не горюй))
Это зависит от ускорения которое ему придадут со старта. :rolleyes:

Отправлено спустя 49 секунд:
ZSX: 07.09.2023 23:49И тормоза от лучиков оооочень заметны в помещениях.
Так это ж ранний геймплей на консолях. Ещё полирнут думаю, да и я на пк играть буду, вряд ли что-то будет тормозить)
Відповісти