Успішно стартувала гра Armored Core VI Fires of Rubicon

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Tessier-Ashpool
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро/Батумі

Повідомлення

Пропоную обговорити Успішно стартувала гра Armored Core VI Fires of Rubicon

>успішний старт
>українськомовний твіч: жодна людина не грає

хтось купував? шо так як вам, розповідайте.
fleagull
Member
Аватар користувача
Звідки: Стрий

Повідомлення

Tessier-Ashpool: 25.08.2023 12:09 хтось купував? шо так як вам, розповідайте.
Я думав купити, навіть хотів передзамовлення оформити.
Але як тільки ціну підняли з 900 грн до 1800, бажання відпало.
Куплю колись зі знижкою
Spiryt
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Tessier-Ashpool: 25.08.2023 12:09 Пропоную обговорити Успішно стартувала гра Armored Core VI Fires of Rubicon

>успішний старт
>українськомовний твіч: жодна людина не грає
Серия фактически не известна в Украине. Последняя игра вышла более 10 лет назад и только на консолях, так что ничего удивительного
exail99
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

1800грн за это :horror:
Nortrom
Member
Аватар користувача

Повідомлення

exail99: 25.08.2023 13:25 1800грн за это :horror:
Теперь в Украине это норма цены игры по 1500+, но хорошо что можно играть в другие игры, и ждать по паре лет скидку.
українськомовний твіч: жодна людина не грає
У нас нету по сути нормальных украиноязычных стримеров, даже в балдурс нашел стрим на 200+ человек.
Corey666
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Вона хардкорна, як Souls like?
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

Corey666: 25.08.2023 16:41 Вона хардкорна, як Souls like?
Дивився стріми - геть ні. Теж не казуальна, але якщо знайти свій правильний набір зброї та броні і інших модулів - з першого разу проходиться. Щоправда складність зростає з кожним наступним рівнем, трьох ремонтних модулів вже не вистачало після другої години ігрового процесу, а далі стрім не дивився. Враження що із геймпадом а не клавіатурою і мишкою було б легше, пальців не вистачало у стрімера скаржився після певного етапу.
oversteve
Member
Звідки: Ukraine

Повідомлення

Corey666: 25.08.2023 16:41 Вона хардкорна, як Souls like?
не знаю як саме в цій частині, в попердніх на нормальному рівні складності була досить нескладною, а от на харді там починався хардкор, але хардкор явно не в дусі соулзів, в ДС все відносно легко, коли знаєш що робити, а в АС тупо жорстке мочилово
Fen1xz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Появилась бесплатная демка. Что бы опробовать и принять решение о трате 2х тысяч гривен.
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

Отыграл 4 часа. Могу сказать так, игра стала на порядок более динамичной но менее эффектной чем последний AC в который я играл (AR Answer или как-то так). Пропали фичи завязанные на разрушениях зданий, например во время чарджа пролететь сквозь здание, тем самым задамажив и себя и меха который за тобой гонится. Выросла динамика, добавили дэши в сторону при чардже и всякие такие соулс-мувы. Первый босс, прям избитое клише про боссов вертолетов, но в целом было прикольно. Визуал неплохой - все взрывается сочно с кучей вфх эффектов. Перформанс отличный, 120кдс со всеми фреймами анимациями подогнанными под фпс. Рейтрейсинг для галочки, доступен только в режиме гаража при кастоме меха.

Просто скрин из первой локации:
спойлер
Untitled.jpg
LordTornado
Member
Звідки: Одесса

Повідомлення

Когда вокруг всё постоянно взрывается, не так заметно, что графика в игре - полное убожество на 2,5 полигона. Текстуры окружающего мира вообще 10-летней давности...
Maxhope
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Shaolin_Style: 26.08.2023 11:51Первый босс, прям избитое клише про боссов вертолетов
Я его с 10 раза не смог убить , ну нафиг игры Фромов :lol:
loderono
Junior

Повідомлення

Maxhope: 26.08.2023 17:34
Shaolin_Style: 26.08.2023 11:51Первый босс, прям избитое клише про боссов вертолетов
Я его с 10 раза не смог убить , ну нафиг игры Фромов :lol:
Надо милишные атаки юзать. А вообще игра средненькая. Если бы я отдал за нее 1800грн - был бы очень разочарован.
Maxhope
Member
Аватар користувача

Повідомлення

loderono: 26.08.2023 17:48Надо милишные атаки юзать
Оооо , спасибо, с первого раза забил , я даж не думал что вертолет надо милишными бить :lol:
MessiaH
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Игра полнейший шлак, дошёл до первого босса и мучался раз 5 так и не смог ничего с ним сделать, баланс ужасен, графика убогая, красиво только взрывы нарисованы, в остальном игра технически отстала лет на 10, игру снёс в корзину
спойлер
Grava
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

MessiaH: 27.08.2023 08:34дошёл до первого босса и мучался раз 5 так и не смог ничего с ним сделать
Git gud
Вроде не сложно :rotate: по кд ракеты/основное, как его перегрели(перегрузили) подлетел дал пару тычек в мили. Повторить 2 раза, гг.
Maxhope
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Там дальше вообще жесть , у игры баланс сломан в хлам. Проходишь 10 миссий вообще на изи , потом резко босс который тебя имеет, я джаггернаута ещё забил , но следующий вообще жесть , не могу пройти.
Обычные противники вообще угрозы не представляют , другие мехи по сути тоже , у них просто ХП больше , а боссы это что-то с чем то
MessiaH
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Grava
Да он выносит за 2-3 выстрела, ракеты с плеча у него реально здоровья отнимают по минимуму. Бред реально с балансом, всех остальных без проблем мочил, а боссы просто ужас
Grava
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

MessiaH
Просто уклоняйся, не трать энергию на полеты а оставляй на рывки.
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

Пограв два дні.
Дійсно, перші місії - не знав де той апгрейд робиться - бо потреби не відчував. Першого босса забив з другого заходу.
Всі наступні місії одним рухом проходились.
Почав шукати де там апгрейд, коли у Джаггернаута не міг вибити жодного хіта. Жодного. Пройшов разу із 10-го.
І далі пішло - місії по 2-3 хвилини проходяться, босси - по 1-3 години. Буквально. Зміна сетапів, гайди в гуглі, перегляд стрімів мало що давало. Цікаво - не міняючи сетап, і тактику, із босса міг вибити і 40% здоров'я - і 95%.
Це як розуміти? Рендом генератор поведінки босса? Типу казіно?
На арені - всіх проходив за 29-45 секунд. Окрім одного, якого проходив у 80-120 спроб десь. Саме так. Шостий здається, у описі було вказано що він 8 покоління. 7-й і 8-й пройшлися без проблем абсолютно, з перших спроб.
Камера висить під незручним кутом, босс метеляється туди-сюди заходячи за спину, а ти не бачиш його, змушений у лихоманці крутити мишкою.
Пальців на клавіатурі не вистачає, жму частиною долоні shift та ctrl.
Враховуючи що бої із боссами тривають хвилину, а кількість спроб йде на десятки, процес дуже одноманітний і це втомлює. При чому вміння не зростає, ти так само як скажений бігаєш і тиснеш комбінації по порядку перезарядки зброї, ліва рука, права рука , ліве плече ,праве плече , втік від босса, пішов у політ ,пошурхався, натиснув ремкомплект, повторив. І так сотні разів.
Відповісти