GOG Galaxy тепер доступний українською мовою

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
mraleks
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса

Повідомлення

Пропоную обговорити GOG Galaxy тепер доступний українською мовою
Нарешті :super:
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Ура!!! :super: :super: :super:
Tyler
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Це прям круто, респект гогу)
Learjet
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Моя улюблена компанія стала ще краще) :super:
Ostin
Member

Повідомлення

От де треба купувати ігри.
Kravan
Member

Повідомлення

А что такое GOG Galaxy? Это типа обычный ГОГ?

И почему все радуются что аж в 2023-м году поляки перевели магазин на украинский? По факту, с учетом того, что это поляки такая локализация должна была быть сразу, а тут им понадобилось пара миллионов украинских беженцев и два года войны.....
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Гарна новина.
Йому б ще підтримку Лінукс та ширший асортимент і можна було б зі стіму з'їзджати
Dremjke
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kravan: 25.08.2023 09:18А что такое GOG Galaxy? Это типа обычный ГОГ?
Виндовый клиент GOGa. К слову, довольно хороший и красиво выглядит. Единственный сервис и лаунчер после стима, за который не стыдно.
Kravan: 25.08.2023 09:18И почему все радуются что аж в 2023-м году поляки перевели магазин на украинский?
Я даже больше скажу - в CD Project работают россияне :lol:
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Kravan, вже десять років війни. І їм хоч цих 10 років і декілька мільйонів біженців вистачило, на відміну від тебе.
nikolaiii
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Тут дещо бомблять знавці стародавніх шрифтів. І бачу, що не усі про це знають.
спойлер
EkselentE
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Мелочь, но приятно. Поздравили нас с праздником.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

nikolaiii: 25.08.2023 12:33 Тут дещо бомблять знавці стародавніх шрифтів. І бачу, що не усі про це знають.
спойлер
Не думаю, що є таке поняття як принадлежність шрифтів до національності/мови (звичайно, за винятком того, якщо шрифт тільки кириличний, то зрозуміло для якої мови він розроблявся).
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz: 25.08.2023 14:42Не думаю, що є таке поняття як принадлежність шрифтів до національності/мови.
Зате є приналежність тому, хто їх створив. А вже творець шрифту геть може бути і руснею, наприклад :teacher:
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Васильович: 25.08.2023 14:44
daesz: 25.08.2023 14:42Не думаю, що є таке поняття як принадлежність шрифтів до національності/мови.
Зате є приналежність тому, хто їх створив. А вже творець шрифту геть може бути і руснею, наприклад :teacher:
Crap, не те відео. А те що треба знайти неможу :/
YAYA
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Барбарис: 25.08.2023 11:51 Kravan, вже десять років війни. І їм хоч цих 10 років і декілька мільйонів біженців вистачило, на відміну від тебе.
Топ :up:
TerryCone
Member

Повідомлення

daesz
Не думаю, що є таке поняття як принадлежність шрифтів до національності/мови
Куфі, наприклад, з тобою трішечки не згоден :lol:
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

TerryCone: 26.08.2023 08:35 daesz
Не думаю, що є таке поняття як принадлежність шрифтів до національності/мови
Куфі, наприклад, з тобою трішечки не згоден :lol:
Kufic script is a style of Arabic script that gained prominence early on as a preferred script for Quran transcription and architectural decoration
daesz: 25.08.2023 14:42 (звичайно, за винятком того, якщо шрифт тільки кириличний, то зрозуміло для якої мови він розроблявся).
Та ви що? "шрифт" тільки арабською призначений тільки для арабської.
Зображення
Що доречі тільки доказує те, що я сказав вище - тому що це принадлежність до групи (арабські), а не до національності (ірак, іран, саудівська аравія, емірати and so on).
Васильович: 25.08.2023 14:44
daesz: 25.08.2023 14:42Не думаю, що є таке поняття як принадлежність шрифтів до національності/мови.
Зате є приналежність тому, хто їх створив. А вже творець шрифту геть може бути і руснею, наприклад :teacher:
Творці т72 є руснею. Треба щоб ЗСУ терміново перестала їх використовувати, як і всю іншу радянську техніку :gigi:
Відео так і не знайшов, але ось вам стаття на ту ж тему (нажаль, мовою боліт). Думаю, що автору шрифту так само чхати яка там історія його (шрифт) постигла, тому що він уже давно moved on, тільки у нас люди шукають не існуючі проблеми, замість того, щоб боротись з "насущним".
nikolaiii
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz
Вдінь кокошнік, щоб зрозуміти різницю. Або ратнік.
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

daesz, Т72 робив весь совок. Принцип в них такий був - не зосереджувати виробництво в одному місці. Це відноситься як і до комплектуючих, так і до коштів за які їх будували(чи ти не в курсі як грабувалась Україна кацапами? Той же газ із родовищ викачували на москву). Тобто і формально і номінально танк спадок як спадок. А от шрифт - це поєднання староболгарського(від якого Україна давно відійшла) та кацапських візерунків. І це те, що поєднує Україну з московією - будь - який іноземець\кацап пересікаючи кордон між Україною та болотами не помітить різниці, що буде підтверджувати болотну пропаганду про "адін народ" та "громадянську війну". А отже не треба допомагати Україні, щоб не посилювати війну. Якщо ти не розумієш, що таке ідеологія та як шкодить Україні болотна пропаганда, то розвивайся, або якщо тобі все рівно на це, то вали на москву.
Відповісти