be quiet! анонсувала системи охолодження Dark Rock Pro 5 та Dark Rock Elite

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Пропоную обговорити be quiet! анонсувала системи охолодження Dark Rock Pro 5 та Dark Rock Elite
Питання, чи зможе він конкурувати в ціновому сегменті з пірлес асасіном, фрост спірітом і фумою 3.
Jay228
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Silent Wing's перший чи та свiй процессорний ?
aaleksandrenko
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

daesz: 23.08.2023 13:54 Пропоную обговорити be quiet! анонсувала системи охолодження Dark Rock Pro 5 та Dark Rock Elite
Питання, чи зможе він конкурувати в ціновому сегменті з пірлес асасіном, фрост спірітом і фумою 3.
Він ніколи з ними не конкурував по ціні. Хіба що з ноктою д15 :)
nochnik89
Member
Аватар користувача
Звідки: Планета Земля

Повідомлення

4й дарк рок про совсем не впечатлил , 3й понравился
посмотрим на тесты 5го
BanePain
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Жду Noctua NH-D16 (или как у них там пишется в road map NH-D15 Next generation)
Chainyk
Member
Аватар користувача
Звідки: Львув

Повідомлення

BanePain: 23.08.2023 14:22 Жду Noctua NH-D16 (или как у них там пишется в road map NH-D15 Next generation)
І чим він буде відрізнятися від того, що я купив 10 років тому, за 500 грн. Мінус 2 градуси
uncle_doc
Member
Звідки: Днепр

Повідомлення

надеюсь в этот раз они будут подходить под все материнки если заняты все слоты памяти (:
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

aaleksandrenko: 23.08.2023 14:08Він ніколи з ними не конкурував по ціні. Хіба що з ноктою д15
краще Нуктуа Д 15 тільки чорна Ноктуа Д 15 :rotate:
Enombre de soberano
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Що можна сказати одразу, заміна алюмінію на пластик (верхня кришка) не пішла на користь зовнішності кулера.
Подивимось на тести.
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Enombre de soberano: 23.08.2023 14:38 Що можна сказати одразу, заміна алюмінію на пластик (верхня кришка) не пішла на користь зовнішності кулера.
Подивимось на тести.
Згоден, виглядає дешево. Шкода, що офіційних термалрайт в нас немає, були б цікавою альтернативою
Востаннє редагувалось 23.08.2023 14:56 користувачем DuckRider, всього редагувалось 1 раз.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

aaleksandrenko: 23.08.2023 14:08
daesz: 23.08.2023 13:54 Пропоную обговорити be quiet! анонсувала системи охолодження Dark Rock Pro 5 та Dark Rock Elite
Питання, чи зможе він конкурувати в ціновому сегменті з пірлес асасіном, фрост спірітом і фумою 3.
Він ніколи з ними не конкурував по ціні. Хіба що з ноктою д15 :)
Фума 2 також не була ціноконкуретна, а от фума 3 має рекомендовану 50$. Буде видно, що змогли БК з дарк роком 5 :) Якщо ціна залишиться та ж, або ще й виросте - то купляте його будуть тільки фанати БК :-/
Hotspur: 23.08.2023 14:34
aaleksandrenko: 23.08.2023 14:08Він ніколи з ними не конкурував по ціні. Хіба що з ноктою д15
краще Нуктуа Д 15 тільки чорна Ноктуа Д 15 :rotate:
База :gigi:
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz: 23.08.2023 14:52
aaleksandrenko: 23.08.2023 14:08

Він ніколи з ними не конкурував по ціні. Хіба що з ноктою д15 :)
Фума 2 також не була ціноконкуретна, а от фума 3 має рекомендовану 50$. Буде видно, що змогли БК з дарк роком 5 :) Якщо ціна залишиться та ж, або ще й виросте - то купляте його будуть тільки фанати БК :-/
Мене в фумі бентежить 15мм передній вентилятор, туди б 140х25, ціни б їй не було :gigi:
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

DuckRider: 23.08.2023 14:55
daesz: 23.08.2023 14:52

Фума 2 також не була ціноконкуретна, а от фума 3 має рекомендовану 50$. Буде видно, що змогли БК з дарк роком 5 :) Якщо ціна залишиться та ж, або ще й виросте - то купляте його будуть тільки фанати БК :-/
Мене в фумі бентежить 15мм передній вентилятор, туди б 140х25, ціни б їй не було :gigi:
В плані перформенсу він також вийшов не конкуретним до пірлес асасіна/фрост спіріта, в той же час кращий за дарк рок 4 і більшість супер таверів цьогодення :)
aaleksandrenko
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

DuckRider: 23.08.2023 14:55
daesz: 23.08.2023 14:52

Фума 2 також не була ціноконкуретна, а от фума 3 має рекомендовану 50$. Буде видно, що змогли БК з дарк роком 5 :) Якщо ціна залишиться та ж, або ще й виросте - то купляте його будуть тільки фанати БК :-/
Мене в фумі бентежить 15мм передній вентилятор, туди б 140х25, ціни б їй не було :gigi:
фума це не 140мм сарай, а 120ка.
25мм передній вентиль закриватиме слоти оперативки і його треба задирати вверх що не зручно. А так, максимальна сумісніть. тому чисто практичний дизайн.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

aaleksandrenko: 23.08.2023 15:01
DuckRider: 23.08.2023 14:55
Мене в фумі бентежить 15мм передній вентилятор, туди б 140х25, ціни б їй не було :gigi:
фума це не 140мм сарай, а 120ка.
25мм передній вентиль закриватиме слоти оперативки і його треба задирати вверх що не зручно. А так, максимальна сумісніть. тому чисто практичний дизайн.
Його, в крайньому випадку, можна повернути на 180* :)
спойлер
Зображення
edt. ще от на цьому фото видно, що їхня 120ка не має проблем із сумісністю навіть з не-низькопрофільною ОЗП.
спойлер
Зображення
Afit
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

U14S для мене залишається золотою серединою. І тиша, і ефективність, і помірне навантаження на материнку
Stray
Member

Повідомлення

Afit: 23.08.2023 15:25 U14S для мене залишається золотою серединою. І тиша, і ефективність, і помірне навантаження на материнку
а на д15 вона вже дуже страждає чи що? :spy:

доречі, хтось хоч колись бачив проблеми материнок від важких кулерів на cpu?
L E V
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

так, якщо текстолит не дуже якісний, чи я к правильно сказати, все залежить від виробника мат плати)
Nikolay Yeryomenko
Member

Повідомлення

Сдаётся мне Elite версию никто не поймёт.
firestarter256
Member
Аватар користувача
Звідки: Варшава

Повідомлення

А чем они отличаются от старых спирт новый в трубках
Відповісти