Опубліковано перший трейлер Modern Warfare III з кадрами ігрового процесу

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Artem_M
Member

Повідомлення

Пропоную обговорити Опубліковано перший трейлер Modern Warfare III з кадрами ігрового процесу
Буквально на днях пройшов CoD MW II.
Мені подобається ця серія своєю динамічністю та різноманітністю геймлею. Плюс хороша графіка та оптимізація. Із задоволенням зіграю у наступну частину. Онлайн не граю, не моє.
І так, я її не купував, а брав в оренду аккаунт, це не піратство, а реальна можливість зекономити достатньо крупну суму грошей (як для вартості гри).
Vlaad13
Member
Аватар користувача

Повідомлення

та думаю большая половина пиратов покупали бы игры - если бы имели финансовую возможность
Softas
Member

Повідомлення

Vlaad13: 18.08.2023 09:13 та думаю большая половина пиратов покупали бы игры - если бы имели финансовую возможность
Даю 100% пірати грати люблять в момент виходу, а купувати коли 95% знижки через два роки.

Відправлено через 2 хвилини 53 секунди:
Artem_M: 18.08.2023 09:03 Пропоную обговорити Опубліковано перший трейлер Modern Warfare III з кадрами ігрового процесу
Буквально на днях пройшов CoD MW II.
Мені подобається ця серія своєю динамічністю та різноманітністю геймлею. Плюс хороша графіка та оптимізація. Із задоволенням зіграю у наступну частину. Онлайн не граю, не моє.
І так, я її не купував, а брав в оренду аккаунт, це не піратство, а реальна можливість зекономити достатньо крупну суму грошей (як для вартості гри).
Це 100% піратство, бо в угоді з гравцем компанія заборонила передавати аккаунт іншому гравцю, яку покупець підтвердив. Так що ти злочинець.
MadONYX
Member
Звідки: Украина

Повідомлення

Круто конечно, но цена конская. Взял прошлую часть по скидкам за кассарь, за полную стоимость жаба давит. У меня есть возможно купить за полную стоимость. Но рука не поднимается отдавать за игру такие деньги. Буду ждать скидки. Балдурс гейт 3. Отличная игра за очень вменяемые деньги. Взял и доволен.
Плохо конечно что близы не поддерживают региональные цены.
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Softas: 18.08.2023 09:35
Vlaad13: 18.08.2023 09:13 та думаю большая половина пиратов покупали бы игры - если бы имели финансовую возможность
Даю 100% пірати грати люблять в момент виходу, а купувати коли 95% знижки через два роки.

Відправлено через 2 хвилини 53 секунди:
Artem_M: 18.08.2023 09:03 Пропоную обговорити Опубліковано перший трейлер Modern Warfare III з кадрами ігрового процесу
Буквально на днях пройшов CoD MW II.
Мені подобається ця серія своєю динамічністю та різноманітністю геймлею. Плюс хороша графіка та оптимізація. Із задоволенням зіграю у наступну частину. Онлайн не граю, не моє.
І так, я її не купував, а брав в оренду аккаунт, це не піратство, а реальна можливість зекономити достатньо крупну суму грошей (як для вартості гри).
Це 100% піратство, бо в угоді з гравцем компанія заборонила передавати аккаунт іншому гравцю, яку покупець підтвердив. Так що ти злочинець.
Продавати 4 години гри за 2000 не злочин?
Scr_Eagle
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

kalakawa: 18.08.2023 09:41
Softas: 18.08.2023 09:35
Даю 100% пірати грати люблять в момент виходу, а купувати коли 95% знижки через два роки.

Відправлено через 2 хвилини 53 секунди:


Це 100% піратство, бо в угоді з гравцем компанія заборонила передавати аккаунт іншому гравцю, яку покупець підтвердив. Так що ти злочинець.
Продавати 4 години гри за 2000 не злочин?
Абсолютно не злочин. А от купувати 4 години гри за 2000 - це діагноз
seraphic
Member
Аватар користувача
Звідки: Дон.обл

Повідомлення

Планируются сезоны с новым контентом и новым картами
ничего нового, поиграют недельку другую и онлайн будет мизерным :laugh:
Spiryt
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

seraphic: 18.08.2023 09:51
Планируются сезоны с новым контентом и новым картами
ничего нового, поиграют недельку другую и онлайн будет мизерным :laugh:
Ну да, именно из-за мизерного онлайна активижн и зарабатывает миллирады на колде
seraphic
Member
Аватар користувача
Звідки: Дон.обл

Повідомлення

Spiryt
Народ хавают предзаказы, скины и прочие пиксели... ты ради интереса зайди на твич и посмотри кто играет кто эти спонсоры - девочки консольщицы
Фанбои будут утверждать другое :yes:
Artem_M
Member

Повідомлення

спойлер
Softas: 18.08.2023 09:35
Vlaad13: 18.08.2023 09:13 та думаю большая половина пиратов покупали бы игры - если бы имели финансовую возможность
Даю 100% пірати грати люблять в момент виходу, а купувати коли 95% знижки через два роки.

Відправлено через 2 хвилини 53 секунди:
Artem_M: 18.08.2023 09:03 Пропоную обговорити Опубліковано перший трейлер Modern Warfare III з кадрами ігрового процесу
Буквально на днях пройшов CoD MW II.
Мені подобається ця серія своєю динамічністю та різноманітністю геймлею. Плюс хороша графіка та оптимізація. Із задоволенням зіграю у наступну частину. Онлайн не граю, не моє.
І так, я її не купував, а брав в оренду аккаунт, це не піратство, а реальна можливість зекономити достатньо крупну суму грошей (як для вартості гри).
Це 100% піратство, бо в угоді з гравцем компанія заборонила передавати аккаунт іншому гравцю, яку покупець підтвердив. Так що ти злочинець.
По-перше, перечитайте мій пост уважніше!!!
По-друге, де таке написано?
Scr_Eagle
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Artem_M: 18.08.2023 10:38
спойлер
Softas: 18.08.2023 09:35
Даю 100% пірати грати люблять в момент виходу, а купувати коли 95% знижки через два роки.

Відправлено через 2 хвилини 53 секунди:


Це 100% піратство, бо в угоді з гравцем компанія заборонила передавати аккаунт іншому гравцю, яку покупець підтвердив. Так що ти злочинець.
По-перше, перечитайте мій пост уважніше!!!
По-друге, де таке написано?

Таке написано в Законі України «Про авторське право і суміжні права», стаття 50.
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Softas: 18.08.2023 09:35 Це 100% піратство, бо в угоді з гравцем компанія заборонила передавати аккаунт іншому гравцю, яку покупець підтвердив. Так що ти злочинець.
Може й піратство, але злочинець тут той, хто передав, а не той, хто взяв. І то злочин з категорії робін гуда. В багатих купив (навіть не забрав), поділився з менш багатими )
Artem_M
Member

Повідомлення

Scr_Eagle: 18.08.2023 10:49
Artem_M: 18.08.2023 10:38
спойлер
По-перше, перечитайте мій пост уважніше!!!
По-друге, де таке написано?

Таке написано в Законі України «Про авторське право і суміжні права», стаття 50.
До чого тут ця стаття? Йшлося щодо умов договору про непепедачу аккаутна іншим особам. Якщо такого в умовах немає, то авторське право не порушено.
Scr_Eagle
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Artem_M: 18.08.2023 11:07
Scr_Eagle: 18.08.2023 10:49

Таке написано в Законі України «Про авторське право і суміжні права», стаття 50.
До чого тут ця стаття? Йшлося щодо умов договору про непепедачу аккаутна іншим особам. Якщо такого в умовах немає, то авторське право не порушено.
Це написано в угодах користувача.
Стім:
Your Account, including any information pertaining to it (e.g.: contact information, billing information, Account history and Subscriptions, etc.), is strictly personal. You may therefore not sell or charge others for the right to use your Account, or otherwise transfer your Account, nor may you sell, charge others for the right to use, or transfer any Subscriptions other than if and as expressly permitted by this Agreement (including any Subscription Terms or Rules of Use) or as otherwise specifically permitted by Valve.
Бліззард:
Attempt to sell, sublicense, rent, lease, grant a security interest in or otherwise transfer any copy of the Platform or component thereof, or your rights to the Platform to any other party in any way not expressly authorized herein
Впевнений, що подібні речі є в угодах кожного лаунчеру/магазину
Ijachok
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Artem_M: 18.08.2023 11:07
Scr_Eagle: 18.08.2023 10:49

Таке написано в Законі України «Про авторське право і суміжні права», стаття 50.
До чого тут ця стаття? Йшлося щодо умов договору про непепедачу аккаутна іншим особам. Якщо такого в умовах немає, то авторське право не порушено.
Умови договору не дозволяють передачу акаунта.
спойлер
C. Your Account

When you complete Steam’s registration process, you create a Steam account ("Account"). Your Account may also include billing information you provide to Valve for transactions concerning Subscriptions, Content and Services and the purchase of any physical goods through Steam (“Hardware”). You may not reveal, share or otherwise allow others to use your password or Account except as otherwise specifically authorized by Valve. You are responsible for the confidentiality of your login and password and for the security of your computer system. Valve is not responsible for the use of your password and Account or for all of the communication and activity on Steam that results from use of your login name and password by you, or by any person to whom you may have intentionally or by negligence disclosed your login and/or password in violation of this confidentiality provision. Unless it results from Valve’s negligence or fault, Valve is not responsible for the use of your Account by a person who fraudulently used your login and password without your permission. If you believe that the confidentiality of your login and/or password may have been compromised, you must notify Valve via the support form (https://support.steampowered.com/newticket.php) without any delay.

Your Account, including any information pertaining to it (e.g.: contact information, billing information, Account history and Subscriptions, etc.), is strictly personal. You may therefore not sell or charge others for the right to use your Account, or otherwise transfer your Account, nor may you sell, charge others for the right to use, or transfer any Subscriptions other than if and as expressly permitted by this Agreement (including any Subscription Terms or Rules of Use) or as otherwise specifically permitted by Valve.
https://store.steampowered.com/subscriber_agreement/

Чи це не про Стім?
Keyser Soze
Member

Повідомлення

Не взлетит, мультиплеер уже дохлый давно... Читеры-стримеры не банятся, поощряются и продвигаются самим же производителем игры :gigi: :lol:
Нормальные/адекватные игроки уже забили и спрыгнули с этого кала :gigi: :up:
corban_jum
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

Хотілось б грати, але з такую ціною...
Sailor Popeye
Member
Аватар користувача
Звідки: Ужгород

Повідомлення

Ціни звісно шалені
Ще великий мінус, що на старі ігри не знижують ціну, де вже давно мультиплеєр не актуальний але сюжетку можна пройти
Enjthesilence
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Sailor Popeye: 18.08.2023 13:27 Ціни звісно шалені
Ще великий мінус, що на старі ігри не знижують ціну, де вже давно мультиплеєр не актуальний але сюжетку можна пройти
Хіба на старі частини не було знижок? Та все це вже не має різниці, незабаром колда буде у геймпасі
Softas
Member

Повідомлення

Геральт: 18.08.2023 10:52
Softas: 18.08.2023 09:35 Це 100% піратство, бо в угоді з гравцем компанія заборонила передавати аккаунт іншому гравцю, яку покупець підтвердив. Так що ти злочинець.
Може й піратство, але злочинець тут той, хто передав, а не той, хто взяв. І то злочин з категорії робін гуда. В багатих купив (навіть не забрав), поділився з менш багатими )
Тобто корупціонер не той що взяв хабар, а тільки той що дав. Не той що купив за копійки крадену машину, а тільки той що її вкрав.
Відповісти