Baldur's Gate 3 увійшла до числа найпопулярніших ігор Steam

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Polaris
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Предлагаю обсудить Baldur's Gate 3 увійшла до числа найпопулярніших ігор Steam

Код: Виділити все

піковий онлайн ігри
скажи "паляниця" :laugh:
Guest003
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ, Україна

Повідомлення

Тому що гра чудова :) Я у процесі проходження, і затягує вона як усі старі добрі рпг)
Bogdanp73
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Polaris: 06.08.2023 14:10 Предлагаю обсудить Baldur's Gate 3 увійшла до числа найпопулярніших ігор Steam

Код: Виділити все

піковий онлайн ігри
скажи "паляниця" :laugh:
пАлунІца :rotate:
А так то системні вимоги там досить невеликі , але важить капець...так так ще далеко не у всіх в країні є оптика...
мені це днів 4 тянути торрентом її,а так би спробував
n+gibat[]r
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Bogdanp73: 06.08.2023 14:53
Polaris: 06.08.2023 14:10 Предлагаю обсудить Baldur's Gate 3 увійшла до числа найпопулярніших ігор Steam

Код: Виділити все

піковий онлайн ігри
скажи "паляниця" :laugh:
пАлунІца :rotate:
А так то системні вимоги там досить невеликі , але важить капець...так так ще далеко не у всіх в країні є оптика...
мені це днів 4 тянути торрентом її,а так би спробував
Не треба скиглити, 100мбіт інету по витій парі вистачить щоб за день скачати :super:
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Тому кто чутки розкидав про тому що гра на DX11 граще себе веде треба язика відірвати. Ради тесту змінив на вулкан практично нема статерів :insane: Ривки кожне мінільне завантаження це крінж :lol: Зато фпс вищий :facepalm:
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

За повну ціну якось кусається. Куплю за -50%, колись
StingerYar
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Гра дійсно варта того, щоби її спробувати на всі 125%, я так міцно не заліпав ані в 2022, ані в 2023, лише 3 дні пройшло, а вже 35 годин :laugh: :D
спойлер
1.jpg
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

StingerYar: 06.08.2023 17:21 Гра дійсно варта того, щоби її спробувати на всі 125%, я так міцно не заліпав ані в 2022, ані в 2023, лише 3 дні пройшло, а вже 35 годин :laugh: :D
спойлер
1.jpg
Походу це єдина дійсно хороша гра в 2023)
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Не любитель жанра партийных РПГ. К пошаговости игры я нормально отношусь, но вот партийность никогда не нравилась и отталкивала меня, в любых играх. Последний раз играл в нечто подобное очень давно, в первую часть Neverwinter Nights. Вот попробовал Балдурс Гейт 3. Ожидал от игры что будет душно, тонны диалогов и текста в записках... Но по факту оказалось - 'в самый раз'. Очень мало книг более чем на 2 странички. Нету длинных душных диалогов. На средней сложности игра не душит боевкой. Мир интересно исследовать. Вариативность достойная. Внимание к деталям приятное. Вот сейчас я понемногу начал даже понимать что игра в общем то начинает затягивать и прям так нравится. Наверное это об чем то да говорит... Самый мой нелюбимый жанр но при этом игра нравится. Это как слушать музыку из жанра который ты ненавидишь но при этом она очень хорошо исполнена и приходится свои предпочтения засовывать куда подальше :gigi:

Вообще я удивлен популярности игры. Смотрю 734 тысячи онлайна только в Стиме.
У них же там свой лаунчер и другие площадки по продаже игры есть.
Я думал что Зумерки когда попробуют эту игру сразу плеваться начнут.
Хотя может люди только сегодня докачали ее и все еще впереди ))
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Earanak: 06.08.2023 18:47 Ожидал от игры что будет душно, тонны диалогов и текста в записках... Но по факту оказалось - 'в самый раз'.
Все, що менше ніж в шедоуран - то вже добре :gigi:
А як же перевидані екс-коми? Там ж покроково і партійно. Ну й дівініті 1 / 2 вартують уваги (з того, що за останніх років 5).
Сабж ще не грав, але обов'язково хочу попробувати. І надіюсь не піде в довгий мішок, як з піларс оф етерніті :-/
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

А я вискажу деяке своє фе: правила днд, та і взагалі будь-якої настолки з кубиком в комп'ютерній грі - люта :censoured: . Або сейвишся перед кожним діалогом і постійно завантажуєшся наче більше нічого в житті робити, або можна пропустити половину історії тому що карта не так лягла кубики не в ту сторону прокрутились, що, як на мене, трішки, а може і не трішки тупо.
Ну і фізика відверто крива, увесь бюджет ааа-гри пішов мабуть на рекламу.
А в іншому беззаперечно цікаво і пройти варто.

Відправлено через 2 хвилини 50 секунд:
А, і співпартійці якісь дурнуваті по класам. Зазвичай в іграх подібного формату дозволяється замінювати їхні класи вільно, або хоча б з пари варіантів, а тут болт вам, а не заміну.
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

daesz, X-COM не интересны вообще в принципе мне. Original Sin прошли мимо меня.
А из Divinity я играл только в первые две части и мне они понравились. Первая больше всего.
Но они про другое были. Я про Divine Divinity и Beyond Divinity.
Вообще я не ищу аналогичные игры. Как я уже сказал - жанр мне не интересен.
Ektalion
Member
Аватар користувача
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

Scoffer: 06.08.2023 19:59 Зазвичай в іграх подібного формату дозволяється замінювати їхні класи вільно, або хоча б з пари варіантів, а тут болт вам, а не заміну.
За гроші в некра :gigi:
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Если невнимательно исследовать мир то можно наверное и пропустить некра который меняет классы...
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ektalion
Так тільки для основного перса ж? Чи я щось пропустив? Основного не цікаво, ти його з самого початку створюєш як хочеш. Я про інших.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Earanak: 06.08.2023 20:02 daesz, X-COM не интересны вообще в принципе мне. Original Sin прошли мимо меня.
А из Divinity я играл только в первые две части и мне они понравились. Первая больше всего.
Но они про другое были. Я про Divine Divinity и Beyond Divinity.
Вообще я не ищу аналогичные игры. Как я уже сказал - жанр мне не интересен.
:up:
Мав на увазі якраз таки оріджінал сіни.
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

Earanak: 06.08.2023 18:47
Я думал что Зумерки когда попробуют эту игру сразу плеваться начнут.
Хотя может люди только сегодня докачали ее и все еще впереди ))
игра написана на новом издании днд по этому одновременно заходит и бумеркам и зумеркам. Каждый может с той степенью серьёзности, которую посчитает нужной.

Но немного клоунизма конечно есть, порой напоминает зумерзкий сериал по днд от амазон
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ektalion
Дякую, я натупив, у некра можна і іншим змнити :up:
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Scoffer: 06.08.2023 19:59А я вискажу деяке своє фе: правила днд, та і взагалі будь-якої настолки з кубиком в комп'ютерній грі - люта :censoured: . Або сейвишся перед кожним діалогом і постійно завантажуєшся наче більше нічого в житті робити, або можна пропустити половину історії тому що карта не так лягла кубики не в ту сторону прокрутились, що, як на мене, трішки, а може і не трішки тупо.
Ну і фізика відверто крива, увесь бюджет ааа-гри пішов мабуть на рекламу.
А в іншому беззаперечно цікаво і пройти варто.
Лайфхак - проходити гру просто так, розгрібаючи наслідки невдалого падіння кубиків, може бути цікавіше, ніж з сейвскамом. Але може підгоріти, коли одиничка заруїнить майже безпрограшну ситуацію.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

waryag
Там 99.9% таких наслідків це битва. Чи й не цікавість.
До речі бойовка так собі, в дос2 у них якось краще було.
Відповісти