Baldur's Gate 3 вже ставить рекорди популярності

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Ivan_ST
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Пропоную обговорити Baldur's Gate 3 вже ставить рекорди популярності
А 6 вересня вона виходить на консолі PlayStation 3
Оце приклад чудової підтримки старих систем :gigi:
Grava
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Вчора завантажив, залишилося дочекатися кінця робочого дня :rotate:
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Цікава статистика. КПК2077, якого не хаяв лише лінививй, виявляється перший. Поруч фолич4, який також критикували та Хогвардс. А де ж ті всі "мегапопулярні" 2гі дьябли, соулси та подібна...мура?
А БГ3 - гра року, однозначно.
erazel
Member
Аватар користувача
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

Доречі, панове, як вам українська локалізація? Бо у мене щось є ще зауваження до неї.
Бісовиська(я так зрозумів тіфлінги), чарунки(так і не зрозумів що це, напевне слоти під спели) трохи вибивають з колії. Ну на початках важко співставляти з англійськими термінами.
Є певні незвичності в перекладі, є занадто дослівні переклади російськомовних термінів(кістка в значені dice, гральний кубик, правда в грі то не кубик а багатогранник на 20 граней). Але всеодно рідна мова це рідна мова. Отой "понівеччиний рибалка" мені якось "смачніше" сприймається чим "изувеченый рыбак". Якось воно поетичніше звучить(хоча "поетичніше" для брутальної гри то кумедно). На початках може воно буде дещо й не звично, але гадаю швидко звикнеться. Ми ж звикли до українського дубляжу фільмів і тепер не можемо дивитися в російському, бо банально " не то".

Відправлено через 2 хвилини 52 секунди:
Геральт: 04.08.2023 09:12 Цікава статистика. КПК2077, якого не хаяв лише лінививй, виявляється перший. Поруч фолич4, який також критикували та Хогвардс. А де ж ті всі "мегапопулярні" 2гі дьябли, соулси та подібна...мура?
Вони були дуже розпіарені. Тому їх купляли щоб самим пересвідчитися що то забагована гра :D . Хоча КП2077 я пройшов в перший місяць. Надто критичних багів я не помітив, пройти гру то не завадило.
P.S. CP2077 i BG3 купив одночасно, в GOG. Ну кіберпанк сам бозя велів купувати в магазині розробників, а БГ3 вже купив заодно в ГОГ щоб таки трохи підтримати площадку. Не всі ж гроші Стіму віддавати :gigi:
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

erazel
Грати в рідній локалізації то просто кайф. А враховуючи кількість тексту в грі, то якісь помилки цілком можливі і допустимі. Головне, щоб інші студії підхопили естафету. А там і до озвучки дійде. :beer:

p.s. І таки "ігролад" ;)
RomulusXIII
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

erazel: 04.08.2023 09:15 Доречі, панове, як вам українська локалізація? Бо у мене щось є ще зауваження до неї.
Бісовиська(я так зрозумів тіфлінги), чарунки(так і не зрозумів що це, напевне слоти під спели) трохи вибивають з колії. Ну на початках важко співставляти з англійськими термінами.
Є певні незвичності в перекладі, є занадто дослівні переклади російськомовних термінів(кістка в значені dice, гральний кубик, правда в грі то не кубик а багатогранник на 20 граней). Але всеодно рідна мова це рідна мова. Отой "понівеччиний рибалка" мені якось "смачніше" сприймається чим "изувеченый рыбак". Якось воно поетичніше звучить(хоча "поетичніше" для брутальної гри то кумедно). На початках може воно буде дещо й не звично, але гадаю швидко звикнеться. Ми ж звикли до українського дубляжу фільмів і тепер не можемо дивитися в російському, бо банально " не то".
Пограв годину і повернувся до англійської. Чітко видно, що їм просто не вистачило часу на переклад. Є купа помилок, машинного перекладу і про величезна кількість "творчості". Можливо повернусь до локалізації на друге проходження якщо все повиправляють.
Востаннє редагувалось 04.08.2023 09:42 користувачем RomulusXIII, всього редагувалось 1 раз.
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

erazel, то не дослівні переклади москворотих термінів, а українські або архаїчні слова. До чого керівник команди традиціоналіст і вважає, що існуючі терміни(з перекладу BG1) не варто змінювати. І англійські терміни теж дослівно намагались перекласти.
Чарунка - архаїчна комірка.
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Геральт: 04.08.2023 09:12Цікава статистика. КПК2077, якого не хаяв лише лінививй, виявляється перший. Поруч фолич4, який також критикували та Хогвардс. А де ж ті всі "мегапопулярні" 2гі дьябли, соулси та подібна...мура?
Бо ринок все розставив по місцях.
Бо вся ця істерія про "багопанк, в який неможливо грати та який видає 3 фпс на топових картах" виявилась роздутим хейтерами брехнею перебільшенням.
Кіберпанк справді мав поганенький технічний стан на старті (як і більшість сучасних ААА ігор), але сама гра то чудова.
Фол4, хоч і дуже поганий фоллаут, але сама по собі гра непогана, поєднання супервідомої франшизи, нормальної гри та купи бабла, вбуханого в рекламу, приводить до того, що в неї досі грають і купують.
Хогвартс взагалі хіт цього року.
А соулси, в тому числі і Елден Рінг, як були, так і залишились специфічним жанром не для всіх, бо далеко не кожен геймер згоден терпіти поганенький геймдизайн та відсутність базових речей типу журналу, виправдовуючи це якимось міфічним хардкором.
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Я думаю, що сьогодні рекорд може бути перевершений - швидко загрузити 120ГБ змогли далеко не всі.
Krovatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Я так понимаю для новичка может не зайти? Посмотрел пару видео, омг там образование по игре надо получать, столько всего напихали. Одних только персонажей очень много
Spiryt
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Геральт: 04.08.2023 09:12 Цікава статистика. КПК2077, якого не хаяв лише лінививй, виявляється перший. Поруч фолич4, який також критикували та Хогвардс. А де ж ті всі "мегапопулярні" 2гі дьябли, соулси та подібна...мура?
А БГ3 - гра року, однозначно.
По какой-то причине, автор статьи не упомянул Elden Ring, у которого пиковый онлайн был 950к, что является вторым показателем, после Киберпанка
Krovatka: 04.08.2023 09:50 Я так понимаю для новичка может не зайти? Посмотрел пару видео, омг там образование по игре надо получать, столько всего напихали. Одних только персонажей очень много
В игре довольно интуитивно понятная прокачка, на фоне другиг РПГ по DnD. Но для тех, кто не привык к таким играм, все равно все может показаться перегруженным
MessiaH
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Чем-то от диаблы отличается или очередной диаблоид?
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

MessiaH: 04.08.2023 09:58 Чем-то от диаблы отличается или очередной диаблоид?
Це взагалі з іншої опери.
Spiryt
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

MessiaH: 04.08.2023 09:58 Чем-то от диаблы отличается или очередной диаблоид?
Это прикол ?
erazel
Member
Аватар користувача
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

Барбарис: 04.08.2023 09:30 erazel, то не дослівні переклади москворотих термінів, а українські або архаїчні слова.
Про дослівні я саме про кістку-дайс. Ну не кістка воно, не кістка, то у роССіян "игральная кость". Вже б краще брали оригінальний англійський термін dice та транскрипували його.

Відправлено через 2 хвилини 24 секунди:
MessiaH: 04.08.2023 09:58 Чем-то от диаблы отличается или очередной диаблоид?
Ти тролиш чи що? Ну типу якщо людині 30+ то вже б мала знати про Балдурс Гейт 1-2, Невернвінтер Найтс і т.д. Та банально про Дівініті: Оріджинал Сін мала б чути(відповідно цікавитися творчістю розробника).
Востаннє редагувалось 04.08.2023 10:10 користувачем erazel, всього редагувалось 1 раз.
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Krovatka: 04.08.2023 09:50Я так понимаю для новичка может не зайти? Посмотрел пару видео, омг там образование по игре надо получать, столько всего напихали. Одних только персонажей очень много
Если не упарываться по манчкинизму и сложности, в игру можно просто играть. И контента хватит на не одно прохождение.
MessiaH: 04.08.2023 09:58Чем-то от диаблы отличается или очередной диаблоид?
У них из общего только изометрия
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

MessiaH: 04.08.2023 09:58 Чем-то от диаблы отличается или очередной диаблоид?
прежде чем задавать такие вопросы, разберись чем отличается жанр RPG от Hack&Slash.


Вообще очень удивительно и занимательно читать такое, от человека который утверждает что играет в игры с 1990-х. То есть ни в Baldurs Gate, ни в Icewind Dale ты не играл и даже не слышал? Ну хорошо, допустим. Лучшая игра 2017 года - Divinity: Original Sin 2 от тех же Larian тоже по D&D. О ней ты тоже не слышал?
erazel
Member
Аватар користувача
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

Shaolin_Style: 04.08.2023 10:13 Лучшая игра 2017 года - Divinity: Original Sin 2 от тех же Larian тоже по D&D.
Перепрошую але ГА?
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

erazel: 04.08.2023 10:15
Shaolin_Style: 04.08.2023 10:13 Лучшая игра 2017 года - Divinity: Original Sin 2 от тех же Larian тоже по D&D.
Перепрошую але ГА?
"ГА" что? Все Дивинити по днд, разве нет?
Ektalion
Member
Аватар користувача
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

MessiaH: 04.08.2023 09:58 Чем-то от диаблы отличается или очередной диаблоид?
Вкладення
Screenshot_1.jpg
Відповісти