Lenovo працює над портативною ігровою консоллю Legion Go

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
vlad09582
Junior

Повідомлення

Предлагаю обсудить Lenovo працює над портативною ігровою консоллю Legion Go

Steam os туди можна запилити? На Rog Пробували ставити?
_clawfinger_
Member
Звідки: З берегів Дніпра

Повідомлення

vlad09582
най спочатку зроблять й випустять, будуть огляди тоді буде зрозуміло. А так, пуста декларація, яких у леново до біса багато. Я наприклад, так й не дочекався обіцяних AR-окулярів за 200баксів. :D
Belich
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Якщо запропонують ціну нижче asus rog ally + добре попрацюють над софтом, поставлять 800р якісний екран з високою герцовкою (120гц наприклад з пітримкою VRR) то може бути досить крепкий конкурент і рогалику і steam deck. Але щось сумніваюсь, що щось принципово інше запропонують, скоріш за все це буде трішки дешевший аналог asus rog ally з аналогічними проблемами та н'юансами.
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Belich: 01.08.2023 09:38поставлять 800р якісний екран з високою герцовкою (120гц наприклад з пітримкою VRR)
навіщо залізі 60фпс така герцовка екрану?
Belich
Member
Аватар користувача

Повідомлення

KimRomik: 01.08.2023 10:34
Belich: 01.08.2023 09:38поставлять 800р якісний екран з високою герцовкою (120гц наприклад з пітримкою VRR)
навіщо залізі 60фпс така герцовка екрану?
Наскільки я бачу по специфікаціям, залізо в цьому lenovo рівня asus rog ally (як мінімум базового, а цілком можливо що й сильнішої версії). Рогалик цілком може малювати 120фпс в неважких інді або в старих іграх, при цьому він має 1080р екран. Відповідно, з 800р екраном (як у деки) залізо від asus rog ally цілком зможе навіть в середніх іграх мати явно більше 60+ фпс, що разом з VRR дасть плавнішу картинку ніж класичні 60фпс. Водночас, якщо нема потреби у великій герцовці, дати можливість власнику портативки змінити герцовку (як це зроблено в тій же деці). Якщо Ви користувались високогерцовим екраном, то думаю Вам не потрібно пояснювати, яка різниця між 60hz та 120hz-144hz, і класно якщо є такий екран.
Scr_Eagle
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Belich: 01.08.2023 10:51
KimRomik: 01.08.2023 10:34
навіщо залізі 60фпс така герцовка екрану?
Наскільки я бачу по специфікаціям, залізо в цьому lenovo рівня asus rog ally (як мінімум базового, а цілком можливо що й сильнішої версії). Рогалик цілком може малювати 120фпс в неважких інді або в старих іграх, при цьому він має 1080р екран. Відповідно, з 800р екраном (як у деки) залізо від asus rog ally цілком зможе навіть в середніх іграх мати явно більше 60+ фпс, що разом з VRR дасть плавнішу картинку ніж класичні 60фпс. Водночас, якщо нема потреби у великій герцовці, дати можливість власнику портативки змінити герцовку (як це зроблено в тій же деці). Якщо Ви користувались високогерцовим екраном, то думаю Вам не потрібно пояснювати, яка різниця між 60hz та 120hz-144hz, і класно якщо є такий екран.
Користувачі SteamDeck: знижають герцовку до 40 щоб вичавити більший час автономної роботи ПОРТАТИВНОГО пристрою.
Форумчани на оверах: мріють про 120 герц бо це класно, якщо є такий екран :rotate:
1234waltz
Member

Повідомлення

Belich: 01.08.2023 10:51 залізо від asus rog ally цілком зможе навіть в середніх іграх мати явно більше 60+ фпс, що разом з VRR дасть плавнішу картинку ніж класичні 60фпс.
Угу, ціною автономності.
Знаєте, в мене є геймпад і на телефоні я в дорозі інколи граю в ігри з PS Portable на емуляторі PPSSPP - автономності позаздрить і СтімДек, і РОГ Аллі. Апскейл, 60 фпс, всі справи.

Але до чого я це. Коли я спробував так пограти, то зрозумів чому люди купляють саме Світч - бо ігри на ньому створенні або портовані саме для портативки, з дрібними, але важливими покращеннями в ергономіці екрану з маленькою діагональю.
СтімДек це частково компенсує власною ОС оптимізованою по ергономіці під екран пристрою та тим, що Валв патчить ігри для запуску на Стім Дек задля стабільного фпс та автономності.

Цільова аудіторія ентузіастів у Леново Гоу звісно буде, в Асус Рог Аллі ж знайшлась, незважаючи на погану пристосованість Він11 до маленьких екранів, факапи з драйверами та автономністю. Але у цих пристроїв є суттєва проблема в порівнянні з Світч та Декою - екосистеми немає. Бо по факту, навіть смартфон з геймпадом та Юзу (емулятором Світча) є більш логічним вибором, бо дає автономність, стабільний фпс та ігри створені для портативки.
Belich
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scr_Eagle: 01.08.2023 11:33Користувачі SteamDeck: знижають герцовку до 40 щоб вичавити більший час автономної роботи ПОРТАТИВНОГО пристрою.
Форумчани на оверах: мріють про 120 герц бо це класно, якщо є такий екран
1234waltz: 01.08.2023 12:39Угу, ціною автономності.
А як щодо трішки ширше подумати ніж "портативка тільки від батареї грається"?
Наприклад, згадати, що портативка не завжди грається суто від батареї, вона також використовується і від зарядки чи в док-режимі? (той же світч доречі в док режимі потужність більше видає, якщо не помиляюсь) І от саме в режимі гри від зарядки цілком добре мати і хороший фпс і високу герцовку аби отримати класний ігровий досвід, чи Ви принципово будете використовувати 30гц режим і зарізану вручну потужність навіть при грі від зарядки, "бо це ж портативка" ?

Пояснюю ідею в цілому бо бачу, що тут деякі користувачі не розуміють суті мого повідомлення про екран та характеристики (хоча мені це здавалось дуже очевидним, тому й не розписував).

Якщо в портативці стоїть 120гц екран, це не значить що він постійно буде в 120гц режимі, це по суті більше варіантивність режимів роботи екрана. Тобто якщо хочеш - включаєш 120гц, не визнаєш високу герцовку чи якась інша причина по якій не треба 120гц - вмикаєш собі класичних 60гц, хочеш - включаєш ті самі економні 30-40гц, які включають користувачі Steam Deck.
Іншими словами, у випадку з 60гц екраном у Вас є лиш можливість поставити режими 60-40-30гц (насправді режимів більше, але я для прикладу прописав найбільш популярні), у випадку з 120гц екраном у Вас є можливість поставити 120-90-75-60-40-30гц. 120гц екран в 60гц режимі майже ідентично споживатиме енергії в порівнянні з 60гц екраном (а по факту взагалі ніякої різниці не має бути, якщо у них всі інші характеристики однакові).

Додатково поясню на прикладі: маю я умовну портативку з 120гц екраном. Якщо в даний момент я граю від зарядки - я можу використати весь потенціал заліза та екрана щоб отримати плавний геймплей, тому при бажанні граю в 120гц режимі без обмежень для заліза. Якщо зарядки/пауербанка нема і мені в даний момент потрібна хороша автономність - я вмикаю 30гц-40гц режим та зарізаю потужність заліза (як це зазвичай роблять користувачі того ж Steam Deck). Якщо я розумію що зарядки прямо зараз нема, але через годинку-півтори я до неї дістанусь і мені цілком вистачить акумулятора на середніх налаштуваннях потужностей щоб мати 60фпс - я можу обрати середній варіант у вигляді 60гц і не дуже сильно зарізати потужність.

Ще до прикладу: є старенькі ігри, які навіть на тому ж steam deck цілком без проблем можуть видавати більше ніж 60 фпс з запасом, відповідно при грі від зарядки там теоретично можна було б більшу герцовку увімкнути для додаткової плавності картинки, але в цьому випадку тільки є варіант підключати зовнішній екран з високою герцовкою і його використовувати, бо вбудований екран має лиш 60гц максимум.

Надіюсь, зрозуміло пояснив, що малось на увазі коли йшла мова про 120гц екран.
Відповісти