Лю Кан, Герас та неймовірні фаталіті у новому трейлері Mortal Kombat 1

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
skrewdriver111
Member

Повідомлення

Предлагаю обсудить Лю Кан, Герас та неймовірні фаталіті у новому трейлері Mortal Kombat 1

Виглядає прикольно, але геймплейно це буде таке саме гівно як МК11, якщо не гірше. І близько не конкурент Стріт файтеру 6. Ні в плані баланса, ні в плані геймплею та механік.
XpertVision
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Для анйтингу смішно прозвучить, але вже таке з сюжетом наворотили, що гидко
Creature4O
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Сюжет для файтингу- це як сюжет для п о рно. Наче й можна зробити, але для чого :think: адже в цих жанрах сюжет не головне :teacher: :lol:
спойлер
що за фільтри дебільні, відколи це стово п о рно стали фільтрувати і для чого
Firebrand
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

skrewdriver111: 31.07.2023 17:05 Предлагаю обсудить Лю Кан, Герас та неймовірні фаталіті у новому трейлері Mortal Kombat 1

Виглядає прикольно, але геймплейно це буде таке саме гівно як МК11, якщо не гірше. І близько не конкурент Стріт файтеру 6. Ні в плані баланса, ні в плані геймплею та механік.
как минимум странное сравнение мк и сф. :rolleyes:
VBerezovsky
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Чи то я виріс вже, чи то дійсно MK не справляє такого враження, як раніше. Хоча МК9 ще подобався.
AssayMAS
Member
Звідки: ][аркiв

Повідомлення

у мена пальцы медленно на кнопки юсб джойстика жмут для современных файтингов... а инпут лаг из за медленного=древнего железа превращает игру с мучение. Для меня судьба файтингов, с системными требованиями - как у террористов, чисто поставить пиратку и пару часов поглазеть, а то и пару дней... но только если ютуба очень сильно возбудит интерес - и я таки освобожу место под закачку .
Dremjke
Member
Аватар користувача

Повідомлення

AssayMAS: 31.07.2023 20:09а инпут лаг из за медленного=древнего железа превращает игру с мучение.
Пора обновлять железо.
Enjthesilence
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

AssayMAS: 31.07.2023 20:09 у мена пальцы медленно на кнопки юсб джойстика жмут для современных файтингов... а инпут лаг из за медленного=древнего железа превращает игру с мучение. Для меня судьба файтингов, с системными требованиями - как у террористов, чисто поставить пиратку и пару часов поглазеть, а то и пару дней... но только если ютуба очень сильно возбудит интерес - и я таки освобожу место под закачку .
А які там сервера чудові, там ніяке залізе не допоможе. В ранкеді саме то :)
Impulse101
Member

Повідомлення

Creature4O: 31.07.2023 17:41 Сюжет для файтингу- це як сюжет для п о рно. Наче й можна зробити, але для чого :think: адже в цих жанрах сюжет не головне :teacher: :lol:
спойлер
що за фільтри дебільні, відколи це стово п о рно стали фільтрувати і для чого
Это примерно такая же логика, как кто-то из местных комментаторов утверждал что играть женским персонажем это позор и содомия, не дословно, но примерно так. Солженицина не читал, но осуждаю (с) :)
skrewdriver111
Member

Повідомлення

Firebrand: 31.07.2023 19:07
skrewdriver111: 31.07.2023 17:05 Предлагаю обсудить Лю Кан, Герас та неймовірні фаталіті у новому трейлері Mortal Kombat 1

Виглядає прикольно, але геймплейно це буде таке саме гівно як МК11, якщо не гірше. І близько не конкурент Стріт файтеру 6. Ні в плані баланса, ні в плані геймплею та механік.
как минимум странное сравнение мк и сф. :rolleyes:
Очень интересно узнать почему странное? это игры одного жанра - 2д файтинги. мне просто интересно, из тех что меня минусили, хоть один играл в онлайне в одну из этих игр и имеет ли хоть какой-то рейтинг, или просто мешили кнопки. как раз для таких "игроков" и создан мк
Skiff93
Member
Звідки: Вінницька область

Повідомлення

Регіональні ціни знову не завезли :-/.
У Єлдо кільця і Трансгендерного Гаррі Поттера за 800 грн шанс, що їх в нас будуть купувати був великий.
А тут ще точно шкурки платні будуть чи персонажі взагалі...
Maxhope
Member
Аватар користувача

Повідомлення

skrewdriver111: 01.08.2023 00:17Очень интересно узнать почему странное?
skrewdriver111: 01.08.2023 00:17просто мешили кнопки. как раз для таких "игроков" и создан мк
Сам спросил , сам ответил :lol: МК это фановая игра под пивас, в Кальянных не играют в стрит файтер , когда дома туса , не играют в стрит файтер... Это попса , как Call of Duty...
Creature4O
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Impulse101: 31.07.2023 23:58
Creature4O: 31.07.2023 17:41 Сюжет для файтингу- це як сюжет для п о рно. Наче й можна зробити, але для чого :think: адже в цих жанрах сюжет не головне :teacher: :lol:
спойлер
що за фільтри дебільні, відколи це стово п о рно стали фільтрувати і для чого
Это примерно такая же логика, как кто-то из местных комментаторов утверждал что играть женским персонажем это позор и содомия, не дословно, но примерно так. Солженицина не читал, но осуждаю (с) :)
Ну, а хіба не так?! Чоловікові дивитись на жіночій зад під час гри- це фу,фу,фу. Інше діло спостерігати сідниці брутального, напівоголеного напівбога-чоловіка(або Конана) :super:
Хоча особисто мені не до вподоби ігри з камерою від третьої особи.
Stray
Member

Повідомлення

Maxhope: 01.08.2023 08:56 МК это фановая игра под пивас, в Кальянных не играют в стрит файтер , когда дома туса , не играют в стрит файтер... Это попса , как Call of Duty...
ти правда-правда грав у мк, щоб казати що там тупо меш вирішує порівняно з сф? :gigi:
Maxhope
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Stray
Я говорю что решает ? Там просто фаново рубиться под пивас , у меня куплены максимальные издания 10 и 11 части и я ниразу не играл онлайн в них , только с друзьями по фану или с сыном
Стрит файтер никому нафиг не сдался , только задротам
Stray
Member

Повідомлення

Maxhope
я до того, що там доволі складні механіки й особливості - не уявляю як можна грати у мк під пивас :gigi:

тим паче що під пивас є всякі інтерактивні хорор історії типу until dawn для посиденьок на вечір-другий або ufc на крайняк :beer:
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

Maxhope: 01.08.2023 21:08 Стрит файтер никому нафиг не сдался , только задротам
У SF6 - лучшие продажи в серии, именно за счет оказуаливания файтинга и привлечения новой аудитории

Отправлено спустя 1 минуту 47 секунд:
Stray: 02.08.2023 00:30 або ufc на крайняк :beer:
Защищаться от тейкдаунов или грамотная работа в партере, не намного проще заучивания комбинаций из файтингов, я бы сказал так же.
skrewdriver111
Member

Повідомлення

Maxhope: 01.08.2023 08:56
skrewdriver111: 01.08.2023 00:17Очень интересно узнать почему странное?
skrewdriver111: 01.08.2023 00:17просто мешили кнопки. как раз для таких "игроков" и создан мк
Сам спросил , сам ответил :lol: МК это фановая игра под пивас, в Кальянных не играют в стрит файтер , когда дома туса , не играют в стрит файтер... Это попса , как Call of Duty...
в недоразвитом СНГ не играют, в нормальных странах играют, так себе аргумент

Отправлено спустя 3 минуты 30 секунд:
Stray: 02.08.2023 00:30 Maxhope
я до того, що там доволі складні механіки й особливості - не уявляю як можна грати у мк під пивас :gigi:

тим паче що під пивас є всякі інтерактивні хорор історії типу until dawn для посиденьок на вечір-другий або ufc на крайняк :beer:
механіки є, а балансу нема. в цьому головна проблема мк

Отправлено спустя 14 минут 56 секунд:
Stray: 01.08.2023 20:48
Maxhope: 01.08.2023 08:56 МК это фановая игра под пивас, в Кальянных не играют в стрит файтер , когда дома туса , не играют в стрит файтер... Это попса , как Call of Duty...
ти правда-правда грав у мк, щоб казати що там тупо меш вирішує порівняно з сф? :gigi:
ну не знаю в мк ЦА - це просто тіпи, яким по фану грати рембо проти робокопа і мешити кнопки (тільки так, як на мене, можна отримувати хоч якийсь фан). балансу в грі нема, зонєри і духота майже в кожому матчі, тому я його і закинув буквально через декілька неділь. мешити можна в будь-якому файтингу, просто наприклад в сф не забувають про баланс, а в мк на це забили (все почалося з інжастісу останнього), але тоді не зовсім зрозуміло навіщо там потрібні кіберспортивні турніри та онлайн з рейтингом.
Відповісти