Colorful випустила GeForce RTX 4070 зі схованим роз'ємом живлення

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
mr-enic
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Пропоную обговорити Colorful випустила GeForce RTX 4070 зі схованим роз'ємом живлення

прихований роз'єм живлення здорової людини :up:
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Предлагаю обсудить Colorful випустила GeForce RTX 4070 зі схованим роз'ємом живлення
Боряться з неіснуючою проблемою... Чому роз'єми не ставити в кінці плати як колись?
Stray
Member

Повідомлення

Павло: 26.07.2023 14:08 Предлагаю обсудить Colorful випустила GeForce RTX 4070 зі схованим роз'ємом живлення
Боряться з неіснуючою проблемою... Чому роз'єми не ставити в кінці плати як колись?
довжина карт, що і без того велика, стане ще більшою - а так, проблем нема :gigi:
Dee_q3
Member

Повідомлення

8-контактний роз'єм додаткового живлення
Спрятали чтобы Хуанг не видел что не его божественный разем.
bes
Member
Аватар користувача
Звідки: Kryvyi Rih

Повідомлення

покупаешь за 840 карту а потом ищешь куда разьем спрятали
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Stray: 26.07.2023 14:17
Павло: 26.07.2023 14:08 Предлагаю обсудить Colorful випустила GeForce RTX 4070 зі схованим роз'ємом живлення
Боряться з неіснуючою проблемою... Чому роз'єми не ставити в кінці плати як колись?
довжина карт, що і без того велика, стане ще більшою - а так, проблем нема :gigi:
Так роз'єм можна становити не вздовж а в поперек просто в кінці в сторону мат плати... но тоді вони не зеконолять два доллари на текстоліті...
Alex646
Member

Повідомлення

Ерунда какая-то. Инженеры заняты совсем не тем.
LordTornado
Member
Звідки: Одесса

Повідомлення

Не думаю, что контакт проводов питания с горячим радиатором положительно скажется на их надёжности...
1234waltz
Member

Повідомлення

LordTornado: 26.07.2023 15:19 Не думаю, что контакт проводов питания с горячим радиатором положительно скажется на их надёжности...
Та може так і задумано, щоб рівно гарантійний строк віджила і в мусор)
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Павло: 26.07.2023 14:08 Чому роз'єми не ставити в кінці плати як колись?
Тому що плати у 99.9% випадків закінчуються на 2 вентилі, а 3 вентиль має тільки радіатор під собою, тектоліт коштує гроші, а нвідія (та й АІВи) хочуть зекономики.

Відправлено через 1 хвилину 47 секунд:
LordTornado: 26.07.2023 15:19 Не думаю, что контакт проводов питания с горячим радиатором положительно скажется на их надёжности...
А от цьому панові дві кружки чаю, будь ласка. Це якраз таки перше, що прийшло в голову - в довготривалому викристанні, воно 100% скажеться.

А взагалі,
купив 2х 180 градусів перехідники за 5$ і забув про проблему
Зображення
Востаннє редагувалось 26.07.2023 16:04 користувачем daesz, всього редагувалось 3 разів.
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

LordTornado: 26.07.2023 15:19 Не думаю, что контакт проводов питания с горячим радиатором положительно скажется на их надёжности...
какая там температура? 50 градусов? и что им будет?
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Timedemo: 26.07.2023 16:01 какая там температура? 50 градусов? и что им будет?
При одноразовому використанні? Нічого. А от кожного дня по 8-10 годин включеного ПК, і через рік впевнений що щось таки й буде.
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

daesz: 26.07.2023 16:05
Timedemo: 26.07.2023 16:01 какая там температура? 50 градусов? и что им будет?
При одноразовому використанні? Нічого. А от кожного дня по 8-10 годин включеного ПК, і через рік впевнений що щось таки й буде.
і багато проблем було с кабелями у гігабайт 3070-3090?
anyname
Member

Повідомлення

Павло: 26.07.2023 14:08 Предлагаю обсудить Colorful випустила GeForce RTX 4070 зі схованим роз'ємом живлення
Боряться з неіснуючою проблемою... Чому роз'єми не ставити в кінці плати як колись?
До кінця карти у більшості не вистачає плати.а це означає заводський колхоз подовжувача (провід якого припаяний до плати , а штекер приліплений до кожуха СО). Плюс у нових корпусах мода на блок живлення в тунелі.це ж скільки дірок а ньому потрібно зробити щоб живлення там де потрібно стирчало.
maksim2020
Member
Аватар користувача
Звідки: Sunshine State

Повідомлення

daesz: 26.07.2023 15:57 А взагалі,
купив 2х 180 градусів перехідники за 5$ і забув про проблему
Зображення
Я б не був таким оптимістом. :rolleyes: У мене був розпіарений CableMod 180 degree. Типу, модно, красиво, "надійно"... спочатку. А через 3 місяці почалися незрозумілі ребути та чорні екрани на рівному місці. Після 100500 перевстановлень драйверів, перетикань кабелів/адаптера виявилося, що це саме адаптер винний. Мікроскопічні вібрації сигнального провода давали цей ефект (в одному з відео JTC пояснюється). Підключив кабелем напряму - все, проблеми нема.
Alex+
Member

Повідомлення

там якщо кому цікаво, кулер мастер замутив блоки з кутовим роз'ємом, ще й обіцяють якісь посилені контакти:
https://www.coolermaster.com/catalog/po ... -gold-850/
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

maksim2020: 26.07.2023 17:17 Я б не був таким оптимістом. :rolleyes: У мене був розпіарений CableMod 180 degree. Типу, модно, красиво, "надійно"... спочатку. А через 3 місяці почалися незрозумілі ребути та чорні екрани на рівному місці. Після 100500 перевстановлень драйверів, перетикань кабелів/адаптера виявилося, що це саме адаптер винний. Мікроскопічні вібрації сигнального провода давали цей ефект (в одному з відео JTC пояснюється). Підключив кабелем напряму - все, проблеми нема.
8 чи 12 пін? (ці, що в мене - звичайні ноу нейми з Китаю, там не вказано навіть назву "бренду" чи модель :gigi: поки декілкьа місяців у користуванні, нарікань немає)
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Павло: 26.07.2023 14:08 Боряться з неіснуючою проблемою... Чому роз'єми не ставити в кінці плати як колись?
Тому що зараз всі використовують коротку РСВ (що, крім економії, дозволяє ефективніше використовувати радіатор).
maksim2020
Member
Аватар користувача
Звідки: Sunshine State

Повідомлення

daesz: 26.07.2023 18:03 8 чи 12 пін? (ці, що в мене - звичайні ноу нейми з Китаю, там не вказано навіть назву "бренду" чи модель :gigi: поки декілкьа місяців у користуванні, нарікань немає)
16 pin (12+4), 12VHPWR.

Вам більше пощастило, ніж мені. ;) Хоча я просто зробив рефанд, так що теж нічого не втратив. B-)
kot@work
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

daesz: 26.07.2023 15:57 А взагалі купив 2х 180 градусів перехідники за 5$ і забув про проблему
Тобто додав декілька мілліОм до шин живлення. Вигадана проблема - теж проблема ?
Відповісти