Minisforum запропонує міні-ПК із процесорами Intel Raptor Lake-HX та AMD Dragon Range

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Leqi
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Пропоную обговорити Minisforum запропонує міні-ПК із процесорами Intel Raptor Lake-HX та AMD Dragon Range

лайк за те що є вибір між AMD i Intel,
даблл лайк за те про проци голі!
Nick Admin Rootowich
Junior
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

Аби не були оверпрайс ;)
Shkrabaliuk
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Кнопка включення якась потворна
Afit
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Leqi: 25.07.2023 16:18 Пропоную обговорити Minisforum запропонує міні-ПК із процесорами Intel Raptor Lake-HX та AMD Dragon Range

лайк за те що є вибір між AMD i Intel,
даблл лайк за те про проци голі!
Да ещё если как в плейстейшн, по уму на жидкий метал СО поссажена - цены небыло бы
Lucas55
Member
Аватар користувача
Звідки: Сверхскопление Ланиакея Местная группа галактик Млечный Путь Солнечная система планета Земля

Повідомлення

Leqi: 25.07.2023 16:18лайк за те що є вибір між AMD i Intel,
даблл лайк за те про проци голі!
і Диз-Лайк за те, шо проци розпаяні :gigi:
Nick Admin Rootowich
Junior
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

Lucas55: 26.07.2023 00:52
Leqi: 25.07.2023 16:18лайк за те що є вибір між AMD i Intel,
даблл лайк за те про проци голі!
і Диз-Лайк за те, шо проци розпаяні :gigi:
Ну вибачте, тоді тут тільки mini-itx збірки з оверпрайс матплатами та небагатьма маленькими корпусами +- розмірів мінісфоруму)
Lucas55
Member
Аватар користувача
Звідки: Сверхскопление Ланиакея Местная группа галактик Млечный Путь Солнечная система планета Земля

Повідомлення

Nick Admin Rootowich: 26.07.2023 00:57Ну вибачте, тоді тут тільки mini-itx збірки з оверпрайс матплатами та небагатьма маленькими корпусами +- розмірів мінісфоруму)
я х\з міні чи не міні. Але в мене був 15 дюймовий ноут товщиною 2,5-4 см і вагою 3 кг, в якому спокійно вміщався 1151 сокет і i7 8700 + відеокарта. А також Клево випустили всім відому модель Апех 15, в який ставиться Ryzen 9 3950x :rotate:
А тут корпус на 6 літрів. Якби вони хотіли - спокійно поставили б туди сокетний проц ;)
Nick Admin Rootowich
Junior
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

Lucas55
Не пригадую, аби обговорювана в цій темі компанія хоча б намагалася лізти в декстоп) хоча розширення асортименту та платформ ніколи не завадить, аби в цьому був попит.
Lucas55
Member
Аватар користувача
Звідки: Сверхскопление Ланиакея Местная группа галактик Млечный Путь Солнечная система планета Земля

Повідомлення

Nick Admin Rootowich
я скажу навіть більше - вони могли б навіть вставити мобільний проц в сокетну материнку :D Китайці давно вже навчилися робити такі, в народі вони називаються мутанти :D
Extra
Member

Повідомлення

Lucas55: 26.07.2023 00:52
Leqi: 25.07.2023 16:18лайк за те що є вибір між AMD i Intel,
даблл лайк за те про проци голі!
і Диз-Лайк за те, шо проци розпаяні :gigi:
Так а навіщо? Тут і так топові мобільні проци стоять. Тобто швидкодії більш ніж достатньо для вельми широкого спектру задач.
Десктопні проци - що слабші, що сильніші - будуть значно гарячиші, це не про цей кейс, не про соразмірні до нього системи охолодження і не про ці БП. Тут і відяхи не всі влізуть. Вони ж тут влізуть? Бо на платі є роз'єм, але не кейсі - хоча це і рендер - щось не помітно.

А так, звісно, цей кейс виглядає як цяця. Все вирішить ціна. Але я подивився на ціни їхніх інших - аналогічних - продуктів. Суто на мій погляд, з ноутами їм дійсно важко конкурувати.
_clawfinger_
Member
Звідки: З берегів Дніпра

Повідомлення

Lucas55: 26.07.2023 00:52 Leqi: ↑ 25.07.2023 16:18
лайк за те що є вибір між AMD i Intel,
даблл лайк за те про проци голі!

і Диз-Лайк за те, шо проци розпаяні :gigi:
Ще дізлайк за те, що оператива для ноутів, а не повноцінна для пк. B-)
phobosse
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

_clawfinger_: 26.07.2023 10:17Ще дізлайк за те, що оператива для ноутів, а не повноцінна для пк.
не все так погано. мав досвід розгону sodimm crucial на міні-пк Asrock до 4000 cl22. на фоні десктопної пам'яті - це звичайно не вражає, але все ж таки. і це скоріше за все не максимальний потенціал пам'яті, просто плата не дозволяє виставляти напругу більше 1.35В
EvgeniyK86
Member
Звідки: Бердянськ(Сміла)

Повідомлення

Якийсь nuc переросток. Не дуже малий і залізо ноутбучне. Не туди не сюди. Трішки більшого розміру вже роблять повноцінні системники з дискретними відіками.
_clawfinger_
Member
Звідки: З берегів Дніпра

Повідомлення

phobosse: 26.07.2023 11:39не все так погано. мав досвід розгону sodimm crucial на міні-пк Asrock до 4000 cl22. на фоні десктопної пам'яті - це звичайно не вражає, але все ж таки. і це скоріше за все не максимальний потенціал пам'яті, просто плата не дозволяє виставляти напругу більше 1.35В
В подібних міні-пк від дупоскелі стоїть обмеження на напругу. Можна виставити 1.2в, або 1.35в все. Гадаю більшість так само, хіба може у асуса інакше, але я не певен.
Sploit
Member
Аватар користувача
Звідки: дровишки?— Из лесу, вестимо.

Повідомлення

Lucas55: 26.07.2023 01:26 Nick Admin Rootowich
я скажу навіть більше - вони могли б навіть вставити мобільний проц в сокетну материнку :D Китайці давно вже навчилися робити такі, в народі вони називаються мутанти :D
Жодна нормальна компанія цього робите не буде. :nunu:
Відповісти