Відеокарта ASUS ROG Strix GeForce RTX 4060 Ti 16GB коштує більше багатьох GeForce RTX 4070

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Пропоную обговорити Відеокарта ASUS ROG Strix GeForce RTX 4060 Ti 16GB коштує більше багатьох GeForce RTX 4070

16 > 12
???
Амд теж крім пам'ятні нічого не продає, практика не нова
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ще один айкю тест :gigi:
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Так много ненужных видеокарт.
Maddy1988
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина - Киев - Соломенка

Повідомлення

За 300 баксів, була би пушка... а так, нехай лежить на полках магазинів
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

З 4000 серією творится якась дичина. Не пригадую серію де було с стільки відях-фейлів.
Наслідки післямайнінгової агонії чи що......
Artem_M
Member

Повідомлення

STRIX хороші карти, але ціна :facepalm:
Сidonix
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

Хуанг останнім часом такой хернею займається. Таке враження що він з глузду з'їхав в погоні за долларами. Я розумію що бізнес заради грошей, але ж він відкрито шкодить інтересам компанії. Це реально брєд, робити слабшу карту 4060 з більшим об'ємом пам'яті ніж більш потужну 4070. Я вже мовчу за 192 бітну шину у 4070.
ZSX
Member

Повідомлення

Сidonix: 19.07.2023 13:53 Хуанг останнім часом такой хернею займається. Таке враження що він з глузду з'їхав в погоні за долларами. Я розумію що бізнес заради грошей, але ж він відкрито шкодить інтересам компанії. Це реально брєд, робити слабшу карту 4060 з більшим об'ємом пам'яті ніж більш потужну 4070. Я вже мовчу за 192 бітну шину у 4070.
Як бізнесмен Хуанг все робить правильно. Його мета продати якомога більше 4090, тому усі інші ВК він робить відвертим мотлохом - "вам не подобається ХХХХ, то в нас є 4090". Теж саме робить і Ліза - "беріть найдорожче, бо воно найкраще". А щоб не було сумнівів, що треба брати тільки найдрожчу ВК, то наступні серії, як зелені так і червоні будуть ще більшим мотлохом.
Artem_K
Member
Аватар користувача
Звідки: Все складно

Повідомлення

А у чому новина, що STRIX дорогі карти? :)
Святой
Member
Звідки: Украина

Повідомлення

Сidonix: 19.07.2023 13:53 Хуанг останнім часом такой хернею займається. Таке враження що він з глузду з'їхав в погоні за долларами. Я розумію що бізнес заради грошей, але ж він відкрито шкодить інтересам компанії. Це реально брєд, робити слабшу карту 4060 з більшим об'ємом пам'яті ніж більш потужну 4070. Я вже мовчу за 192 бітну шину у 4070.
Тоесть когда подавал GTX960 со 128 битами и 4 гигами параллельно с GTX 970 с ее (256?) и 3.5 то было норм?
или 2060 с 12 гигами и 192 битами на фоне 2070(S) и 2080(S) с ее 256 битами и 8 гигами?
Всегда так было :rotate:
У АМД вон RX6500XT есть и 64 битами и 8 гигами ;)
Shtopor
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Я так розумію Хуанг давно забив на ігровий сегмент. Високі надії тепер покладає на бізнес пов'язаний з ШІ.
А на ринок геймерів продає те що ні для чого в принципі не згодиться в обчисленнях, так як сам по собі воно слабке і витягує тільки завдяки якихось фіч, які в декількох іграх працюють. В інших, особливо старих і не ААА проектах, проф софті - користі з них 0.
А хочеш потужне залізо, на якому потенційно можна ще щось заробляти - плати 1500 та ще й додатково витрачайся на інші компоненти системи, щоб ті розкрили потанцювал відеокарти.

Так що звикаєм до нових реалій :)
АМД тим же шляхом піде.
Востаннє редагувалось 19.07.2023 14:34 користувачем Shtopor, всього редагувалось 2 разів.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

оце я просто угораю. хуанг зовсім з розуму зійшов

Відправлено через 32 секунди:
Artem_K: 19.07.2023 14:22А у чому новина, що STRIX дорогі карти?
в слові безтолкові в тебе помилка
WhiskeyInTheJar
Member

Повідомлення

А причем тут Хуанг в этом конкретном случае, если это Асус отжег?
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

WhiskeyInTheJar: 19.07.2023 14:37 А причем тут Хуанг в этом конкретном случае, если это Асус отжег?
Хуанг все контролює включно з тим щоб турбіни не випускали а тут Асус сам отжог. ага. 2 рази
senya78
Junior

Повідомлення

WhiskeyInTheJar: 19.07.2023 14:37 А причем тут Хуанг в этом конкретном случае, если это Асус отжег?
Давно проскакивала информация что кожаный очень дорого отдает чипы партнёрам и их маржа очень мала
Это и стало основой причиной отказа
EVGA от сотрудничества с нвидиа
Conqistador
Member
Аватар користувача

Повідомлення

основная проблема современных видеокарт это стоимость, хуанг с лизой ещё и позиционированием мухлюют, называя 4050ti 4060 с целью урвать больше и 6600XT 7600 с целью скрыть отсутствие прогресса
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hotspur: 19.07.2023 14:41
WhiskeyInTheJar: 19.07.2023 14:37 А причем тут Хуанг в этом конкретном случае, если это Асус отжег?
Хуанг все контролює включно з тим щоб турбіни не випускали а тут Асус сам отжог. ага. 2 рази
Ну 4070 з турбіною це просто топ! Шкода, що куртка забороняє(
sagifire
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

ZSX: 19.07.2023 14:14
Сidonix: 19.07.2023 13:53 Хуанг останнім часом такой хернею займається. Таке враження що він з глузду з'їхав в погоні за долларами. Я розумію що бізнес заради грошей, але ж він відкрито шкодить інтересам компанії. Це реально брєд, робити слабшу карту 4060 з більшим об'ємом пам'яті ніж більш потужну 4070. Я вже мовчу за 192 бітну шину у 4070.
Як бізнесмен Хуанг все робить правильно. Його мета продати якомога більше 4090, тому усі інші ВК він робить відвертим мотлохом - "вам не подобається ХХХХ, то в нас є 4090". Теж саме робить і Ліза - "беріть найдорожче, бо воно найкраще". А щоб не було сумнівів, що треба брати тільки найдрожчу ВК, то наступні серії, як зелені так і червоні будуть ще більшим мотлохом.
Воно так не працює, NVIDIA зарізає ліквідність свого продукту на падаючому ринку, що абсолютно не розумно (привіт нашим баригам). Єдине менш більш логічне пояснення може бути це те що вони розраховують на зміну тренду в 2024 році і що 2023 вони "проскочуть", що дозволить утримати їм ціни до моменту стабільного росту попиту. Але це мягко кажучи ризиковано і може обернутись в декілька лярдів збитків ))
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

sagifire: 19.07.2023 15:16може обернутись в декілька лярдів збитків
шо значить може. ти продажі 4ххх бачив ? в Японії он аж 2 покупця було :lol:
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Бізнес вже перетворився на шахрайство, регуляторам час застосувати штрафні санкції до Нвідії та АМД, бо самі вони до тями не прийдуть.
Відповісти