Gigabyte готує низькопрофільну GeForce RTX 4060 з трьома вентиляторами

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Сidonix
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

Предлагаю обсудить Gigabyte готує низькопрофільну GeForce RTX 4060 з трьома вентиляторами

Ой не довіряю я гігабайту. Краще б асус таку зробив.
LiquidStorm
Member
Аватар користувача
Звідки: Banderstadt [UA]

Повідомлення

Профіль низький, а довжина - велика. В сервак таку пхати чи нахіба?
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Пропоную обговорити Gigabyte готує низькопрофільну GeForce RTX 4060 з трьома вентиляторами
Мені от цікаво, до них звернулось купа людей із скаргами на те, що текстоліт тріскає в місці того великого вирізу біля роз'єму - і з того часу вони вже 2 нові карти випустили із тим же вирізом :D Як кажуть на болотах - "лєбєдя рубають", що все нормально чи що?
100% хтось "мудрий" відпишеться, що тут навантаження меньше, і текстоліт (швидше за все) витримає. Але ж питання не в цьому.
Gelonyrum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Зробили таку щоб текстоліт біля PCI-E порту не репався?) :lol:
Ну і 3 фірмові гівняні браковані з заводу кулера від гнилобайт, який під час війни відкриває заводи в рашці. :puke:
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz: 14.07.2023 19:34 Пропоную обговорити Gigabyte готує низькопрофільну GeForce RTX 4060 з трьома вентиляторами
Мені от цікаво, до них звернулось купа людей із скаргами на те, що текстоліт тріскає в місці того великого вирізу біля роз'єму - і з того часу вони вже 2 нові карти випустили із тим же вирізом :D Як кажуть на болотах - "лєбєдя рубають", що все нормально чи що?
100% хтось "мудрий" відпишеться, що тут навантаження меньше, і текстоліт (швидше за все) витримає. Але ж питання не в цьому.
Добре, що ви попередили а то я хотів вже запхати свої п'ять копійок)) :beer:
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Ото воно жужжати бути.
Bogdanp73
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

daesz: 14.07.2023 19:34 Пропоную обговорити Gigabyte готує низькопрофільну GeForce RTX 4060 з трьома вентиляторами
Мені от цікаво, до них звернулось купа людей із скаргами на те, що текстоліт тріскає в місці того великого вирізу біля роз'єму - і з того часу вони вже 2 нові карти випустили із тим же вирізом :D Як кажуть на болотах - "лєбєдя рубають", що все нормально чи що?
100% хтось "мудрий" відпишеться, що тут навантаження меньше, і текстоліт (швидше за все) витримає. Але ж питання не в цьому.
не просто менше навантаження,а куди менший важіль у лп...та і хто їх зна,може накинули ще кілька слоїв текстоліту і все гуд
мені цікаво скільки воно шумітиме та і чого 8пін на 115вт,6пін начебто і вистачало б з запасиком трохи)
vmsolver
Member

Повідомлення

Китайцы решили понапродавать мелких вентиляторов?
Bogdanp73
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Gelonyrum: 14.07.2023 19:48 Зробили таку щоб текстоліт біля PCI-E порту не репався?) :lol:
Ну і 3 фірмові гівняні браковані з заводу кулера від гнилобайт, який під час війни відкриває заводи в рашці. :puke:
на рахунок кулерів то може ви і даремно,все таки не вони їх роблять а замовляють,в моїй 474 вже 5 років майже 24/7 спочатку на фермі а тепер в мене крутять норм лише один косячок є - можуть дати реву при холодному старті,при 24/7 аж ніяких проблем
Gelonyrum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Bogdanp73: 14.07.2023 20:32 на рахунок кулерів то може ви і даремно,все таки не вони їх роблять а замовляють,в моїй 474 вже 5 років майже 24/7 спочатку на фермі а тепер в мене крутять норм лише один косячок є - можуть дати реву при холодному старті,при 24/7 аж ніяких проблем
Ну це ж не проблеми користувача, де і які вони кулера беруть, користувач просто хоче якісний продукт за свої гроші)
В мене за останні роки було 2 карточки від гігабайт, видавали на роботі і в обох були проблеми з кулерами, від них корпус трясло люто і приходилось андервольтити, зараз 2070 від гігабайт то андервольт приходилось підганяти під обороти кулерів, щоб корпус не тряс весь стіл)
Stray
Member

Повідомлення

вжжжжжжж х3 :gigi:
Firebrand
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

чего у них низкопрофиль стал двуслотовым? :spy:
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Gigabyte, де ти раніше був?? Я хотів таку на Turing :laugh:
Nick22
Member

Повідомлення

Сidonix: 14.07.2023 19:31 Предлагаю обсудить Gigabyte готує низькопрофільну GeForce RTX 4060 з трьома вентиляторами

Ой не довіряю я гігабайту. Краще б асус таку зробив.
Асусь твій оверпрайснутий далі нікуди((((((((((((((

Відправлено через 7 хвилин 32 секунди:
Та й видумують усяке, що б продажі пішли!
radeon5870
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Впевнений, що користувачі низькопрофільних gtx1650 із задоволенням замінять їх на rtx4060
А за гігібайтом підтягнулься і інші бренди, з різними варіантами систем охолодження ...
Hum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Наркомания. Низкопрофильная видеокарта но безобразно длинная с предустановленной крепёжной планкой под стандартные корпуса, а не слимы. Кому такое надо?

А с учётом того, что у 4060 всего 8 линий пси-е то там можно смело половину текстолита срезать и сделать вдвое короче.
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hum
Раньше в комплекте шли обе крепежные планки. — Сам ставил нужную.


ИМХО: могли бы и заандервольченую выпустить, лишь бы размер поменьше. Все равно производитеность выше 1650, и фишки новые присутствуют. — Но кто же пользователей слушать будет?
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

Сidonix: 14.07.2023 19:31 Предлагаю обсудить Gigabyte готує низькопрофільну GeForce RTX 4060 з трьома вентиляторами

Ой не довіряю я гігабайту. Краще б асус таку зробив.
Гіга зараз робить чудові карти, і в 30й серіі у них були чудові карти, трохи обісрались на початку с поганими прокладками, але швидко виправили. Але з прокладками багато було обісраних, таж МСІ, Евга, Асус.

Отправлено спустя 4 минуты 18 секунд:
Hum: 15.07.2023 10:33 Наркомания. Низкопрофильная видеокарта но безобразно длинная с предустановленной крепёжной планкой под стандартные корпуса, а не слимы. Кому такое надо?

А с учётом того, что у 4060 всего 8 линий пси-е то там можно смело половину текстолита срезать и сделать вдвое короче.
у цієї карти багато переваг для маленьких збірок. з трьома кульками вона не буде надгучна. а от для середнього дизайнера або архитектора, чудове рішення для маленького компа, який можна навісить на монік позаду, або інколи використовувати як мобільний комп для різних локацій праці.
Mr-T
Junior
Звідки: Kyiv

Повідомлення

radeon5870: 15.07.2023 06:43 Впевнений, що користувачі низькопрофільних gtx1650 із задоволенням замінять їх на rtx4060
А за гігібайтом підтягнулься і інші бренди, з різними варіантами систем охолодження ...
О, так! Нарешті це трапилось) З задоволенням поміняю, а якщо буде ще й версія з 16Гб, то взагалі буде бімба.
І тоді, сподіваюсь, масовий апгрейд офісних SFF корчів з 300-400 Вт блоками живлення, підкаже виробникам,
що вже час випускати різні карти в низькопрофільному варіанті. Ну і бажано не за всі гроші світу)
Shuginubi
Member
Аватар користувача
Звідки: Махачкала

Повідомлення

Пока ничего лучше RTX A2000 6Gb нет - короче, не требует доп питания да и турбина
Відповісти