Nvidia та партнери вже використовують оновлений роз'єм живлення 12VHPWR

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
nochnik89
Member
Аватар користувача
Звідки: Планета Земля

Повідомлення

Предлагаю обсудить Nvidia та партнери вже використовують оновлений роз'єм живлення 12VHPWR

пора уже такой порт , классическое подключение я бы сказал :gigi:
спойлер
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

То дивились чи пам'ять не Hynix, тепер от ще на ревізію роз'єму треба звертати увагу. :facepalm:
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Геральт: 05.07.2023 11:39То дивились чи пам'ять не Hynix, тепер от ще на ревізію роз'єму треба звертати увагу.
придумати новий чудовий розьем який згорає та вбиває ГПУ та БП. обкакатись. робити нову ревізію нового чудового розьему. це просто бенефіс ідіотів
terminahtor
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Hotspur: 05.07.2023 11:43придумати новий чудовий розьем який згорає та вбиває ГПУ та БП
Пруфи будуть окрім пару ідіотів, якім начхати що вони роблять і як? Показуй мені масові вигоряння. Ну хоч сотню назбирай.
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

terminahtor: 05.07.2023 11:58
Hotspur: 05.07.2023 11:43придумати новий чудовий розьем який згорає та вбиває ГПУ та БП
Пруфи будуть окрім пару ідіотів, якім начхати що вони роблять і як? Показуй мені масові вигоряння. Ну хоч сотню назбирай.
Все що тобі тут запропонують в якості доказів - від'ємний рейтинг твого повідомлення
Afit
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Геральт: 05.07.2023 11:39 То дивились чи пам'ять не Hynix, тепер от ще на ревізію роз'єму треба звертати увагу. :facepalm:
Не виправдовую, але конектор по суті не змінився) Стежити треба не за ревізією роз'єму, а за його щільного дотискання :beer:
terminahtor
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

kalakawa: 05.07.2023 12:03Все що тобі тут запропонують в якості доказів - від'ємний рейтинг твого повідомлення
Такі так :)
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

terminahtor: 05.07.2023 11:58Пруфи будуть окрім пару ідіотів, якім начхати що вони роблять і як? Показуй мені масові вигоряння. Ну хоч сотню назбирай.
зовсім дурний ? це тупо брак у НВІДІА, думаю і позови в суд будуть
Keyser Soze
Member

Повідомлення

"NVIDIA, где разъёмы???" ©
terminahtor
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Hotspur
Де брак? На фоні десятків чи сотень тисяч проданих карт. Те, що його покращують- це добре, але де брак? Які позови? Чи GN передивився?
Я вчора півтори години ганяв бенч Метро в 4к, споживання 500-550 ват. Ніякого перегріву, зі сторони бж конектор ледве теплий, зі сторони карти градусів 50, і то від радіатора гріється.

Відправлено через 4 хвилини :
Ясно, дальше мінусів аргументація не йде)
Alex+
Member

Повідомлення

Це не брак, а конструкторська недороботка . Брак це рандомна несправність, а коли вона має повну повторюваність, то це косяк в проектуванні.
terminahtor: 05.07.2023 13:10Я вчора півтори години
То ж чудово, що у ВАС все добре! Але так пощастило не всім. І дуже неприємно зіткнутися з такою дитячою проблемою придбавши карту за ціною машини.
Бажаєте реальних прикладів - гугол їми завалений. :beer:
vmsolver
Member

Повідомлення

Alex+: 05.07.2023 13:28То ж чудово, що у ВАС все добре! Але так пощастило не всім.
Рукожопам не везёт? :rotate:
terminahtor
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Alex+
ну давайте будемо об'єктивними, ось я пошукав, поклацав всякі реддіти, гуглив за фразою 12vhpwr burned
спойлер
Зображення
Ну може з десяток є задокументованих випадків. Ну добре, нехай півтора десятка.

Вибачаюсь, аж 50 випадків
https://www.reddit.com/r/nvidia/comment ... egathread/
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

kalakawa: 05.07.2023 12:03
terminahtor: 05.07.2023 11:58
Пруфи будуть окрім пару ідіотів, якім начхати що вони роблять і як? Показуй мені масові вигоряння. Ну хоч сотню назбирай.
Все що тобі тут запропонують в якості доказів - від'ємний рейтинг твого повідомлення
Тобто те, що куртка в другий раз міняє щось у розʼємі вас не бентежить? Нагадати як падали боїнги разом з пасажирами? Там знадобився другий літак, щоб почати розбиратись в чому проблема!…
І на вашу думку проблеми немає но зелені просто так міняють ревізії розʼєму? :insane:
Alex+
Member

Повідомлення

terminahtor: 05.07.2023 13:46нехай півтора десятка.
Думаєте, усі в кого підгорає роз'єм обов'язково пишуть про це в інтернетах?
Більша частина мовчки вирішує ці проблеми з СЦ.
Якщо б це було щось надумане, то такого бурхливого обговорення ніде б не було.
З моменту виходу нового роз'єму вже двічі модернізовували контакти, на третій раз взагалі переробили роз'єм. Виклали інструкції як вставляти, під яким кутом, скільки разів і так далі. Цілі лабораторні дослідження! Дуже багато уваги для якогось нещасного роз'єму, причому попередник більше 20 років стояв і за увесь час не зібрав стільки негативу як новинка.
У багатьох "погорільців" все було вставлено до кінця, але за рахунок того що роз'єм не має жодного запасу міцності, мінімальне порушення контакту викликало підвищення нагріву. Любе контактне з'єдинення з часом порушується, тож випадки підгоряння будуть і далі з'являтись, і чим далі, тим більше. Для топових дорогих продуктів ці випадки не припустимі навіть в невеликій кількості. А тепер ось і на стороні БЖ плавитись почало
Востаннє редагувалось 05.07.2023 14:07 користувачем Alex+, всього редагувалось 1 раз.
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Afit: 05.07.2023 12:16 Не виправдовую, але конектор по суті не змінився) Стежити треба не за ревізією роз'єму, а за його щільного дотискання :beer:
Не звинувачую, але в старому роз'ємі якось рідше "не дотискали" :beer:
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Надіюсь племінниця не буде займатись цим непотребством і залишиться на 8пінах.
Afit
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Геральт: 05.07.2023 14:07
Afit: 05.07.2023 12:16 Не виправдовую, але конектор по суті не змінився) Стежити треба не за ревізією роз'єму, а за його щільного дотискання :beer:
Не звинувачую, але в старому роз'ємі якось рідше "не дотискали" :beer:
Та до старого роз'єму взагалі питань немає. А новий помилок не пробачає
konb999
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

terminahtor: 05.07.2023 11:58
Hotspur: 05.07.2023 11:43придумати новий чудовий розьем який згорає та вбиває ГПУ та БП
Пруфи будуть окрім пару ідіотів, якім начхати що вони роблять і як? Показуй мені масові вигоряння. Ну хоч сотню назбирай.
Нема ніяких пруфів! То власники динозаврів типу 960 та 5700 радеонів більш за всіх за нові розєми турбуються. А по факту із мільйонів карт 30 чи 50 руко-ж-пів не дослали під час підключення от у них і погоріло. У амд нещодавно так само пару десятків якихось проців вигоріли, але це ж не баг, - це фіча. А пруф такий - на релізі взяв 4090, вже пройдено з десяток ігор і мною і донькою, - 3 сезонні пропуски в КОД закриті, споживання в іграх до 450 ват доходить, - спочатку через перехідник комплектний працювала, а потім через кабель від бп, і нічого не погоріло. А тут взагалі у когось на форумі вигорів новий розєм? Якщо є то відпишіться шоб бачити реальні проблеми!
А так, звичайно краще користуватись якимось дешевим хламом типу 5700, або 1080 і писати які ідіоти ті хто нові карти купують по в них розєм г...но!
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

konb999: 05.07.2023 15:04
terminahtor: 05.07.2023 11:58
Пруфи будуть окрім пару ідіотів, якім начхати що вони роблять і як? Показуй мені масові вигоряння. Ну хоч сотню назбирай.
Нема ніяких пруфів! То власники динозаврів типу 960 та 5700 радеонів більш за всіх за нові розєми турбуються. А по факту із мільйонів карт 30 чи 50 руко-ж-пів не дослали під час підключення от у них і погоріло. У амд нещодавно так само пару десятків якихось проців вигоріли, але це ж не баг, - це фіча. А пруф такий - на релізі взяв 4090, вже пройдено з десяток ігор і мною і донькою, - 3 сезонні пропуски в КОД закриті, споживання в іграх до 450 ват доходить, - спочатку через перехідник комплектний працювала, а потім через кабель від бп, і нічого не погоріло. А тут взагалі у когось на форумі вигорів новий розєм? Якщо є то відпишіться шоб бачити реальні проблеми!
А так, звичайно краще користуватись якимось дешевим хламом типу 5700, або 1080 і писати які ідіоти ті хто нові карти купують по в них розєм г...но!
Так ідіоти не ті хто купляє а ті хто проектував! Гляньте приклад вище! Боїнгу потрібен був другий розбитий літак з пасажирами, щоб почати розбиратись в чому справа...
А тут ви говорите про декілька випадків і тому зелені ДВІЧІ щось міняють...
Відповісти