ASUS оснастила відеокарту GeForce RTX 4060 Ti роз'ємом M.2 для NVMe-накопичувача

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Пропоную обговорити ASUS оснастила відеокарту GeForce RTX 4060 Ti роз'ємом M.2 для NVMe-накопичувача
Куртка вже не знає, як викрутитись з тим 4000 поколінням.
anyname
Member

Повідомлення

це закінчиться тим що уся інша начинка буте втикатися саме в ВК . й будуть ВК з процесорними сокетами й слотами під пам'ять.
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Цікаве рішення. Але карта з 16 лініями шини все ж бажаніше

Upd. Тепер давай так само тільки під 128/256/512/1024мб л4 кеш
Востаннє редагувалось 02.07.2023 10:36 користувачем kalakawa, всього редагувалось 1 раз.
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

а давай зразу Windows на відеокарту поставимо? :D і не потрібно ніяких ЦПУ, ОЗУ та інших мертвих вантажів
Востаннє редагувалось 02.07.2023 10:37 користувачем KimRomik, всього редагувалось 1 раз.
Phos4
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

anyname
І назву тоді треба підходящу, як на рахунок материнська плата?
Mike88
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

anyname: 02.07.2023 10:29 це закінчиться тим що уся інша начинка буте втикатися саме в ВК . й будуть ВК з процесорними сокетами й слотами під пам'ять.
це ж було вже) Intel NUC 12 Extreme майже так і роблять - малесенька материнка, до якої під'єднують відеокарти до 3 слотів завтовшки і довжиною до 30 см
https://www.tweaktown.com/reviews/10091 ... index.html
Leeman
Member

Повідомлення

Цікаве рішеня для карт, котрі мало споживають.
vmsolver
Member

Повідомлення

Забавный рисёрч. Не более.
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

Геральт: 02.07.2023 10:16 Пропоную обговорити ASUS оснастила відеокарту GeForce RTX 4060 Ti роз'ємом M.2 для NVMe-накопичувача
Куртка вже не знає, як викрутитись з тим 4000 поколінням.
причем тут куртка если данную "фичу" придумали надмозги из Asus


Для всяких mini-ATX материнок, вполне себе рабочий вариант. Но я бы не рискнул.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

anyname: 02.07.2023 10:29 це закінчиться тим що уся інша начинка буте втикатися саме в ВК . й будуть ВК з процесорними сокетами й слотами під пам'ять.
Якщо в кінечному результаті МП стануть не потрібними, то я за :gigi:
А от у випадку 4060тіай, то це ділити нещасні 8 ліній з м2 :lol:
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

KimRomik: 02.07.2023 10:36а давай зразу Windows на відеокарту поставимо? і не потрібно ніяких ЦПУ, ОЗУ та інших мертвих вантажів
Про це говорили років із 20 тому. Таким чином Мікрософт йшла до монополії над усим.

daesz: 02.07.2023 11:45А от у випадку 4060тіай, то це ділити нещасні 8 ліній з м2
А чому ділити? Я так зозумів, що будуть використовуватись не задіяні 8 ліній? Тому і пишуть, що теоретично можливо навіть 2 м.2 задіяти?
OFFF
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz
Лінії не діляться. Нещасна 4060ti отримує 8 ліній, М.2 4 ліні, і ще лишається 4 лінії.
Взагалі чіпак 4060ti самостійно не взаємодіє з М.2 ніяк, тільки чез МП.
Якщо М.2 покинули на шару то норм, а якщо за $50 то такое.
Краще б влупили два М.2 з боку бекплейта, і як радіатор окрема частина бекплейта.
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Shaolin_Style: 02.07.2023 11:42 причем тут куртка если данную "фичу" придумали надмозги из Asus
Без узгодження з НВ придумали, ага
Only Read
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Испанский стыд ща бы на серьезных щах о линиях пси-э рассуждать когда эти дибилы несмогли в нужное место бонку для прижыма ссд разместить :facepalm:
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

OFFF: 02.07.2023 12:00 daesz
Лінії не діляться. Нещасна 4060ti отримує 8 ліній, М.2 4 ліні, і ще лишається 4 лінії.
Взагалі чіпак 4060ti самостійно не взаємодіє з М.2 ніяк, тільки чез МП.
Якщо М.2 покинули на шару то норм, а якщо за $50 то такое.
Краще б влупили два М.2 з боку бекплейта, і як радіатор окрема частина бекплейта.
Якщо так - то може й не погано. Я думав там фізично тільки 8 присутні, з іншої сторони - краще б розлочили тоді тих 8 для самої відеомапи.
TarGa
Junior

Повідомлення

daesz
Я думав там фізично тільки 8 присутні.
Нельзя разлочить то, чего нет. Посмотрите на разводку PCIe-линий на плате. 8 линий на видео, и 4 линии на ssd.

А вообще интересная идея, если они смогут нормально реализовать охлаждение ssd основным радиатором видеокарты.
Вкладення
asus_nvme_.jpg
deserteagle777
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

бляха , а можна просто людський х16 без цієї фігні ?! :mad:
WWQ
Member
Аватар користувача

Повідомлення

deserteagle777: 02.07.2023 12:43 бляха , а можна просто людський х16 без цієї фігні ?! :mad:
Можно, но за деньги. :lol:
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

TarGa: 02.07.2023 12:41 daesz
Я думав там фізично тільки 8 присутні.
Нельзя разлочить то, чего нет. Посмотрите на разводку PCIe-линий на плате. 8 линий на видео, и 4 линии на ssd.
Ну тобто про 8 фізичних ліній я був правий, для варіанту з есесді вони просто поставили нові 4, а могли б просто поставити ще 8 ліній для самої карти :shuffle:
Хоча повноцінні 16 ліній вже куртка не дозволила зробити, а на есесді йому було чхати.
TarGa
Junior

Повідомлення

daesz
а могли б просто поставити ще 8 ліній для самої карти
Могли. Но это будет уже другая видеокарта.
Відповісти