Ремейк Silent Hill 2 може вийти у 2024 році

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
fleagull
Member
Аватар користувача
Звідки: Стрий

Повідомлення

Пропоную обговорити Ремейк Silent Hill 2 може вийти у 2024 році

>Польські розробники здобули славу одних із найкращих у жанрі хорору

Я б з цим посперечався. Усі їхні ігри - це по суті симулятори ходьби з мінімальним геймплеєм. SH2 - це буде їхня перша гра, де є хоч якийсь екшон і геймплей, саме тому відношуся зі скептицизмом до цього ремейку. Але буду радий помилятися, оскільки Silent Hill одна із улюблених франшиз і хочеться отримати хороший ремейк.
Востаннє редагувалось 29.06.2023 12:36 користувачем fleagull, всього редагувалось 1 раз.
1234waltz
Member

Повідомлення

Значно цікавіше, коли вийде Silent Hill f та Townfall, бо в Silent Hill 2 я вже вибачте грав))
Steelmax
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Если будет faithful ремейк (а не как RE3) - то я только за. :super: Конечно, будут попытки модернизировать механики как, например, в RE2 или SS1, но будем надеяться.
coffeeman
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

Я б пограв, але лише заради інших фіналів та нових сюжетних арок в грі. Геймплей SH2 - це і є симулятор ходьби + пазли. Важливі елементи - атмосферність та музика.
fleagull
Member
Аватар користувача
Звідки: Стрий

Повідомлення

coffeeman: 29.06.2023 16:21 Я б пограв, але лише заради інших фіналів та нових сюжетних арок в грі. Геймплей SH2 - це і є симулятор ходьби + пазли. Важливі елементи - атмосферність та музика.
Та ні, в грі доволі багато екшону
anyname
Member

Повідомлення

А чому ремейк одразу двійки ? чи я ремейк одиниці прогавив :spy:
1234waltz
Member

Повідомлення

anyname: 29.06.2023 19:57 А чому ремейк одразу двійки ? чи я ремейк одиниці прогавив :spy:
Саме так. Тільки це був навіть не рімейк в прямому сенсі, а переосмислення. Безномерна Silent Hill: Shattered Memories, виходила тільки для консолей в 2009 році. Комусь сподобалась, комусь ні. Скажемо так, мала цікаві елементи, які не зустрічались більше в жодній частині.
Відповісти