Intel підтвердила «рефреш» трьох лінійок процесорів Raptor Lake

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
n6407
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Предлагаю обсудить Intel підтвердила «рефреш» трьох лінійок процесорів Raptor Lake

"Ми вже знаємо, що чипмейкер має намір перейти на нову схему маркування"

"Асортимент процесорів для ігрових ноутбуків буде розширено за рахунок лінійки Raptor Lake-HX Refresh, а для десктопів вийдуть CPU Raptor Lake-S Refresh. В їх випадку збережеться стара система маркування."

зачем менять то что работает?(то что все знают) :-/ ну бред же, полный бред, это в миллиарды выйдет затрат, в масштабе корпорации ...

хотя на заводы правительсьва отстёгивают, можно хе ерундой заниматься :mad:
Scr_Eagle
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

n6407: 23.06.2023 10:47 Предлагаю обсудить Intel підтвердила «рефреш» трьох лінійок процесорів Raptor Lake

"Ми вже знаємо, що чипмейкер має намір перейти на нову схему маркування"

"Асортимент процесорів для ігрових ноутбуків буде розширено за рахунок лінійки Raptor Lake-HX Refresh, а для десктопів вийдуть CPU Raptor Lake-S Refresh. В їх випадку збережеться стара система маркування."

зачем менять то что работает?(то что все знают) :-/ ну бред же, полный бред, это в миллиарды выйдет затрат, в масштабе корпорации ...

хотя на заводы правительсьва отстёгивают, можно хе ерундой заниматься :mad:
Для того, щоб мати можливість впарювати пересічному покупцю Intel Core Ultra 3 Processor 1085 попереднього покоління(в кращому випадку) як новий.
WhiteNigger
Member
Звідки: Атырау

Повідомлення

Рефреш рефреша :up: Дурачье схавает
xander27
Junior
Звідки: Киев

Повідомлення

n6407: 23.06.2023 10:47
зачем менять то что работает?
Для того, щоб накинути кілька десятків баксів зверху до ціни відносно аналога минулого покоління.
vmsolver
Member

Повідомлення

n6407: 23.06.2023 10:47 зачем менять то что работает?(то что все знают) :-/ ну бред же, полный бред, это в миллиарды выйдет затрат, в масштабе корпорации ...
Чтобы показать изменение поколения продуктов, показать отличие. А тот кто не знает узнает, они ж в долгую играют, ранее Pentium был топовым брендом, а сейчас это затычка для сокета, а Celeron, вероятно, и вовсе в разряд ругательств опустился.
alexeygalas
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна Хмельницький

Повідомлення

Нічого дивного. А що ви хотіли, щоб було наскрізне маркування ще 100 років? 37900K ?

Intel наршеті переходить з монолітної архітектури на чіплетну, також новий тех процес. Логічно розпочати нумерацію з нуля як нова ера.
Alder Lake і Raptor Lake, так би мовити, були обкаткою свіжого рішення на старому тех процесі. І вона пройшла дуже успішно.
Ghody
Member
Звідки: Израиль

Повідомлення

n6407: 23.06.2023 10:47 зачем менять то что работает?(то что все знают) :-/ ну бред же, полный бред, это в миллиарды выйдет затрат, в масштабе корпорации ...

хотя на заводы правительсьва отстёгивают, можно хе ерундой заниматься :mad:
в новой продукции вбить новое название на станках. то, что и так делают каждый год. миллиарды...
alexeygalas
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна Хмельницький

Повідомлення

WhiteNigger: 23.06.2023 11:29 Рефреш рефреша :up: Дурачье схавает
Я був таким самим AMD хлопчиком ще буквально рік тому, хоч і маю в своєму тераріумі райзенів і intel також. Але коли з часом роботи стає більше ніж ігор - стаєш мудрішим і розумієш, що таке Intel і чому і за що його беруть в інтерпрайзі і копроративному сегменті. Сам обпікся на AMD і тепер мігрую на intel. Досвід приходить з роками.

І досвід показав, що AMD не дбає про споживачів. Як в них були проблеми з контроллером пам*яті - так вони досі і є в нових Ryzen 7000. Від початку існування Ryzen взагалі. Мікро фрізи в системі як були так і нікуди не пропали. І це не дивно, бо AMD хотіли конкурувати з Comet Lake і перейшли з монолітної на чіплетну архітектуру і тим самим ще більше вистрілили собі в ногу, не продумавши архітектуру і зробивши на колінці шину Infinity Fabric, яка програє в швидкості так ще й створює збої в підсистемі пам*яті які негативно паливають на робочий софт. Чого не скажеш про проукти інтел і їх слеветну шину Ring. Там просто все працює і 0 проблем.

Тому дурачьо може і хаває, а ті хто цінує свій час і гроші обирають Intel.

P.S.
Маю:
Лептоп на Ryzen 7 4800H - фрізи присутні
Ігрову станцію на Ryzen 5 3600 - там це не відчувається
Робочу станцію на Ryzen 9 5900X - просто пекло, збираюся міняти на Intel Arrow Lake S, Який вийде в 24 році
Робочий лептоп на i7-9850H - старенький вже, крихтить пихтить, пітніє до 100С, важко йому але працює і 0 збоїв, стабільність і відклик системи на найвищому рівні.

От і подумайте, що для вас важливіше.

Якщо Більше ігор менше роботи - AMD виглядає привабливіше (це їх зараз основна орієнтація, інашке Лізонька Су на презентаціях починала не зі слайдів з відьмаком а з робочого софту)
Але якщо робота займає більше часу, а пограти ну вільний час - моя особиста думка - Intel і тільки Intel.
Востаннє редагувалось 23.06.2023 12:29 користувачем alexeygalas, всього редагувалось 1 раз.
n6407
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Ghody: 23.06.2023 12:18
n6407: 23.06.2023 10:47 зачем менять то что работает?(то что все знают) :-/ ну бред же, полный бред, это в миллиарды выйдет затрат, в масштабе корпорации ...

хотя на заводы правительсьва отстёгивают, можно хе ерундой заниматься :mad:
в новой продукции вбить новое название на станках. то, что и так делают каждый год. миллиарды...
реклама, внутренняя документация, маркетинг с донесением изменений до конечного потребителя, печатная продукция для ритейлеров и остальная полиграфия, для ВСЕГО мира. Станки да? и процы с новой маркировкой спрыгывают со станка и сами себя продают, ноль расходов?
alexeygalas
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна Хмельницький

Повідомлення

А от AMD, нажаль, повторює кроки intel в середині 2010х. Зараз у них будуть рефреші рефрешів. На розробку нової архітектури ядер у них тупо немає грошей, бо продажі обвалились через їх горілі X3D, пропалені AM5 сокети через напругу SoC і т.д. Довіра до них пропала ((
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

alexeygalas: 23.06.2023 12:24 Але коли з часом роботи стає більше ніж ігор - стаєш мудрішим і розумієш, що таке Intel і чому і за що його беруть в інтерпрайзі і копроративному сегменті.
alexeygalas: 23.06.2023 12:24 Якщо Більше ігор менше роботи - AMD виглядає привабливіше (це їх зараз основна орієнтація, інашке Лізонька Су на презентаціях починала не зі слайдів з відьмаком а з робочого софту)
Тримаю в курсі, ігри (за винятком останніх років) завжди потребували 1-2 сильних ядра, а не мільярд потоків. Софт з іншої сторони завжди краще працював в багатопотоці. Але ви такий иксперт, що аж плакати зосміху хочеться xddd Я у мами бізнєсмєн.
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

Сиджу з 19 року на ам4 платформі, навіть не розумію де дивитися і де шукати ті мікрофрізи, покажіть-ткніть. Чи то може я їх не бачу вже, вік не той?
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

AntonyKandaurov: 23.06.2023 13:03 Сиджу з 19 року на ам4 платформі, навіть не розумію де дивитися і де шукати ті мікрофрізи, покажіть-ткніть. Чи то може я їх не бачу вже, вік не той?
Амуде тепер тільки для ігор, а в софті мікрофрізи, запусти пейнт або 1С і побачиш на власні очі.
спойлер
:D
alexeygalas
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна Хмельницький

Повідомлення

daesz: 23.06.2023 12:58 Тримаю в курсі, ігри (за винятком останніх років) завжди потребували 1-2 сильних ядра, а не мільярд потоків. Софт з іншої сторони завжди краще працював в багатопотоці. Але ви такий иксперт, що аж плакати зосміху хочеться xddd Я у мами бізнєсмєн.
Беремо калькулятор і рахуємо потоки.
І де ж більше потоків, експерте? В 16 поточному 7700X чи в 24 поточному 13700K? Хмм, навіть не знаю.
І в якому ж софті працюєте? Цікаво просто, як новачку айтішнику з 2007 року і моїй дружині фотографу профану, яка продуктами Adobe працює 10й рік вже (в яких доречі постійні трабли з процами від AMD) ))

Ну і ось вам ще на затравочку інфографіки, посміємося і поплачемо разом з вами, експертом

https://www.pugetsystems.com/labs/artic ... view-2369/
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

alexeygalas: 23.06.2023 13:06
daesz: 23.06.2023 12:58 Тримаю в курсі, ігри (за винятком останніх років) завжди потребували 1-2 сильних ядра, а не мільярд потоків. Софт з іншої сторони завжди краще працював в багатопотоці. Але ви такий иксперт, що аж плакати зосміху хочеться xddd Я у мами бізнєсмєн.
Беремо калькулятор і рахуємо потоки.
І де ж більше потоків, експерте? В 16 поточному 7700X чи в 24 поточному 13700K? Хмм, навіть не знаю.
І в якому ж софті працюєте? Цікаво просто, як новачку айтішнику з 2007 року і моїй дружині фотографу профану, яка продуктами Adobe працює 10й рік вже (в яких доречі постійні трабли з процами від AMD) ))

Ну і ось вам ще на затравочку інфографіки, посміємося і поплачемо разом з вами, експертом

https://www.pugetsystems.com/labs/artic ... view-2369/
Від вас я почув вже все, що хотів, можете не надриватись :D
alexeygalas
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна Хмельницький

Повідомлення

AntonyKandaurov: 23.06.2023 13:03 Сиджу з 19 року на ам4 платформі, навіть не розумію де дивитися і де шукати ті мікрофрізи, покажіть-ткніть. Чи то може я їх не бачу вже, вік не той?
Старт системи, а далі рандомним чином раз-два рази відбувається повний стоп всього (миша, клава і відео нафіть в ютубі сповільнюється і звук при цьому шатерить як ніби малий буфер) на секунду або менше секунди а потім відновлюється.

Таке я бачу і на 5900x і на лептопі, дле все залочено і налажати впринципі неможливо з напругами, частотами і таймінгами.

І для мене, який не одну сотню покмпів за життя зібрав, в тому числі і SFF зіброк, і сотню разів розганяв і андервольтив процесорри, ні би це не було би проблемою, витратити час і знайти в чому проблема. І я витратив цей час, і перебрав всі можливі варіанти, від напруги на SoC до навіть тонких налаштувань PCIe контроллера! результат один - мікро фрізи повертаються. І так вважаю не тільки я а ще масса людей на Reddit і форумах msi, asrock і т.д.

Тому гадки не маю, з чим ви працюєте, що ви їх не бачите

Відправлено через 1 хвилину 25 секунд:
daesz: 23.06.2023 13:10
Від вас я почув вже все, що хотів, можете не надриватись :D
І не збирався, бо ви по суті аргументів не привели ніяких ))) Тому тут немає про що з вами бухати ))
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

alexeygalas: 23.06.2023 13:18 І не збирався, бо ви по суті аргументів не привели ніяких ))) Тому тут немає про що з вами бухати ))
Це ваші аргументи полягали в порівнянні 16 потоків проца з 300$ rsmp з 24 потоками в проці за 400$? Але о чудо 7900 існує, коштує 400$ і має 24 потоки, aintnoway
спойлер
🤡
alexeygalas
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна Хмельницький

Повідомлення

daesz: 23.06.2023 13:25
alexeygalas: 23.06.2023 13:18 І не збирався, бо ви по суті аргументів не привели ніяких ))) Тому тут немає про що з вами бухати ))
Це ваші аргументи полягали в порівнянні 16 потоків проца з 300$ rsmp з 24 потоками в проці за 400$? Але о чудо 7900 існує, коштує 400$ і має 24 потоки, aintnoway
спойлер
🤡
І в робочому софті, накшталт Adobe, це йому ніяким чином не допомагає. Бо, (відкрию вам в 2023 році маленький секрет - всі девелопери оптимізують робочий софт під Intel і Nvidia CUDA, тільки нікому не кажіть, ОК ;) )
ImperiumAeternum
Member

Повідомлення

alexeygalas: 23.06.2023 12:15 Нічого дивного. А що ви хотіли, щоб було наскрізне маркування ще 100 років?
Нет, просто название дурацкое. Core 7 это что? Семиядерный процессор?
спойлер
В Core i7 семерка относилась к приставке i, не считается.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

alexeygalas: 23.06.2023 13:35 І в робочому софті, накшталт Adobe, це йому ніяким чином не допомагає. Бо, (відкрию вам в 2023 році маленький секрет - всі девелопери оптимізують робочий софт під Intel і Nvidia CUDA, тільки нікому не кажіть, ОК ;) )
Сидів і думав, чому в мене фотошоп, ілюстратор, афте ефект і вегас статерять весь час, а то ось воно що. Дякую за інсайди, від сьогоднішнього дня тільки інцел і рідкий азот ;)
Відповісти