NVMe-накопичувач Galax HOF Extreme 50S забезпечує швидкість читання до 12,4 Гбайт/с

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Vers1a
Junior
Звідки: Київ

Повідомлення

Пропоную обговорити NVMe-накопичувач Galax HOF Extreme 50S забезпечує швидкість читання до 12,4 Гбайт/с


уже з охолодженням займають місце, як повноцінна відеокарта
Mike88
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Vers1a: 22.06.2023 12:03 уже займаються місце, як повноцінна відеокарта
то краще робити їх у вигляді повноформатної PCIE карти з адекватним охолодженням, а не намагатись втулити все на крихітний М2 :idea:
phobosse
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Mike88: 22.06.2023 12:13то краще робити їх у вигляді повноформатної PCIE карти з адекватним охолодженням, а не намагатись втулити все на крихітний М2
100% у лептоп таке все одно не поставиш
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Vers1a: 22.06.2023 12:03 уже з охолодженням займають місце, як повноцінна відеокарта
Мене більше "напрягає" те, що згодом (коли воно стане більш народним) - доведеться ще й вибирати есесді з розрахунку на те, який менше шумить і в якого кращий/якісніший крутилятор на радіаторі :-/
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz: 22.06.2023 12:37 Мене більше "напрягає" те, що згодом (коли воно стане більш народним) - доведеться ще й вибирати есесді з розрахунку на те, який менше шумить і в якого кращий/якісніший крутилятор на радіаторі :-/
Якщо вам потрібен топчик. При бажанні можна оптимізувати взагалі все :shuffle:
dreikk91
Member
Аватар користувача
Звідки: UA; Lviv

Повідомлення

Така швидкість не потрібна, лінійні читання/ запис не дуже часто використовуються
dr31k0
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Mike88: 22.06.2023 12:13
Vers1a: 22.06.2023 12:03 уже займаються місце, як повноцінна відеокарта
то краще робити їх у вигляді повноформатної PCIE карти з адекватним охолодженням, а не намагатись втулити все на крихітний М2 :idea:
Плюсую, робилося щоб естетично виглядало і не займало місця, а в кінцевому результаті прийдем до 4-слотового охолодження бо там бачити контроллер гріється від лінійного читання 12-13к
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

dreikk91: 22.06.2023 12:43 Така швидкість не потрібна, лінійні читання/ запис не дуже часто використовуються
Ловіть єретика!
Jay228
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dr31k0: 22.06.2023 12:49
Mike88: 22.06.2023 12:13

то краще робити їх у вигляді повноформатної PCIE карти з адекватним охолодженням, а не намагатись втулити все на крихітний М2 :idea:
Плюсую, робилося щоб естетично виглядало і не займало місця, а в кінцевому результаті прийдем до 4-слотового охолодження бо там бачити контроллер гріється від лінійного читання 12-13к
а я мiнусую . бо карта з ссд пiд вiдеокартою то погана iдея
NucLeaR
Junior
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

еще и накопитель обслуживать придётся..
XAMCTBO
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Jay228: 22.06.2023 13:06
а я мiнусую . бо карта з ссд пiд вiдеокартою то погана iдея
А коли М2 слот, на деяких мамках, прям під відеокартою, то норм?
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Не нужны такие монстры, пси4 показывает 7к в обе стороны без всяких радиаторов по цене в 80$ за два тера
Jay228
Member
Аватар користувача

Повідомлення

XAMCTBO: 22.06.2023 14:32
Jay228: 22.06.2023 13:06
а я мiнусую . бо карта з ссд пiд вiдеокартою то погана iдея
А коли М2 слот, на деяких мамках, прям під відеокартою, то норм?
в мене пiд відеокартою два м2 i норм . а от якщо пiд відеокарту поставити плату та ще й з ssd pcie5 - буде гааряче :lamer: :lamer:

Відправлено через :
XAMCTBO: 22.06.2023 14:32
Jay228: 22.06.2023 13:06
а я мiнусую . бо карта з ссд пiд вiдеокартою то погана iдея
А коли М2 слот, на деяких мамках, прям під відеокартою, то норм?
в мене пiд відеокартою два м2 i норм . а от якщо пiд відеокарту поставити плату та ще й з ssd pcie5 - буде гааряче :lamer: :lamer:
dr31k0
Member
Аватар користувача

Повідомлення

XAMCTBO: 22.06.2023 14:32
Jay228: 22.06.2023 13:06
а я мiнусую . бо карта з ссд пiд вiдеокартою то погана iдея
А коли М2 слот, на деяких мамках, прям під відеокартою, то норм?
і при тому більшість з мамок мають свої радіатори під м2 на половину плати, або на всю, в яких ту приблуду на 3 слоти ніяк не поставиш, ну але хай йому буде погана ідея, нашо мені з людиною сперечатися :laugh:
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

Це охолодження для лохів, щоб показати крутизну, потужність, маслкар. А насправді кожен чіп флеша на UFS 4 дає 4 Гбайт/с зчитування/запис навіть без nvme, а напряму, без перегріву, як у будь-якому смартфоні напряму у проц, без тупих посередників. І міліон ІОпс, які ніхто навіть на 5% не використовує. І це кожен чіп, без тупих контролерів. А декілька?
Всі ці радіатори необхідні для охолодження контролера, який по суті нічого не робить - все необхідне давно вже є у флешчіпах, включо з контролером UFS 2/3.1/4.0
Чомус навіть в дешевих сиарфонах ці контролерери напряму в процах, а для компів тре посередники які гріються в рази більше ніж весь Айфон чи Снапдрагон
taras_cs
Member
Аватар користувача
Звідки: Варшава-Київ-Дніпро

Повідомлення

Jay228: 22.06.2023 15:16в мене пiд відеокартою два м2 i норм . а от якщо пiд відеокарту поставити плату та ще й з ssd pcie5 - буде гааряче
Купуєте ось такий корпус (крутилятори в комплекті):
спойлер
Зображення
І маєте ось такі температури (перша позиція):
Зображення

Відправлено через 23 хвилини 53 секунди:
ronemun: 22.06.2023 17:45Всі ці радіатори необхідні для охолодження контролера, який по суті нічого не робить - все необхідне давно вже є у флешчіпах, включо з контролером UFS 2/3.1/4.0
Чомус навіть в дешевих сиарфонах ці контролерери напряму в процах
Ще скажіть, що відеокарти не потрібні та нічого не роблять, бо в консолей вони вже є в процах ;)
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

taras_cs: 22.06.2023 23:01
Jay228: 22.06.2023 15:16в мене пiд відеокартою два м2 i норм . а от якщо пiд відеокарту поставити плату та ще й з ssd pcie5 - буде гааряче
Купуєте ось такий корпус (крутилятори в комплекті):
спойлер
Зображення
Корпус з верхнім БЖ? Думав такі вже не роблять...
Mad Dog
Member

Повідомлення

Vers1a: 22.06.2023 12:03 уже з охолодженням займають місце, як повноцінна відеокарта
А якщо на більший монітор вивести його картинку то буде займати місце як повноцінний системний блок? :gigi:
Jay228
Member
Аватар користувача

Повідомлення

taras_cs: 22.06.2023 23:01
Jay228: 22.06.2023 15:16в мене пiд відеокартою два м2 i норм . а от якщо пiд відеокарту поставити плату та ще й з ssd pcie5 - буде гааряче
Купуєте ось такий корпус (крутилятори в комплекті):

І маєте ось такі температури (перша позиція):
Судячи з фото там якийсь слабенький камiнець стоiть . та i явно видно що нема вiдеокарти яка займае пiв корпусу.
В мене температура SSD Pcie 3 десь коло 50 градусiв . це прямо пiд вiдеокартою . Та + думаю в мене в кiмнатi жаркiше нiж у тих хто тестував це залiзо

Відправлено через 3 хвилини 25 секунд:
Геральт: 23.06.2023 08:53
taras_cs: 22.06.2023 23:01

Купуєте ось такий корпус (крутилятори в комплекті):
спойлер
Зображення
Корпус з верхнім БЖ? Думав такі вже не роблять...
так ще одна погана iдея щоб бп тянув жарок вiд процессора
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

А на що міняти кулер, якщо раптом він стане? — В продажу щось нічого подібного не бачу. :(
Відповісти