ASUS запропонує міні-ПК ExpertCenter PN65 на базі Intel Meteor Lake

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
ImperiumAeternum
Member

Повідомлення

Предлагаю не обсуждать ASUS запропонує міні-ПК ExpertCenter PN65 на базі Intel Meteor Lake

Цены нет, модели процессора нет — новости как таковой тоже нет.
zaqik
Member
Аватар користувача
Звідки: Душниличі

Повідомлення

Расскажите, кто ЦА таких устройств? Как мне всегда казалось, кто хочет компактности и портативности возьмут ноутбук, чтоб сразу с экраном и пр. Неужели есть люди типа "не хочу пыльный гроб под стол, хочу коробочку которую можно прикрутить взад монитору"?
krivonos-kolya
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

zaqik
еще есть моноблоки...
n+gibat[]r
Member
Аватар користувача

Повідомлення

zaqik: 03.06.2023 22:33 Расскажите, кто ЦА таких устройств? Как мне всегда казалось, кто хочет компактности и портативности возьмут ноутбук, чтоб сразу с экраном и пр. Неужели есть люди типа "не хочу пыльный гроб под стол, хочу коробочку которую можно прикрутить взад монитору"?
мб как тв-приставка с возможностью и киношку посмотреть с NAS и в тунчики/доту поиграть под пивас
ArmagedoonZergs
Member

Повідомлення

zaqik: 03.06.2023 22:33 Расскажите, кто ЦА таких устройств? Как мне всегда казалось, кто хочет компактности и портативности возьмут ноутбук, чтоб сразу с экраном и пр. Неужели есть люди типа "не хочу пыльный гроб под стол, хочу коробочку которую можно прикрутить взад монитору"?
Я такий.
Але мені не цікаві коробочки від виробників по типу інтела/асус - оверпрайс.

Моя сфера - програмування, при тому по ряду причин мак-ос мені не підходить, я використовую лінукс.
А ще, мені потрібно багато памяті, 32гб це самий мінімум, норма - 64. З новою ддр5 памятю я можу набрати собі спокійно 64-128 со-дімм памятті. (Знову ж таки, уявити страшно стільки це коштує на Мак-ОС).

Китайці продають такі коробочки на топових ноутбучних райзенах, яких мені більше чим достатньо, і які в такій коробочці дуже гарно охолоджуються. Докидаю стільки мені потрібно памяті. ставлю м.2 диск на 2тб і вуаля - ідеальний робочий компютер, який я підключаю до 4К монітру і працюю собі.

Відразу буде два запитання.
"А чому не збереш собі нормальний системник" - відповім, бо часто переїзджаю, і тягати з собою в машину помимо моніка ще і системник впадлу, а так коробочка лягає в одну коробку до монітора.
"А чому не використовувати для цього ноутбук" - бо така коробочка мені вийде в тисячу долларів. А ноутбуки з таким залізом починаються від 2500 і вище. І, мені так то пофіг на ціну. Але ноутбук більше місця займає на столі, або під столом, шумить сильніше гріється теж сильніше, і дуже мало в яких є Ethernet порт. Тим паче що під лінуксом про "мобільність" мова не йде, батарейку під ним всі ноутбуки тримають так собі.

Також я б розглядав такі коробочки в слабенькі компютери баткьам і так далі. Встройки ноутбочного процессора більше чим вистачає, саму коробочку можна прикрутити на VESA позаду монітора.
di2di
Member
Аватар користувача
Звідки: DNK

Повідомлення

zaqik: 03.06.2023 22:33 Расскажите, кто ЦА таких устройств? Как мне всегда казалось, кто хочет компактности и портативности возьмут ноутбук, чтоб сразу с экраном и пр. Неужели есть люди типа "не хочу пыльный гроб под стол, хочу коробочку которую можно прикрутить взад монитору"?
хватает профильного для всех моих задач...
Відповісти