Ratchet & Clank: Rift Apart вийде на PC

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Пропоную обговорити Ratchet & Clank: Rift Apart вийде на PC

Там наче ще прикаел був теж відносно сучасний, його не буде? Як з анчартедом виходить.

А хоча всеодно. Глянув на свій вішліст і не побачив куди там можна хоча б одну гру від Соні втиснути в найближчі років 10-15
Хіба що Цусіму пограв би
SyncUA
Member
Звідки: Днепр

Повідомлення

Так, логічно було й попередню частину портувати, так як ця є продовженням. Проте в ту я грав на ПС4. А для цієї потрібна ПС5. І якщо я не помиляюсь це буде перший єксклюзив з ПС5 на ПК.
MessiaH
Member
Аватар користувача

Повідомлення

а на плойке она тоже без русских сабов и озвучки выходила?
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

SyncUA: 31.05.2023 10:19 Так, логічно було й попередню частину портувати, так як ця є продовженням. Проте в ту я грав на ПС4. А для цієї потрібна ПС5. І якщо я не помиляюсь це буде перший єксклюзив з ПС5 на ПК.
Ретьорнал
Spiryt
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Отличная игра, с приятной графикой, на пару вечерков, после работы

Интересно, как оно будет работать у адептов хрустяящих хардов, ведь разрабы скиплнули ps4 именно из-за харда, если им верить
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

MessiaH: 31.05.2023 10:21 а на плойке она тоже без русских сабов и озвучки выходила?
Забудьте про російську! Такої мови більше не існує ! Є тільки нарєчіє яке використовують на болотах!
Fen1xz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Давайте уже серию ГТ на ПК, все экзы кроме него уже портировали. Или не все ?
Sunrise007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ясно, треба чекати якусь 1.0.5.1 як було з тлоу, щоб без дропів та стабільним фпс.
Dremjke
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Fen1xz: 31.05.2023 10:37Давайте уже серию ГТ на ПК
Есть подозрение, что эту игру в случае портирования на ПК ждёт забвение, как это было у анчартеда.
MetalistForever
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Павло: 31.05.2023 10:28
MessiaH: 31.05.2023 10:21 а на плойке она тоже без русских сабов и озвучки выходила?
Забудьте про російську! Такої мови більше не існує ! Є тільки нарєчіє яке використовують на болотах!
Хорошо, а где тогда , хотя бы украинские субтитры ( я уже молчу про озвучку ... понимаю, что на данный момент это нереально ) . Есть хотя бы закон у нас , чтобы все игры , которые продаются на территории Украины, были с украинскими субтитрамии и текстом ?
Draqoon
Member
Аватар користувача
Звідки: КиyB

Повідомлення

MetalistForever: 31.05.2023 10:44
Павло: 31.05.2023 10:28
Забудьте про російську! Такої мови більше не існує ! Є тільки нарєчіє яке використовують на болотах!
Хорошо, а где тогда , хотя бы украинские субтитры ( я уже молчу про озвучку ... понимаю, что на данный момент это нереально ) . Есть хотя бы закон у нас , чтобы все игры , которые продаются на территории Украины, были с украинскими субтитрамии и текстом ?
Пишіть Федорову чи Ткаченко, встановлюйте українській інтерфейс, платіть гривнями, пишіть відгуки з бажанням бачити укр. Коли менеджер побачить, що є прибуток і попит тоді і піде, укр озвучка фільмів та серіалів ламалась так само.
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

MessiaH: 31.05.2023 10:21а на плойке она тоже без русских сабов и озвучки выходила?
Там пока заглушка. Нет никаких языков кроме англ, сони переводит все игры на русский полностью, так что с вероятностью 99% будет русский.
Павло: 31.05.2023 10:28Забудьте про російську! Такої мови більше не існує ! Є тільки нарєчіє яке використовують на болотах!
О, так немає питань. Коли буде український переклад. А тупо прибрати російську без альтернатив і сказати всім українським геймерам "вчіть англійську" це не рішення.
Kravan
Member

Повідомлення

Если на ПК без русского языка (илли украинского) то от меня эта игра увидит разве что скачивание с торрента.

Задолбали вырезать локаизацию. Я когда играю хочу играть а не работать переводчиком.

Отправлено спустя 1 минуту 32 секунды:
Draqoon: 31.05.2023 10:51
MetalistForever: 31.05.2023 10:44

Хорошо, а где тогда , хотя бы украинские субтитры ( я уже молчу про озвучку ... понимаю, что на данный момент это нереально ) . Есть хотя бы закон у нас , чтобы все игры , которые продаются на территории Украины, были с украинскими субтитрамии и текстом ?
Пишіть Федорову чи Ткаченко, встановлюйте українській інтерфейс, платіть гривнями, пишіть відгуки з бажанням бачити укр. Коли менеджер побачить, що є прибуток і попит тоді і піде, укр озвучка фільмів та серіалів ламалась так само.
Я стесняюсь спросить, а что кроме кинотеатров кино/сериаллы не с ТВ переводит кто то на украинский?
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

MetalistForever: 31.05.2023 10:44
Павло: 31.05.2023 10:28
Забудьте про російську! Такої мови більше не існує ! Є тільки нарєчіє яке використовують на болотах!
Хорошо, а где тогда , хотя бы украинские субтитры ( я уже молчу про озвучку ... понимаю, что на данный момент это нереально ) . Есть хотя бы закон у нас , чтобы все игры , которые продаются на территории Украины, были с украинскими субтитрамии и текстом ?
Тау у тому і суть! Спочатку визначити вз тим, що ми українці і нам не потрібна російська. А вже після цього можна і просити у різних компаній звернути на це увагу і локалізувати продукт… Ц як із стрімами по кс… Мейнкаст вів русс трансляцію укр не було… А коли появилась то онлайн був 500-1000… чоловік… Но вони продовжили! Узагалі закрили русс трансляції і о чудо онлайн 10к-20к а доходило і до 50к…
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Павло: 31.05.2023 10:28
MessiaH: 31.05.2023 10:21 а на плойке она тоже без русских сабов и озвучки выходила?
Забудьте про російську! Такої мови більше не існує ! Є тільки нарєчіє яке використовують на болотах!
Нажаль інших опцій крім як грати на російській для абсолютної більшості, і мене в тому числі, не існує
Draqoon
Member
Аватар користувача
Звідки: КиyB

Повідомлення

Kravan: 31.05.2023 10:59 Если на ПК без русского языка (илли украинского) то от меня эта игра увидит разве что скачивание с торрента.

Задолбали вырезать локаизацию. Я когда играю хочу играть а не работать переводчиком.

Отправлено спустя 1 минуту 32 секунды:
Draqoon: 31.05.2023 10:51
Пишіть Федорову чи Ткаченко, встановлюйте українській інтерфейс, платіть гривнями, пишіть відгуки з бажанням бачити укр. Коли менеджер побачить, що є прибуток і попит тоді і піде, укр озвучка фільмів та серіалів ламалась так само.
Я стесняюсь спросить, а что кроме кинотеатров кино/сериаллы не с ТВ переводит кто то на украинский?
Я не зрозумів запитання
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Kravan: 31.05.2023 10:59 Если на ПК без русского языка (илли украинского) то от меня эта игра увидит разве что скачивание с торрента.
Уті-путі, які ми вразливі. А з торентів що, грати стає комфортніше :gigi: ? Галіменька відмазка.
Он dead space на польській бігаю, як то кажуть, по приколу. І не вмер. А взагалі то найкраща озвучка, як правило оригінал. А це переважно англ. Чом би і кращу якість не отримати і мову заразом не підтягунути.
Kravan
Member

Повідомлення

Геральт: 31.05.2023 11:29
Kravan: 31.05.2023 10:59 Если на ПК без русского языка (илли украинского) то от меня эта игра увидит разве что скачивание с торрента.
Уті-путі, які ми вразливі. А з торентів що, грати стає комфортніше :gigi: ? Галіменька відмазка.
Он dead space на польській бігаю, як то кажуть, по приколу. І не вмер. А взагалі то найкраща озвучка, як правило оригінал. А це переважно англ. Чом би і кращу якість не отримати і мову заразом не підтягунути.
На чем вы там бегаете меня не интересует.

1. Из торрентов - значит не заношу денег разрабам т.к. игры для нашего региона = нет.
2. Из торрентов, потому как там будет сразу встроенная пиратская локаизация с вероятностью 99,99%.

Отправлено спустя 1 минуту 23 секунды:
Draqoon: 31.05.2023 11:10
Kravan: 31.05.2023 10:59 Если на ПК без русского языка (илли украинского) то от меня эта игра увидит разве что скачивание с торрента.

Задолбали вырезать локаизацию. Я когда играю хочу играть а не работать переводчиком.

Отправлено спустя 1 минуту 32 секунды:


Я стесняюсь спросить, а что кроме кинотеатров кино/сериаллы не с ТВ переводит кто то на украинский?
Я не зрозумів запитання
Вы написали что укр. озвучка фильмов/сериалов появиась на украинском. И мне стало интересно гдее такое качать т.к. кроме как в кинотеатре или на эфирном ТВ я не видел укр локализации, но хочется.
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Kravan: 31.05.2023 11:44 1. Из торрентов - значит не заношу денег разрабам т.к. игры для нашего региона = нет.
2. Из торрентов, потому как там будет сразу встроенная пиратская локаизация с вероятностью 99,99%.
1. Якщо я правильно зрозумів, то грати на англ. вам не комфортно. Торент не додасть комфорту тільки тому що це безкоштовно
2. "піратська локалізація" це машинний переклад. Про озвучку мовчу. Oblivion коли фанати на рос. озвучували то все одно вийшов шлак, бо бувало траплялись різні фрази в тому ж діалозі озвучені різними людьми.
Kravan: 31.05.2023 11:44 Вы написали что укр. озвучка фильмов/сериалов появиась на украинском. И мне стало интересно гдее такое качать т.к. кроме как в кинотеатре или на эфирном ТВ я не видел укр локализации, но хочется.
Скиньте хтось панові посилання на Hurtom, якому 100 років вже. І який, до речі, інколи сам і локалізує. Бо в гугл сьогодні можуть не тільки лиш всі.
Kravan
Member

Повідомлення

Геральт: 31.05.2023 11:53
Kravan: 31.05.2023 11:44 1. Из торрентов - значит не заношу денег разрабам т.к. игры для нашего региона = нет.
2. Из торрентов, потому как там будет сразу встроенная пиратская локаизация с вероятностью 99,99%.
1. Якщо я правильно зрозумів, то грати на англ. вам не комфортно. Торент не додасть комфорту тільки тому що це безкоштовно
2. "піратська локалізація" це машинний переклад. Про озвучку мовчу. Oblivion коли фанати на рос. озвучували то все одно вийшов шлак, бо бувало траплялись різні фрази в тому ж діалозі озвучені різними людьми.
Kravan: 31.05.2023 11:44 Вы написали что укр. озвучка фильмов/сериалов появиась на украинском. И мне стало интересно гдее такое качать т.к. кроме как в кинотеатре или на эфирном ТВ я не видел укр локализации, но хочется.
Скиньте хтось панові посилання на Hurtom, якому 100 років вже. І який, до речі, інколи сам і локалізує. Бо в гугл сьогодні можуть не тільки лиш всі.
Есть шикарные фанатские озвучки. А щас в период "импортозамещения" в РФ проф. студии деают озвучки за донаты, и собирают очень не хило денег.

Еще раз НЕ хочу и не буду заносить денег без локализации. Если студия не локализует игру в регионе это значит тоько то, что продажи в таком регионе должны падать. И не важно будет мод с локалкой или нет. Такие игры только торрент + локаизация. Не важно на украинский или русский

Ну и кстати даже приблизительно не факт что игры этой не будет на русском/украинском.
Відповісти