The Witcher 3: Wild Hunt розійшлася тиражем у 50 мільйонів копій

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Пропоную обговорити The Witcher 3: Wild Hunt розійшлася тиражем у 50 мільйонів копій
І жодного дня з денуво.
Spiryt
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

достойный результат, для достойной игры
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Та бо клоуни не можуть зрозуміти, що робиш нормальну гру... І її купляють! Я наприклад грав в Облівіон коли був малий чи Готику... Тоді були тільки піратки! Про інтернет я знав тільки чув те, що там можна любі фільми дивитись)) І пройшло 15 років відколи я їх грав! І тепер є: СТІМ, ГОГ... І я купив ці ігри... Тобто за хорошу гру розробник отримує гроші навіть через 15 років... Були також інші ігри. Но я про них навіть не згадаю! Бо то було сміття! І ніякі гроші вони не побачать...
Востаннє редагувалось 30.05.2023 10:09 користувачем Павло, всього редагувалось 1 раз.
Enombre de soberano
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Цілком закономірний результат :up:
А новини про cringe fest Хуанга чекати?
Kravan
Member

Повідомлення

Павло: 30.05.2023 10:03
Та бо клоуни не можуть зрозуміти, що робиш нормальну гру... І її купляють! Я наприклад грав в Облівіон коли був малий чи Готику... Тоді були тільки піратки! Про інтернет я знав тільки чув те, що там можна любі фільми дивитись)) І пройшло 15 років відколи я їх грав! І тепер є: СТІМ, ГОГ... І я купив ці ігри... Тобто за хорошу гру розробник отримує гроші навіть через 15 років... Були також інші ігри. Но я про них навіть не згадаю! Бо то було сміття! І ніякі гроші вони не побачать...
Аналогично,, Готика, Морровинд, Обливион Скайрим, Эпоха Империй, Казаки - все что играл в пиратку щас куплено. За хорошую игру деньги отдавать не зазорно и с радостью.

По сабжу = Хорошей игре - хорошие продажи. У самого игра куплена дважды на ПС4 и на ПК. А прошел я ее в пиратке во время ее выхода.
The_Rusik
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Купил давно по скидке, но еще руки до нее не дошли. Да, я еще ни разу не играл в ведьмака.
kollos
Member
Аватар користувача
Звідки: м. Кіровоград

Повідомлення

The_Rusik
Все правильно делаешь. Еще немного патчей нужно подождать :gigi:
fleagull
Member
Аватар користувача
Звідки: Стрий

Повідомлення

The_Rusik: 30.05.2023 10:42 Купил давно по скидке, но еще руки до нее не дошли. Да, я еще ни разу не играл в ведьмака.
Те ж саме. Пробував тільки першого відьмака, але дуже не сподобалась бойова система в грі, тому дропнув.
Sploit
Member
Аватар користувача
Звідки: дровишки?— Из лесу, вестимо.

Повідомлення

Щикарна гра! Прохидив тричі. Перший раз на піратці. Потім на ліцензії. Побільше б таких ігор.
phobosse
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

fleagull: 30.05.2023 10:49Те ж саме. Пробував тільки першого відьмака, але дуже не сподобалась бойова система в грі, тому дропнув.
как по мне, то в третьем она еще хуже :gigi: я в принципе не очень понимаю откуда столько фанатов у игры. из-за боевки и надоедливых катсцен забросил спустя 4 часа.
nochnik89
Member
Аватар користувача
Звідки: Планета Земля

Повідомлення

phobosse
Включай максимальную сложность. Интересно становится .
Игра топ. Ради такой игры я обновлял себе железо, чего я ни делал никогда ради игр :gigi:
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

phobosse: 30.05.2023 12:22как по мне, то в третьем она еще хуже я в принципе не очень понимаю откуда столько фанатов у игры. из-за боевки и надоедливых катсцен забросил спустя 4 часа.
У кожного є свої геймплейні елементи, які виділяються на фоні інших. Відповідно якщо вони слабенькі, то інша частина гри, яка б вона хороша не була, сприймається "ну ок, а бойовка нормальна то де?" :gigi:
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

phobosse
блок, контр-удар, ухиляння, перекат
силова, швидка атака.
знаки, зілля
арбалет
купка перків на те все.
А, і ще на конику можна тролити...тролів
Здається так, бо давно грав. Так що бойовка там на рівні.
AceDeLaeda
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Той випадок коли купив гру тричі)))) ні я не дурень. Але склалось, що в 15 році ПК не тягнув гру і я вирішив придбати ПС4 вперше в житі грав на консолі. Потім зявились гроші, підросла дитина - придбав ПК ще раз, придбав гру - пройшов золоте видання. В 22 році придбав XBOX Series X і для колекції через аргентину Відьмака3.... :laugh:
Yaroslav308
Member
Аватар користувача

Повідомлення

AceDeLaeda: 30.05.2023 15:47Той випадок коли купив гру тричі))))
У меня также куплено практически 3 копии игры. Сначала купил на коробокс, потом обладателям лицензии на других платформах раздавали бесплатную копию в ГОГ, там я докупил все ДЛС, а напоследок купил полное издание в стиме.
Chugaister
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

В мене є куплений, ні разу не запускав ще) Але якось планую)))
koteyjah
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

Chugaister
Накатил модов на автомасла, карту перемещений и автолут с убитых врагов - играю просто в кайф
Відповісти