ASUS показала GeForce RTX 4070 без роз'ємів додаткового живлення

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
mr-enic
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Пропоную обговорити ASUS показала GeForce RTX 4070 без роз'ємів додаткового живлення

ще одна пропрієтарна милиця :(
спасибі, ні
Sashkotem
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Ті дурники тепер замість перехідничка будуть палити цілу материнську плату :lol:
SKYJAKER
Member
Аватар користувача
Звідки: м Камянське

Повідомлення

- Хуанг придумав якийсь поганий роз'єм
тим часом
ASUS : потримайте моє пиво
спойлер
resized_29.05.2023 105157_132735-asus-rtx-4070-concept-2.jpg
Вибачте не втримавсь
erazel
Member
Аватар користувача
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

SKYJAKER: 29.05.2023 10:56 ASUS : потримайте моє пиво
спойлер
resized_29.05.2023 105157_132735-asus-rtx-4070-concept-2.jpg
Вибачте не втримавсь
ну в РСІ-Е там ж не всі лінії під живленя. Тут ж маємо кілька товстих ліній котрі в теорії по 10-15А зможуть передати.
sergiiua
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Десь +$200 до ціни мамки
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Щось МП такі дешеві давай ще якогось лайна туди зробимо :lol:
Grava
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

SKYJAKER
Только 5 пинов для 12в
Martix
Member
Звідки: Цитадель

Повідомлення

До 50А через два разъема по текстолиту материки?... :laugh: . Да ещё и поприетарно :lol:
Зато юзер френдли :super:
спойлер
Это наглядно демонстрирует современную целевую аудиторию компании :-/
SergN
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

По заголовку вже зрадів, що жорстко андервольтнули до 75Вт на заводі. За таке можна було б навіть заплатити.
А виявляється, заголовок неправильний, роз'єми додаткового живлення просто перенесли на плату. Загалом краще, аніж було, якби щось таке впроваджувалося в якості галузевого стандарту, інакше ж краще триматися такої пропрієтарщини осторонь.
Polaroid1962
Member

Повідомлення

sergiiua: 29.05.2023 11:17 Десь +$200 до ціни мамки
А ще +75$ за райзер, щоб встановити карту модно.

На мою думку зараз розміщення ГПУ - легасі костиль, далекий від раціональності (дивиться на сучасний xbox, macpro у вигляді урни тощо, де воно зроблено куди біль цікавіше), але те, що пропанує Асус - не вирішення проблеми.
bes
Member
Звідки: Kryvyi Rih

Повідомлення

у Асус и так материнки с видеокартами преступно дешевые
WSavage
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Задумка прикольна, а реалізація рівня Хуанга
minesweeper
Member
Аватар користувача

Повідомлення

А мені цей роз'єм подобається. Воно гарно виглядає та якщо буде надійне, то треба його впроваджувати як стандарт замість інвалідного 12VHPWR
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

minesweeper: 29.05.2023 11:37 А мені цей роз'єм подобається. Воно гарно виглядає та якщо буде надійне, то треба його впроваджувати як стандарт замість інвалідного 12VHPWR
Т.е. ви готові замість 200$ за мамку платити мінімум 300 зі зменшенною надійністю?
В нас взагалі є старий разьем якого навідь сьогодні цілком достатньо. Кукурузні сектанти ща нароблять такє що шукати щось гарне коли старе відвалиться будет дуже скаладно...
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ASUS показала GeForce RTX 4070 без роз'ємів додаткового живлення
SergN: 29.05.2023 11:28А виявляється, заголовок неправильний
Підтримую, заголовок - "жовтий", бо роз'єм додаткового живлення по факту є.

Відправлено через 3 хвилини 19 секунд:
minesweeper: 29.05.2023 11:37Воно гарно виглядає
Думаю, для сучасних довжелезних відеокарт реально робити навіть звичайні роз'єми додаткового живлення на платі зі сторони PCI-E - головне, щоб в корпусі був виріз під кабель в цьому місці.
Але інженерам маркетологам видніше :shuffle:
minesweeper
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Т.е. ви готові замість 200$ за мамку платити мінімум 300 зі зменшенною надійністю?
Якщо цей роз'єм буде стандартом в галузі, то збільшиться кількість його виробництва. Це як правило, сприяє зменшенню ціни, бо товар перейде з малосерійного виробницта в масовий
Softas
Member

Повідомлення

SKYJAKER: 29.05.2023 10:56 - Хуанг придумав якийсь поганий роз'єм
тим часом
ASUS : потримайте моє пиво
спойлер
resized_29.05.2023 105157_132735-asus-rtx-4070-concept-2.jpg
Вибачте не втримавсь
Аж цікаво, як зовсім не розуміючись в електроніці, можна писати такі коменти, навіть щось коментувати не хочеться, все рівно толку не буде. Диванний експерт сказав, значить так воно і є.
penetrator
Member
Звідки: Stockholm

Повідомлення

Apple делала это в своих мак про еще 20 лет назад.
Softas
Member

Повідомлення

minesweeper: 29.05.2023 11:37 А мені цей роз'єм подобається. Воно гарно виглядає та якщо буде надійне, то треба його впроваджувати як стандарт замість інвалідного 12VHPWR
А чим інвалідний 12VHPWR? Ану но скажи мені скільки RTX 3090 з таким роз'ємом має цю проблему? Я відповім, нуль. Так виходить діло не в роз'ємі?
max1024
Retroclocker
Аватар користувача
Звідки: Беларусь - Магілёў

Повідомлення

Теперь при "не правильном" подключении будет 2 трупа, мать и ВК, хотя может еще достаться и остальным компонентам. Это еще больше увеличит стоимоть матерей, но ВК от этого не подешевеют. Имхо крайне бредовая идея, сделать один нормальный питащий ВК провод и разместить его в нужном месте на ВК.
А еще после прочтения загловка вспомнилась энергоэффекитвность "ASUS показала GeForce RTX 4070 без разъемов дополнительного питания" я уже подумал сделали как с NVIDIA RTX 4000 SFF которая без доп питания и на уровне RTX 3060 в играх при энергопотреблении в 70 Вт.
Відповісти