Відбувся анонс гри Mortal Kombat 1

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
BattleCru
Member
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

Drozd
Раз пропонуєте обговорити, то було б добре щось таки написати
konb999
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Не знаю мне комбат как-то не заходит. Я больше по теккену и сол калибур. Когда то помню еще прикольный файтинг был блоди рор.
bez5dva
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

Если уже назвали "1", то нужно было в корне менять стиль игры, чтобы это было похоже на перезапуск.
Но модели персонажей всё такие же всратые.
molla
Member
Аватар користувача

Повідомлення

70$ ~ 2600грн - якось дороговато
Spiryt
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

molla: 19.05.2023 11:38 70$ ~ 2600грн - якось дороговато
Стандартный консольный ценник. В стиме, скорее всего, будет значительно дешевле, учитывая стоимость поcледних релизов от WB
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

110уо за преміум? Та 10 мк зі всіма длс кожного разу на розпродажі за пару сотень грн, до побачення :lol:
Trino
Junior
Аватар користувача
Звідки: UA

Повідомлення

Останній раз грав на mega drive II в далекому 96му, і с тих пір тільки гарна пам'ять, бо інші частини якось не приваблюють
Fen1xz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Во времена когда я познакомился с мк за 110 баксов б\ушную сегу можно было купить вместе с этим мк. Теперь же только игру.
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

konb999: 19.05.2023 11:36Не знаю мне комбат как-то не заходит. Я больше по теккену и сол калибур
Мені теж Tekken більше заходить, але в моєму випадку розгадка проста - залипання в Tekken в юності на першій "плойці" по всяких клубах. А також відсутність у власності восьмибіток з MK і, як наслідок,відсутніть ностальгії за грою (кіно любив).
Ray2000gt
Advanced Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Васильович: 19.05.2023 12:18
konb999: 19.05.2023 11:36Не знаю мне комбат как-то не заходит. Я больше по теккену и сол калибур
Мені теж Tekken більше заходить, але в моєму випадку розгадка проста - залипання в Tekken в юності на першій "плойці" по всяких клубах. А також відсутність у власності восьмибіток з MK і, як наслідок,відсутніть ностальгії за грою (кіно любив).
Класичний МЕ був на 16 bit Sega. :nunu:
Ми пацанами грали в MK Ultimate в клубах. В Tekken грали «мажори» на Playstation, адже година на PS коштувала в два рази більше.
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Персонажи стали похожи на людей, это радует.
doc-oc
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Fen1xz: 19.05.2023 12:13 Во времена когда я познакомился с мк за 110 баксов б\ушную сегу можно было купить вместе с этим мк. Теперь же только игру.
Не Мега Драйв, а пиратский клон и пиратский картридж! Не путайте грешное с праведным)
Трейлер эпичный! После такого, понимаешь, что фильм по сути и не нужен, ибо переплюнуть киноделы это не смогут! Мясооо нереальное конечно) Жду!
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ray2000gt: 19.05.2023 12:24Класичний МЕ був на 16 bit Sega.
Сорян, не мав в дитинстві консолей, тому можу плутати.
Ray2000gt: 19.05.2023 12:24В Tekken грали «мажори» на Playstation, адже година на PS коштувала в два рази більше.
Здається, 1,5 грн в будній день і 2 грн ввечері або у вихідні.
Вінниця на початку 2000-х.
YAYA
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

1999-2001. 16bit прокат. Мортал Комбат. Сучасні діти та юнаки не зрозуміють тих відчуттів і чому МК ще досі в тренді. ТОді це було анбелівебл. 1 гривня - 1 година.
Але можна було позалипати і за 50 коп на півчасіка. На ті самі 50 коп. що дали батьки купити смаколика в школі))
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

YAYA: 19.05.2023 12:40 1999-2001. 16bit прокат. Мортал Комбат. Сучасні діти та юнаки не зрозуміють тих відчуттів і чому МК ще досі в тренді. ТОді це було анбелівебл. 1 гривня - 1 година.
Але можна було позалипати і за 50 коп на півчасіка. На ті самі 50 коп. що дали батьки купити смаколика в школі))
:up:

Нажаль, серіі не вдалося повторити успіх МК3. Всі наступні частини то таке, на годинку позалипати і забити.
А от МК3 з Сєгою я навіть купував у офіс в 2012 B-)
YAYA
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

dead_rat: 19.05.2023 12:43
YAYA: 19.05.2023 12:40 1999-2001. 16bit прокат. Мортал Комбат. Сучасні діти та юнаки не зрозуміють тих відчуттів і чому МК ще досі в тренді. ТОді це було анбелівебл. 1 гривня - 1 година.
Але можна було позалипати і за 50 коп на півчасіка. На ті самі 50 коп. що дали батьки купити смаколика в школі))
:up:

Нажаль, серіі не вдалося повторити успіх МК3. Всі наступні частини то таке, на годинку позалипати і забити.
А от МК3 з Сєгою я навіть купував у офіс в 2012 B-)
Будемо відверті: це наша ковбаса по 2,20 і морозиво за 2 коп. )))
Радує те що в більшості ми адекватні люди які розуміють що це ностальгія і бажання відчути ту молодість та безтурботність. На відміну від свинорилих сусідів, які минулим тільки й живуть.
Spiryt
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

dead_rat: 19.05.2023 12:43
YAYA: 19.05.2023 12:40 1999-2001. 16bit прокат. Мортал Комбат. Сучасні діти та юнаки не зрозуміють тих відчуттів і чому МК ще досі в тренді. ТОді це було анбелівебл. 1 гривня - 1 година.
Але можна було позалипати і за 50 коп на півчасіка. На ті самі 50 коп. що дали батьки купити смаколика в школі))
:up:

Нажаль, серіі не вдалося повторити успіх МК3. Всі наступні частини то таке, на годинку позалипати і забити.
А от МК3 з Сєгою я навіть купував у офіс в 2012 B-)
Вот это полная субъективщина. MK9 и MK11 вышли шикарными
Ray2000gt
Advanced Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Васильович: 19.05.2023 12:30
Ray2000gt: 19.05.2023 12:24Класичний МЕ був на 16 bit Sega.
Сорян, не мав в дитинстві консолей, тому можу плутати.
Ray2000gt: 19.05.2023 12:24В Tekken грали «мажори» на Playstation, адже година на PS коштувала в два рази більше.
Здається, 1,5 грн в будній день і 2 грн ввечері або у вихідні.
Вінниця на початку 2000-х.
У мене тільки Денді була.
Моє клубне геймерство припало на 97-99 роки.
Сега тоді коштувала 50 коп/година, PS - 1 грн/год, це в Миколаєві.
90% на Сега грали в MK3 Ultimate, на PS в Twisted Metal 2.
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

YAYA: 19.05.2023 12:52
dead_rat: 19.05.2023 12:43

:up:

Нажаль, серіі не вдалося повторити успіх МК3. Всі наступні частини то таке, на годинку позалипати і забити.
А от МК3 з Сєгою я навіть купував у офіс в 2012 B-)
Будемо відверті: це наша ковбаса по 2,20 і морозиво за 2 коп. )))
Радує те що в більшості ми адекватні люди які розуміють що це ностальгія і бажання відчути ту молодість та безтурботність. На відміну від свинорилих сусідів, які минулим тільки й живуть.
Десь так :D
Але ж ми не пхаємо її нікому, а самі тайком гамаємо свою стару Сєгу.
Ну і для нас випускають ремейки другої Діабли, що наче нікому не шкодить.

Відправлено через 53 секунди:
Ray2000gt
А бувало прийшов, заплатив, а картрідж з МК3 вже хтось гамає і тобі ставлять МК2 :lamer:
Відповісти